ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День"  18.11.13

 

У програмі дивіться про таке:

У Шостці найбільша кількість позашкільних закладів серед інших міст Сумщини – одне з головних питань апаратної наради при міському голові.

Шедеври фотомистецтва на виставці «Мереживо часу».

В спорткомплексі «Імпульс» пройшов перший Всеукраїнський турнір  з гандболу серед дівчат на кубок Івана Кожедуба.

 


 

Ініціативи Президента України: "В Шостці відсоток охоплення дітей позашкільною освітою становить майже 80%"


«Соціальні ініціативи Президента України щодо збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів повинні виконуватися стовідсотково», - на цьому наголосив міський голова Микола Нога під час щопонеділкової апаратної наради, яка відбулася 18 листопада 2013 року.

Очільник міста звернув увагу на те, що мережа дошкільних закладів Шостки не тільки збережена, а й розширюється.

Начальник управління освіти Наталія Сергейко розповіла, що кількість позашкільних навчальних закладів  в місті Шостка – найбільша в області, відсоток охоплення дітей позашкільною освітою становить майже 80%.


 

Анонс культурного життя з 18.11.13 по 24.11.13


«Запали свічку пам'яті» (До Дня пам'яті жертв голодоморів), з показом документального фільму, 23 листопада, Центр естетичного виховання (вул. К.Маркса, 18),  о 15.00.

Акція «Запали свічку пам'яті» (До Дня пам'яті жертв голодоморів), 23 листопада, центральна міська бібліотека ім. Толстого (вул. Миру, 11), 16.00
 

В Україні очікується суха тепла погода


Минулого тижня на території України утримувалася дуже тепла, як для цього періоду, погода. Подібною ситуація з погодними умовами залишатиметься й протягом поточного тижня.

 «Впродовж поточного тижня і на початку наступного на території України буде утримуватись тепла погода з середньою температурою вищою від норми на 3-6 градусів практично у всіх регіонах», – повідомив під час брифінгу директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда.


 

Новий електронний сервіс - електронні перевірки


Шосткинська ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області повідомляє, що  платники податків, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, з 01.01.2014 року матимуть можливість проведення електронної перевірки. Для цього платник повинен подати заяву до територіального органу Міндоходів, в якому він перебуває на обліку. Заява подається за 10 календарних днів до початку проведення перевірки.

З 1 січня 2015 року послуга буде доступна для всіх представників малого та середнього бізнесу, що працюють на загальній системі оподаткування. А з 1 січня 2016 року - для всіх категорій платників податків.  Як підкреслюють фахівці Міндоходів, таке поетапне впровадження необхідне для адаптації підприємців, урахування усіх технічних деталей.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


 Юні шосткинці журналісти побували у гостях своїх колег з телерадіокомпанії "Акцент" та привітали їх з професійним святом.

 


 


 

Громада, бібліотеки та влада Шостки об'єднали зусилля


Представники бібліотек Шостки, громадської організації «Сила інтелекту», Молодіжного центру соціального партнерства і творчості, міської приймальні народного депутата Верховної ради І.Ф.Молотка, Шосткинської міської ради та громадських організацій міста домовились про співпрацю задля налагодження механізмів електронної взаємодії влади та громади.

В результаті реалізації проекту "Сильна громада - прозора влада" буде налагоджено стійкий публічний діалог між місцевою владою та її громадою, що допоможе мешканцям міста отримати якісні інформаційні послуги та сервіс через інтернет.

17 -18 листопада на базі Молодіжного центру соціального партнерства і творчості та Інтернет-центру Шосткинської центральної міської бібліотеки ім. Л.Толстого відбувся дводенний тренінг з е-урядування на тему «Механізми електронної взаємодії влади та громади».


 

Про стан дотримання законодавства про працю на території міста


 

Упродовж 9 місяців поточного року на території міста посадовими особами Територіальної  державної   інспекції  з   питань   праці  у Сумській області  проведено   94   перевірки.


 


 

17 листопада – День студента!


Шановні друзі!

 

Від щирого серця вітаю вас з Днем студента!


Приємно усвідомлювати, що  сучасна  Шостка є містом студентів.

Молоді шосткинці та молодь з інших населених пунктів мають змогу  отримати високоякісну вищу та професійну освіту в міських навчальних закладах – Шосткинському  інституті, філії Сумського національного аграрного університету,  хіміко-технологічному  коледжі ім. І. М. Кожедуба, професійно-технічних  навчальних  закладах, медичному училищі.

Від небайдужої життєвої позиції студентської молоді великою мірою залежить майбутнє міста і країни.

В цей святковий день бажаю вам, шановні студенти, успіхів в навчанні, оптимізму і щасливої долі.

 

З повагою 

Шосткинський міський голова М.П. НОГА. 

 


 

16 листопада - День працівників радіо, телебачення і зв’язку!


Шановні зв'язківці, працівники радіо і телебачення Шостки!

 

Щиро вітаю вас з вашим  професійним святом!

 

Життя сучасної людини неможливе без засобів комунікації  – телебачення, радіо, телефону, пошти  та інтернету.

Дякуючи вам, люди мають можливість кожного дня, кожної хвилини реально відчувати свою причетність до життя свого міста, своєї країни і до подій у різних куточках нашої планети.

Бажаю всім працівникам радіо, телебачення і зв’язку міста  творчої наснаги, вдячних споживачів інформаційної продукції та нових досягнень.

 

З повагою

Шосткинський міський голова М.П. НОГА.

 

 

277    278    279    280    281    282    283    284    285

 


%custom closeLinks()