ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Ініціативи Президента України: "Важливим напрямом роботи позашкільних навчальних закладів є фізичне та патріотичне виховання дітей та молоді"


«Президент України Віктор Янукович ставить завдання щодо  створення кожній дитині умов для розвитку  здібностей, підвищення рівня охоплення позашкільною освітою.

Важливим напрямом роботи позашкільних навчальних закладів є фізичне та патріотичне виховання дітей та молоді  шляхом залучення до занять у відповідних позашкільних навчальних закладів. Саме таким закладом є Шосткинський міський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки "Патріот", - зазначив заступник міського голови Валерій Глушан, вітаючи педагогічний колектив та вихованців клубу  «Патріот» з 25-ти річним ювілеєм з дня заснування.

«Протягом 25 років  роботи  педагогічний колектив клубу  зробив значний внесок у справі фізичного та патріотичного виховання юних шосткинців»,  -  переконаний Валерій Миколайович.

В дитячо-юнацькому  клубі  фізичної підготовки "Патріот” (керівник – Ігор Привалов ) працює 13 гуртків та 18 груп, де займається  312 вихованців.

В клубі викладають   айкібудо, атлетичну гімнастику , армспорт,  карате-до, кульову стрільбу  з пневматичної зброї, степ - аеробіку, рухливі ігри, плавання тощо.


 

Прямі іноземні інвестиції в економіку м.Шостка за 9 місяців 2013 року


Станом на 1 жовтня 2013р. в економіку м.Шостка іноземними інвесторами вкладено 40,5 млн.дол. США, що на 7,5% більше обсягів інвестицій на початок 2013р. В розрахунку на одну особу населення обсяг інвестицій становить 509,8 дол. США.  


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


Завантажити № 48   від 21.11.13  можна  тут


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 21.11.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

До Шостки планують залучити 100 млн. доларів іноземних інвестицій.

Ініціативи Президента України: Центр естетичного виховання готує для шосткинців грандіозний концерт.

Ініціативи Президента України: Станція юннатів дарує радість - учні школи №1 стали учасниками «Свята осені».


 

До уваги пасажирів!


По Конотопській дирекції залізничних перевезень в зв’язку з реконструкцією залізничного мосту на дільниці Шостка – Новгород-Сіверський  буде відсутній рух приміських поїздів  з 08.00 години  27.11.2013 року до 16.00 години  30.11.13 року. Рух приміських поїздів буде відновлено 30.11.2013 року № 6705  Терещенська – Новгород-Сіверський відправленням о 22.30 годині.


 

23 листопада – День пам’яті жертв голодоморів


23 листопада 2013 року відповідно до Указу Президента України від 26 листопада 1998 року № 1310 (в редакції від 21 травня 2007 року № 431) в Україні вшановують пам’ять  жертв голодомору. День па́м'яті жертв голодомо́рів –  щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

 В цей день  рівно о 16.00 по всій Україні пройде  Всеукраїнська хвилина мовчання.  О  16.01 приєднуйтесь  до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті!»  –  із настанням темряви засвітіть і поставте свічку на підвіконня так, щоб її було видно з вулиці. Цей вогник символізуватиме нашу скорботу і пам’ять про загиблих співвітчизників.

23 листопада  в Центрі  естетичного виховання (вул. К.Маркса, 18),  о 15.00. відбудеться показ тематичного документального  фільму та акція  «Запали свічку пам'яті».

Цього ж дня  акція«Запали свічку памят’і» відбудеться в бібліотеці ім. Л.М. Толстого (вул. Миру, 11 )  о 16.00.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до цих  заходів.


 

Ініціативі Президента України: «Вихованці ЦЕВу подарують шосткинцям грандіозний концерт»


Президентом України Віктором Януковичем  2013 був проголошений Роком дитячої  творчості. У його рамках виконуються соціальні ініціативи гаранта держави "Діти - майбутнє України". Підтвердженням тому є факт, що сфера позашкільної освіти Шостки знаходиться на вершині свого розвитку.

Цього року творчі колективи та об'єднання Центру естетичного виховання  провели безліч заходів, взяли участь у конкурсах і фестивалях різних рівнів .

Підвести підсумки про виконану роботу вони вирішили масштабної концертною програмою, яка відбудеться в перший день зими.


 

У шосткинській міськраді утворено нову депутатську фракцію


 

На початку роботи 19- ї сесії міської ради, яка відбулась 20 листопада 2013 року,  секретар міської ради Любов Хомовненко повідомила про створення нової  депутатської фракції "Об'єднана "Батьківщина".  Очолила  фракцію Алла Ковальова.

До складу фракції увійшли Олексій Пікульов, Ростислав Дуплін, Володимир Титович,  Олександр Непомнящий, Ігор Терещенко.

 

 


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 20.11.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Які  питання чергової сесії депутатів Шосткинської міськради викликали серед народних обранців найгарячіше обговорення?

Губернатор Юрій Чмирь презентував інвестиційний потенціал області у Дипломатичній академії при Міністерстві закордонних справ України.

Громада, бібліотеки та влада Шостки об`єднали зусилля.


 

В місті з’явилась вулиця Пантелеймона Куліша


Відповідно до ст.25, 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши заяви громадян міста, міська рада ухвалила рішення щодо найменування вулиці  на земельних ділянках, які надані під будівництво та обслуговування житлових будинків та господарчих споруд в Артемівському мікрорайоні в районі вулиці Воронізька – вулицею Пантелеймона Куліша.

274    275    276    277    278    279    280    281    282

 


%custom closeLinks()