ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

У шосткинській міськраді утворено нову депутатську фракцію


 

На початку роботи 19- ї сесії міської ради, яка відбулась 20 листопада 2013 року,  секретар міської ради Любов Хомовненко повідомила про створення нової  депутатської фракції "Об'єднана "Батьківщина".  Очолила  фракцію Алла Ковальова.

До складу фракції увійшли Олексій Пікульов, Ростислав Дуплін, Володимир Титович,  Олександр Непомнящий, Ігор Терещенко.

 

 


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 20.11.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Які  питання чергової сесії депутатів Шосткинської міськради викликали серед народних обранців найгарячіше обговорення?

Губернатор Юрій Чмирь презентував інвестиційний потенціал області у Дипломатичній академії при Міністерстві закордонних справ України.

Громада, бібліотеки та влада Шостки об`єднали зусилля.


 

В місті з’явилась вулиця Пантелеймона Куліша


Відповідно до ст.25, 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши заяви громадян міста, міська рада ухвалила рішення щодо найменування вулиці  на земельних ділянках, які надані під будівництво та обслуговування житлових будинків та господарчих споруд в Артемівському мікрорайоні в районі вулиці Воронізька – вулицею Пантелеймона Куліша.


 

Уточнені назви деяких вулиць та провулків


Відповідно до ст.25, 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та з метою уточнення деяких назв вулиць та провулків міста, міська рада  ухвалила рішення стосовно назви деяких вулиць та провулків:


 

Відбулась чергова сесія міської ради


24  питання  було розглянуто на  дев’ятнадцятій сесії Шосткинської міської ради VI  скликання,  яку відкрив і провів міський голова  Микола Нога.

Міська рада схвалила  і затвердила  звіт щодо виконання місцевого бюджету м.Шостка за 9 місяців 2013 року та звіт про хід виконання програми соціально - економічного та культурного розвитку м.Шостка на 2013 рік за 9 місяців  2013 року.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День"  19.11.13

 

У програмі дивіться про таке:

Податкова звітує – до місцевого бюджету цьогоріч надійшло на 8 з половиною млн. грн. більше, ніж минулого року.

Колегія в Сумській облдержадміністрації закінчилася звільненнями.

Персональна виставка Олексія Ніколаєва полонила серця капсюльчан.

 

 

 


 

Попередження про посилення вітру


20 листопада на всій території України спостерігатимуться пориви вітру до 15-20 м/с.


 

Гаряча лінія з начальником служби у справах дітей


20  листопада  2013 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати начальник служби у справах дітей  Гришкова  Ольга Петрівна.

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.

 


 

СУМЩИНА ПІДПИСАЛА УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ З ДЕРЖІНВЕСТПРОЕКТОМ


Згідно з документом в області буде реалізуватися низка національних проектів: «Нове життя», «Відкритий світ», «Чисте місто», «Енергія природи», «Індустріальні парки» та «Вчасна допомога»

Угоду було підписано в рамках презентації інвестиційної привабливості Сумської області «Сумщина – регіон з майбутнім».

 


 

Ініціативи Президента України: " Молодіжний парламент Шостки виховує громадських лідерів"


Шостка активно виконує одне з головних завдань і напрямів Соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо організації зайнятості дітей у позашкільних закладах.
Місту є про що розповісти у цьому напрямку: відкриваються додаткові місця у ДНЗ, розвивається потужний інтелектуальний потенціал, ведеться різнопланова робота творчих майстерень тощо.
У розвитку соціально орієнтованого спрямування молоді лідером у Шостці є Молодіжна дорадча рада при міському голові, або іншими словами Молодіжний парламент. Він є ініціатором та учасником різноманітних конкурсів, акцій і проектів соціального характеру та працює на базі Центру соціального партнерства і творчості.

276    277    278    279    280    281    282    283    284

 


%custom closeLinks()