ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Ініціативи Президента України: БУДУЄМО ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО


У місті та районі реалізують завдання Президента України щодо розвитку громадянського суспільства і залученню громадськості до формування і реалізації державної та регіональної політики.
У нас створюють сприятливі умови для подальшого становлення громадянського суспільства , широкого впровадження форм самореалізації та самоорганізації громадян. У  Шостці плідно працює громадська рада при міськвиконкомі , який очолює Наталя Харитонова , молодіжна дорадча  рада при міському голові , квартальні комітети ...


 

В області стартує масштабний танцювальний проект


 

Кубок губернатора «Dance-fest «Краса Сумщини» присвячується 75-річчю Сумської області. Формат проведення – соціально-телевізійний проект.

 


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


Завантажити № 47  від 14.11.13  можна тут


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 13.11.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Про таємниці споживчого ринку в Сумській області розповіли працівники інспекції з питань захисту прав споживачів;

Держміськпромназдор погрожує відключенням ліфтів;

Громадянське суспільство: вже протягом 20 років, у Шостці є «Надія»;

Якісна освіта на Сумщині стає доступною.


 

Публічне управління буде забезпечено кваліфікованими та професійними лідерами


 Вже п’ять років поспіль Школа вищого корпусу державної служби, утворена у жовтні 2008 року, здійснює надзвичайно потрібну роботу- створює безперервну дискусійну платформу для розвитку висококваліфікованої управлінської когорти керівників - лідерів на державній службі.


 

Відбувся прем'єрний показ фільму "Родом з палацу"


7 листопада 2013 року  відзначив свое 80-річчя Палац  культури ім. Карла Маркса.  Улюблений Палац культури  зі святом привітали  творчі  колективи  Центру естетичного виховання,  Центру культури і дозвілля, представники міської влади, депутати   та  шосткинці різних поколінь.  Яскравою  подією святкування  став  прем'єрний показ документального фільму  виробництва  ТРК "Акцент"  "Родом з Палацу" .

Докладніше про цю подію розповідається в наступному  відеосюжеті. 

Прем'єра фільму на каналі ТРК "Акцент"  відбудеться  15 листопада о 19.25, повтори - 16 листопада о 08.45, 19.45; 18 листопада -  о 07.45.


 

Завітайте до Міндоходівців Шостки для звірки даних по податку на нерухоме майно


Шосткинська ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області повідомляє, що  з 04 серпня 2013р. набрали чинності зміни до Податкового кодексу України щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Закон передбачає сплату фізичними особами податку з 2014р., а звітним періодом для нарахування податку буде встановлений попередній рік.  


 

Затверджено реєстр великих платників податків на 2014 рік!


Шосткинська ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області повідомляє, що Міністерство доходів і зборів України наказом від 07.10.2013 року № 543 затвердило Реєстр великих платників податків на 2014 рік. Ознайомитися із даним наказом та дізнатися чи внесено Ваше підприємство до Реєстру  можна на офіційному веб - порталі Міністерства доходів і зборів. 


 

Родом з палацу


Представляємо вашій увазі документальний  фільм "Родом з палацу", присвячений  80-річчю  Палацу  культури ім. Карла Маркса  (виробництво ТРК "Ацент" , автор - Вікторія Федоренко, оператор - Олександр Радченко).


 

ІГОР ЯГОВДИК: «ВЛАДА ТА ГРОМАДСЬКІСТЬ – НАДІЙНІ ПАРТНЕРИ У РОЗБУДОВІ СУМЩИНИ»


13 листопада у Конотопі відбулось засідання «круглого столу»: «Реалізація в регіоні завдань Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації  державної і регіональної політики». В зібранні взяв участь заступник голови облдержадміністрації Ігор Яговдик.  

277    278    279    280    281    282    283    284    285

 


%custom closeLinks()