ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Увага! З 1 січня 2013 року запроваджено податок на нерухоме майно


Шосткинська ОДПІ повідомляє, що відповідно до статті 265 Податкового кодексу  запроваджено місцевий податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. До платників податку, належать власники об'єктів житлової нерухомості фізичні та юридичні особи, в тому  числі нерезиденти. Об'єктом оподаткування є об'єкт житлової нерухомості, а саме: будівлі, віднесені згідно з нормативно-правовим полем до житлового фонду, садові або дачні будинки. 


 

Шосткинців удостоїли державними нагородами


 

Під час урочистостей, що відбулися в Сумах з нагоди Дня Соборності і Свободи України  18 січня 2013 року, голова обласної державної адміністрації Юрій Чмирь вручив державні нагороди 18-ти мешканцям області.

Серед удостоєних державними нагородами  є і шосткинці. Це керівник народного ансамблю «Джерельце» Центру естетичного виховання Людмила Серафімівна  Маковець, яка нагороджена орденом  Княгині Ольги.  Викладач фізичної культури ЗОШ № 7 Михно Людмила Сергіївна  отримала почесне звання Заслужений працівник освіти України. Директор ТОВ "ШП "Харківенергоремонт" Будашний Микола Семенович  удостоєний звання   Заслуженого енергетика  України.


 

«Дорога до дому» - інноваційна програма центру соціальних служб


«Дорога до дому» - саме так називається нова програма, яка розроблена Шосткинським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді під керівництвом його директора Т.А. Гурби. 

Вона спрямована на профілактику правопорушень та злочинів серед умовно засуджених підлітків. Основні завдання тренінгового курсу: надання педагогічної та психологічної допомоги неповнолітнім правопорушникам та їх батькам. Ну і найголовніша мета, яку ставив перед собою Центр, знайти і розкрити особистісні ресурси підлітка і його сім'ї, яка опинилася в непростій ситуації.


 

ЙДЕ КОЛЯДА - ВІДКРИВАЙ ВОРОТА!


Напередодні великого православного свята Богоявлення (Водохреща)  в Центрі естетичного виховання  пройшов четвертий міський фестиваль колядок "КОЛЯДА".


 

Анонс культурного та спортивного життя міста з 21.01.12 по 27.01.12


 

22 січня у центральній бібіліотеці ім. Толстого о 14.00 відбудеться  Історичний часопис «День Соборності: свідчить історія». 

Вийшов черговий номер "Полісся"


Завантажити № 3  від 17.01.13  можна тут


 

До відома депутатів!


25 січня  2012  року  о  14-й  годині  в  залі  засідань  міської  ради відбудеться  чотирнадцята  сесія Шосткинської міської ради  шостого  скликання.

 

На  розгляд  сесії  виносяться  питання:

- Про внесення змін до місцевого бюджету м.Шостка  на 2012 рік;

- Про концепцію індустріального парку "Свема" ;

- Про регулювання земельних відносин

 

та інші. 


 

Попередження про несприятливі погодні умови в Україні на 17 січня


17 січня місцями тумани, видимість 200-500 м, на дорогах країни, крім південної частини, ожеледиця, на півдні окремі пориви вітру 15-20 м/с.


 

при пологовому відділенні працює консультативний пункт міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді


В рамках роботи консультативного пункту при пологовому відділенні  центральної районної лікарні, Шосткинським  міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  2 рази на тиждень для молодих мам проводяться групові заходи «Відповідальне ставлення до батьківських обов’язків».


 

До уваги шосткинців!


16 січня 2012 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати Грибань Анатолій Степанович, державний реєстратор. Тема "гарячої лінії" -  питання дозвільної системи у сфері господрської діяльності.

Нагадуємо, що прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.

276    277    278    279    280    281    282    283    284

 
  ОКНА   
  АВТО   
автозапчасти шостка
  Украшения   
  ГОСТИНИЦА   
гостиница шостка, отель в Шостке
  КОМПАНИИ   

Другие компании г. Шостка >>>

 Друзья 
налоговая Сумской обл.
Велоспорт и велотуризм Шостка
ВАТ АК Свема
РГ Слобожанщина
Лебединская информационная сеть
Неофициальный сайт Глухова
Lebedin news
наша кнопка
Шосткинский информационный портал


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
Юр. поддержка: адвокат ХОКА Скороделов Сергей
2003 - 2011
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)%