ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 31.10.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

 Про що говорили на засіданні шосткинського виконавчого комітету

 Серед Ялтинських осінніх зірок заблищали й шосткинські 

 Одеський «Голд Фест» підкорив шосткинський «Едем»


 

3 листопада - День працівника соціальної сфери


Шановні працівники соціальної сфери!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашего  професійного свята!

 

Турбота про людей є головним змістом вашої професії. Працівники соціальної сфери вчасно подають руку допомоги тим, хто цього потребує,  постійно проявляють доброту і милосердя.

 Щиросердно бажаю вам натхнення і творчих успіхів у вашій благородній справі, міцного здоров’я, щастя, благополуччя та невичерпної життєвої енергії!

 

З повагою


Шосткинський міський голова М.П. НОГА. 


 

Міський голова відзначив соціальних працівників


Міським головою видано розпорядження  № 142 К/З від 28.10.13  про нагородження Почесними грамотами міського голови  кращих працівників соціальної  сфери міста з внесенням записів до трудових книжок.


 

Статистика: про обсяг реалізованих послуг за січень–вересень 2013р. по м.Шостка


Підприємствами, для яких надання послуг є основним видом діяльності, за січень–вересень 2013р. обсяг реалізованих послуг усім категоріям споживачів (підприємствам та населенню) по м. Шостка становив 46566,1 тис.грн. Із загального обсягу послуг 23128,5 тис.грн (49,7%) – реалізовано населенню.

Серед видів економічної діяльності найбільший обсяг послуг надають підприємства, які займаються телекомунікаціями (23,9%) та вантажним автомобільним транспортом (15,6%).


 

Уряд не допустить затримок із соціальними виплатами


Уряд не допустить затримок із соціальними виплатами, а поодинокі факти до кінця 2013 р. будуть повністю ліквідовані. Про це заявив журналістам Прем’єр-міністр М. Азаров.

«Ситуація із соціальними виплатами буде повністю виправлена до кінця поточного року, і ми увійдемо в нормальний ритм з абсолютно усіх наших соціальних зобов’язань», – сказав він.

Глава уряду пояснив, що осіння затримка з виплатами пов’язана з тим, що саме в цей час Україна здійснювала основні виплати за своїми міжнародними зобов’язаннями. «З чим були пов’язані затримки, які були у вересні – жовтні? Передусім це було пов’язано з колосальними виплатами за нашими зобов’язаннями... Це стаття, за якою ми не можемо допустити ніяких затримок, це наша репутація», – наголосив М. Азаров.

Водночас, за його словами, таке ж ставлення у держави має бути й до виплат у соціальній сфері: «Перед нашими громадянами мають бути такі ж жорсткі зобов’язання... Фінансовий план і бюджетний розпис повинні бути сплановані таким чином, щоб нам на все вистачало коштів»


 

Анонс культурного життя міста 04.11.13 - 10.11.13


Працює виставка фоторобіт студії дитячої творчості при станції юних техніків, Центральна міська бібліотека ім. Толстого (вул. Миру, 11), 4,5,6,7,9,10 листопада – з 10.00 до 18.00

8 листопада - вихідний.


 

Відбулось чергове засідання виконкому


30 жовтня  2013 року під головуванням міського голові відбулось чергове  засідання виконавчого комітету Шосткинської міськради. У роботі засідання взяли участь  члени виконкому, керівники структурних  підрозділів міської ради, комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, депутати міськради, представники місцевих засобів масової інформації. 
Виконкомом була заслухана та взята до відома інформація про хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Шостка на  2013 рік за 9 місяців 2013 року.

 31.10.2013 12:12 / / Комментарии (0)

 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


Завантажити № 45  від 31.10.13  можна тут


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 30.10.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

У Шостці радісна подія – запуск водограю оновленого фонтану у парку Карла Маркса зібрав десятки городян

 Знаєш історію рідного міста – тримай премію від народного депутата!

Страшні миті війни згадали в музеї імені Кожедуба

 


 

"Кохання без кордонів". Впечатления участницы из Шостки


Недавно на телеканале «1+1» стартовало реалити-шоу «Кохання без кордонів», которое вызвало немалый интерес у шосткинских телезрителей, так как в нем принимает участие наша землячка, жительница Шостки Ия Марченко.

280    281    282    283    284    285    286    287    288

 


%custom closeLinks()