ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


Завантажити № 49    від 21.11.13  можна  тут


 

Управління з питань НС повідомляє


29 листопада: Хмарно, невеликий мокрий сніг, слабке налипання мокрого снігу. Вітер південно-західний 7-12м/с.  Температура повітря вночі від 30 морозу до 20 тепла, вдень 0-50 тепла.

30 листопада: Хмарно з проясненнями, без істотних опадів. Вітер північно-західний 7-12м/с. Температура повітря вночі 0-50 морозу, вдень від 30 морозу до 20 тепла.

1 грудня: Мінлива хмарність, без опадів. Вітер західний 5-10м/с. емпература повітря вночі 3-80 морозу , вдень від 30 морозу до 20 тепла.

2 грудня: Хмарно з проясненнями, невеликий сніг. Вітер північно-західний 7-12 м/с.  Температура повітря протягом доби від 30 морозу до 20 тепла.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 27.11.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Україна підтверджує незмінність курсу на євроінтеграцію

З 1 грудня зросте розмір мінімальної пенсії

Програма центру зайнятості 45 + продовжує успішно реалізовуватися у Шостці

Нагороди з рук самого віце – прем’єра. Учениця дитячої школи мистецтв увійшла в десятку кращих на всеукраїнському конкурсі


 

УЧАСТЬ У ВІЛЬНЮСЬКОМУ САМІТІ ЗАЛИШАЄТЬСЯ У ГРАФІКУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Віктор ЯНУКОВИЧ братиме участь у Саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі 28-29 листопада

«На сьогодні поки не змінюються плани. Я неодноразово казав, що збираюсь їхати до Вільнюса», – сказав Віктор Янукович в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.


 

Ніна Люта:" В місті виконуються завдання і доручення Президента України щодо надання якісних соціальних послуг людям з особливими потребами"


В Шостці  виконуються завдання і доручення Президента України Віктора Януковича щодо надання якісних соціальних послуг людям з особливими потребами.

Як розповіла перший заступник  начальника  управління праці та соціального захисту населення Ніна   Люта,  робота по наданню якісних соціальних послуг проводиться в декількох напрямках – надання соціальних послуг на дому, забезпечення засобами пересування та реабілітації, надання реабілітаційних послуг, забезпечення санаторно - курортними путівкам тощо.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 26.11.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

У Шостці виконуються завдання і доручення Глави держави щодо надання якісних медичних та соціальних послуг людям з особливими потребами;

На  шосткинському залізничному вокзалі матір покинула свою чотири річну дитину;

«Let's go» підкорив Конотопську сцену.

 


 

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ: «КУРС НА ЄВРОСТАНДАРТИ ДЛЯ УКРАЇНИ Є НЕЗМІННИМ»


Віктор Янукович наголошує, що Україна продовжуватиме курс на євроінтеграцію

«Ми будемо йти своїм шляхом, ми будемо робити все, щоб Україна ставала економічно міцнішою, сильнішою», – сказав Глава держави в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

За його словами, Україна визначилася щодо підписання Угоди з Європейським Союзом. Водночас, підкреслив Глава держави, все, що стосується умов, є принциповим питанням і все повинно відбуватися в інтересах українського народу.


 

Відбудеться чергове засідання виконкому


29  листопада 2013 року о 14.00 в  малому залі засідань (к. № 36 ) відбудеться чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради.


 

Гаряча лінія з начальником архівного відділу


26  листопада  2013 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати начальник архівного відділу   Харченко Маргарита Миколаївна

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.

 


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 25.11.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

В Шостці тривають заходи щодо надання якісних медичних та соціальних  послуг, одне з питань щопонеділкової апаратної наради при міському голові;

З перших вуст - депутат Шосткинської міської ради Віталій Ляшок повернувся з Євро майдану;

Шосткинці запалили свічки в пам'ять жертв голодомору;

 

 

274    275    276    277    278    279    280    281    282

 


%custom closeLinks()