ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Уточнені назви деяких вулиць та провулків


Відповідно до ст.25, 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та з метою уточнення деяких назв вулиць та провулків міста, міська рада  ухвалила рішення стосовно назви деяких вулиць та провулків:


 

Відбулась чергова сесія міської ради


24  питання  було розглянуто на  дев’ятнадцятій сесії Шосткинської міської ради VI  скликання,  яку відкрив і провів міський голова  Микола Нога.

Міська рада схвалила  і затвердила  звіт щодо виконання місцевого бюджету м.Шостка за 9 місяців 2013 року та звіт про хід виконання програми соціально - економічного та культурного розвитку м.Шостка на 2013 рік за 9 місяців  2013 року.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День"  19.11.13

 

У програмі дивіться про таке:

Податкова звітує – до місцевого бюджету цьогоріч надійшло на 8 з половиною млн. грн. більше, ніж минулого року.

Колегія в Сумській облдержадміністрації закінчилася звільненнями.

Персональна виставка Олексія Ніколаєва полонила серця капсюльчан.

 

 

 


 

Попередження про посилення вітру


20 листопада на всій території України спостерігатимуться пориви вітру до 15-20 м/с.


 

Гаряча лінія з начальником служби у справах дітей


20  листопада  2013 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати начальник служби у справах дітей  Гришкова  Ольга Петрівна.

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.

 


 

СУМЩИНА ПІДПИСАЛА УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ З ДЕРЖІНВЕСТПРОЕКТОМ


Згідно з документом в області буде реалізуватися низка національних проектів: «Нове життя», «Відкритий світ», «Чисте місто», «Енергія природи», «Індустріальні парки» та «Вчасна допомога»

Угоду було підписано в рамках презентації інвестиційної привабливості Сумської області «Сумщина – регіон з майбутнім».

 


 

Ініціативи Президента України: " Молодіжний парламент Шостки виховує громадських лідерів"


Шостка активно виконує одне з головних завдань і напрямів Соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо організації зайнятості дітей у позашкільних закладах.
Місту є про що розповісти у цьому напрямку: відкриваються додаткові місця у ДНЗ, розвивається потужний інтелектуальний потенціал, ведеться різнопланова робота творчих майстерень тощо.
У розвитку соціально орієнтованого спрямування молоді лідером у Шостці є Молодіжна дорадча рада при міському голові, або іншими словами Молодіжний парламент. Він є ініціатором та учасником різноманітних конкурсів, акцій і проектів соціального характеру та працює на базі Центру соціального партнерства і творчості.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День"  18.11.13

 

У програмі дивіться про таке:

У Шостці найбільша кількість позашкільних закладів серед інших міст Сумщини – одне з головних питань апаратної наради при міському голові.

Шедеври фотомистецтва на виставці «Мереживо часу».

В спорткомплексі «Імпульс» пройшов перший Всеукраїнський турнір  з гандболу серед дівчат на кубок Івана Кожедуба.

 


 

Ініціативи Президента України: "В Шостці відсоток охоплення дітей позашкільною освітою становить майже 80%"


«Соціальні ініціативи Президента України щодо збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів повинні виконуватися стовідсотково», - на цьому наголосив міський голова Микола Нога під час щопонеділкової апаратної наради, яка відбулася 18 листопада 2013 року.

Очільник міста звернув увагу на те, що мережа дошкільних закладів Шостки не тільки збережена, а й розширюється.

Начальник управління освіти Наталія Сергейко розповіла, що кількість позашкільних навчальних закладів  в місті Шостка – найбільша в області, відсоток охоплення дітей позашкільною освітою становить майже 80%.


 

Анонс культурного життя з 18.11.13 по 24.11.13


«Запали свічку пам'яті» (До Дня пам'яті жертв голодоморів), з показом документального фільму, 23 листопада, Центр естетичного виховання (вул. К.Маркса, 18),  о 15.00.

Акція «Запали свічку пам'яті» (До Дня пам'яті жертв голодоморів), 23 листопада, центральна міська бібліотека ім. Толстого (вул. Миру, 11), 16.00275    276    277    278    279    280    281    282    283

 


%custom closeLinks()