ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

В Україні очікується суха тепла погода


Минулого тижня на території України утримувалася дуже тепла, як для цього періоду, погода. Подібною ситуація з погодними умовами залишатиметься й протягом поточного тижня.

 «Впродовж поточного тижня і на початку наступного на території України буде утримуватись тепла погода з середньою температурою вищою від норми на 3-6 градусів практично у всіх регіонах», – повідомив під час брифінгу директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда.


 

Новий електронний сервіс - електронні перевірки


Шосткинська ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області повідомляє, що  платники податків, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, з 01.01.2014 року матимуть можливість проведення електронної перевірки. Для цього платник повинен подати заяву до територіального органу Міндоходів, в якому він перебуває на обліку. Заява подається за 10 календарних днів до початку проведення перевірки.

З 1 січня 2015 року послуга буде доступна для всіх представників малого та середнього бізнесу, що працюють на загальній системі оподаткування. А з 1 січня 2016 року - для всіх категорій платників податків.  Як підкреслюють фахівці Міндоходів, таке поетапне впровадження необхідне для адаптації підприємців, урахування усіх технічних деталей.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


 Юні шосткинці журналісти побували у гостях своїх колег з телерадіокомпанії "Акцент" та привітали їх з професійним святом.

 


 


 

Громада, бібліотеки та влада Шостки об'єднали зусилля


Представники бібліотек Шостки, громадської організації «Сила інтелекту», Молодіжного центру соціального партнерства і творчості, міської приймальні народного депутата Верховної ради І.Ф.Молотка, Шосткинської міської ради та громадських організацій міста домовились про співпрацю задля налагодження механізмів електронної взаємодії влади та громади.

В результаті реалізації проекту "Сильна громада - прозора влада" буде налагоджено стійкий публічний діалог між місцевою владою та її громадою, що допоможе мешканцям міста отримати якісні інформаційні послуги та сервіс через інтернет.

17 -18 листопада на базі Молодіжного центру соціального партнерства і творчості та Інтернет-центру Шосткинської центральної міської бібліотеки ім. Л.Толстого відбувся дводенний тренінг з е-урядування на тему «Механізми електронної взаємодії влади та громади».


 

Про стан дотримання законодавства про працю на території міста


 

Упродовж 9 місяців поточного року на території міста посадовими особами Територіальної  державної   інспекції  з   питань   праці  у Сумській області  проведено   94   перевірки.


 


 

17 листопада – День студента!


Шановні друзі!

 

Від щирого серця вітаю вас з Днем студента!


Приємно усвідомлювати, що  сучасна  Шостка є містом студентів.

Молоді шосткинці та молодь з інших населених пунктів мають змогу  отримати високоякісну вищу та професійну освіту в міських навчальних закладах – Шосткинському  інституті, філії Сумського національного аграрного університету,  хіміко-технологічному  коледжі ім. І. М. Кожедуба, професійно-технічних  навчальних  закладах, медичному училищі.

Від небайдужої життєвої позиції студентської молоді великою мірою залежить майбутнє міста і країни.

В цей святковий день бажаю вам, шановні студенти, успіхів в навчанні, оптимізму і щасливої долі.

 

З повагою 

Шосткинський міський голова М.П. НОГА. 

 


 

16 листопада - День працівників радіо, телебачення і зв’язку!


Шановні зв'язківці, працівники радіо і телебачення Шостки!

 

Щиро вітаю вас з вашим  професійним святом!

 

Життя сучасної людини неможливе без засобів комунікації  – телебачення, радіо, телефону, пошти  та інтернету.

Дякуючи вам, люди мають можливість кожного дня, кожної хвилини реально відчувати свою причетність до життя свого міста, своєї країни і до подій у різних куточках нашої планети.

Бажаю всім працівникам радіо, телебачення і зв’язку міста  творчої наснаги, вдячних споживачів інформаційної продукції та нових досягнень.

 

З повагою

Шосткинський міський голова М.П. НОГА.

 

 


 

Ніна Сиваєва: «Роль громадськості в розвитку фізичної культури та спорту – неоціненна!»


 «На виконання завдань та доручень Президента України Віктора Януковича в місті  налагоджено співпрацю між владою та громадськістю в сфері розвитку фізичної культури. Громадські організації, які займаються цими питаннями, отримують  від міської влади всебічну підтримку та сприяння», -  зазначила заступник міського голови  Ніна Сиваєва  під час нагородження учасників  відкритого  чемпіонату  міста з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, який  відбувся 15 листопада 2013 року   на базі міського товариства  допомоги дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства «Турбота».


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна прграма "День" 14.11.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Бджілки–трудівники. Сільгосппрацівників Шосткинщини привітали з професійним  святом;

Йдуть на рекорд. Аграрії Сумщини вже поклали в закрома батьківщини понад 2, 5 мільйонів тонн зерна;

Шосткинських школярів почали моніторити;

Як вчасно розпізнати підступний цукровий діабет

 


 

Своєчасне та повне інформування населення – один із способів залучення громадськості до формування та реалізації державної та регіональної політики


25 червня 2013  року Указом Президента України Віктора Януковича  № 342 затверджено План заходів щодо реалізації у 2013 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.

Метою державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні є створення більш сприятливих умов для задоволення інтересів громадян, захист прав і свобод людини, подальше становлення громадянського суспільства на засадах безпосередньої, представницької демократії, широкого впровадження форм демократії, самореалізації та самоорганізації громадян.

276    277    278    279    280    281    282    283    284

 


%custom closeLinks()