ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна  програма "День" 12.11.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

До Шостки завітав депутат з Ізраілю;

Народні обранці впритул наблизились до підвищених штрафів для водіїв-далекобійників і власників великогабаритних вантажівок;

Випускники мають змогу пройти пробне незалежне оцінювання.

 


 

Глава держави вимагає до кінця року погасити борги із заробітної плати


За словами Віктора Януковича, в Україні продовжуватимуться реформи у соціальній сфері, спрямовані на підвищення заробітних плат, пенсій

«Якщо найближчим часом ці борги не будуть погашені, я дійду до кожного виконавця, починаючи з міністрів і до регіонів», – сказав Глава держави під час зустрічі з представниками Українського союзу промисловців та підприємців і Федерації професійних спілок України.


 

Інспекція з питань захисту споживачів провела семінар - нараду


 

12 листопада 2013 року  під головуванням завідувача юридичним сектором Інспекції з питань захисту споживачів у Сумській області Патраманської О. В.   відбулася  семінар-нарада  з питань захисту прав споживачів.


 

Відбудеться дев’ятнадцята сесія міської ради


20 листопада 2013  року  о  10-й  годині  в  залі  засідань  міської  ради відбудеться  дев’ятнадцята сесія Шосткинської міської ради  шостого  скликання.

На  розгляд  сесії  виносяться  питання:

 

Про внесення змін до місцевого бюджету м.Шостка  на 2013 рік;

Про затвердження звіту щодо виконання місцевого бюджету м.Шостка за 9 місяців 2013 року.

Про хід виконання програми соціально – економічного та культурного розвитку м. Шостка на 2013 рік за 9 місяців 2013року;

Про регулювання земельних відносин.

та інші питання.

 


 

Теленовини ТРК "Акцент "


Інформаційна програма "День" 11.11.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Місто продовжує проводити профілактичні заходи щодо зменшення кількості правопорушень. Протягом листопада випускники шкіл мають можливість зареєструватися на проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Ці та інші питання обговорювалися під час що понеділкової апаратної наради при міському голові;

Культури багатьох народів світу,відкривають свої традиції та таємниці;

День української мови та писемності – професійне свято і для  шосткинської поетеси Елли Римської;

«Коли чоловіка немає вдома». До Шостки з гастролями їде Московський незалежний театр».


 

СУМЩИНА ПРОПОНУЄ НАЙКРАЩІ УМОВИ ІНВЕСТОРАМ


Уперше відбудеться міжнародна презентація інвестиційного потенціалу Сумської області «Сумщина – регіон з майбутнім»

«Сумщина – регіон колосальних можливостей та ділової активності, завжди відкритий для взаємовигідного співробітництва і зацікавлений у широкому спектрі партнерських стосунків. Тут створені найвигідніші умови для бізнесу. Ми готові усьому світові продемонструвати напрацювання Сумщини як одного з найбільш перспективних регіонів України», – говорить голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ.


 

Гаряча лінія з начальником відділу торгівлі та підприємництва


13  листопада  2013 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати начальник відділу торгівлі та підтримки підприємництва Кириєнко Надія Олександрівна.

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.

 


 

До уваги зацікавлених осіб!


 

12 листопада 2013 року  Інспекція з питань захисту споживачів у Сумській області проводить в місті Шостка (вул. Леніна, 14, будівля міськвиконкому) семінар-нараду з питань захисту прав споживачів для представників бізнесових структур. Семінар відбудеться о 13.00 в  малому залі засідань (каб. 36).

Цього ж дня заплановано проведення громадської приймальні для мешканців м.Шостка та Шосткинського району. Прийом громадян буде проводитися в приміщенні виконкому Шосткинської міської ради (вул.Леніна, 14).


 

На території України очікується поступове зниження температури


Наприкінці поточного тижня на території України очікується поступове зниження температури. Про це повідомив під час брифінгу заступник директора Українського гідрометеорологічного центру Анатолій Прокопенко.

 «З 15 листопада очікується поступове зниження температури вночі до 3-х градусів морозу, але вдень температура підвищиться до +2...+8 °С. А з 25 листопада навіть можливі опади у вигляді снігу», – зазначив представник Гідрометцентру.


 

Анонс культурного і спортивного життя міста з 11.11.13 по 17.11.13


Відкритий чемпіонат міста з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, 15 листопада, міське товариство допомоги дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства «Турбота» (вул. Робоча, 5), 11.00;

Концертно-розважальна програма, присвячена Міжнародному дню студента, 15 листопада, Центр естетичного виховання (вул. К.Маркса, 18), 15.00.

278    279    280    281    282    283    284    285    286

 


%custom closeLinks()