ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

УЧАСТЬ У ВІЛЬНЮСЬКОМУ САМІТІ ЗАЛИШАЄТЬСЯ У ГРАФІКУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Віктор ЯНУКОВИЧ братиме участь у Саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі 28-29 листопада

«На сьогодні поки не змінюються плани. Я неодноразово казав, що збираюсь їхати до Вільнюса», – сказав Віктор Янукович в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.


 

Ніна Люта:" В місті виконуються завдання і доручення Президента України щодо надання якісних соціальних послуг людям з особливими потребами"


В Шостці  виконуються завдання і доручення Президента України Віктора Януковича щодо надання якісних соціальних послуг людям з особливими потребами.

Як розповіла перший заступник  начальника  управління праці та соціального захисту населення Ніна   Люта,  робота по наданню якісних соціальних послуг проводиться в декількох напрямках – надання соціальних послуг на дому, забезпечення засобами пересування та реабілітації, надання реабілітаційних послуг, забезпечення санаторно - курортними путівкам тощо.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 26.11.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

У Шостці виконуються завдання і доручення Глави держави щодо надання якісних медичних та соціальних послуг людям з особливими потребами;

На  шосткинському залізничному вокзалі матір покинула свою чотири річну дитину;

«Let's go» підкорив Конотопську сцену.

 


 

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ: «КУРС НА ЄВРОСТАНДАРТИ ДЛЯ УКРАЇНИ Є НЕЗМІННИМ»


Віктор Янукович наголошує, що Україна продовжуватиме курс на євроінтеграцію

«Ми будемо йти своїм шляхом, ми будемо робити все, щоб Україна ставала економічно міцнішою, сильнішою», – сказав Глава держави в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

За його словами, Україна визначилася щодо підписання Угоди з Європейським Союзом. Водночас, підкреслив Глава держави, все, що стосується умов, є принциповим питанням і все повинно відбуватися в інтересах українського народу.


 

Відбудеться чергове засідання виконкому


29  листопада 2013 року о 14.00 в  малому залі засідань (к. № 36 ) відбудеться чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради.


 

Гаряча лінія з начальником архівного відділу


26  листопада  2013 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати начальник архівного відділу   Харченко Маргарита Миколаївна

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.

 


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 25.11.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

В Шостці тривають заходи щодо надання якісних медичних та соціальних  послуг, одне з питань щопонеділкової апаратної наради при міському голові;

З перших вуст - депутат Шосткинської міської ради Віталій Ляшок повернувся з Євро майдану;

Шосткинці запалили свічки в пам'ять жертв голодомору;

 

 


 

Олег Штогрин: «В Шостці проводиться постійна робота по виконанню завдань і доручень Глави держави щодо надання якісних медичних послуг»


Як повідомив головний лікар Шосткинської центральної районної лікарні  Олег Штогрин, в Шостці  проводиться постійна  робота по виконанню завдань і доручень Глави держави щодо надання якісних медичних послуг. В  2011 році за ініціативи Президента України Віктора Януковича  розпочато реформування системи охорони здоров’я в напрямках введення інституту «Сімейного лікаря»; впровадження європейської моделі надання екстреної медичної допомоги;


 

Микола Нога: «Ми повинні зробити все для того, щоб люди з особливими потребами насправді відчували себе захищеними»


«Президент України Віктор Янукович ставить завдання забезпечити якісне надання медичних та соціальних послуг  людям з особливими потребами », - зазначив міський голова  Микола Нога при обговоренні  під час щопонеділкової апаратної наради теми щодо виконання Соціальних ініціатив Президента в сфері медичного та соціального обслуговування інвалідів.

«Ми повинні постійно вдосконалювати роботу в цьому напрямку и зробити все для того, щоб люди з особливими потребами насправді відчували себе захищеними », - підкреслив мер міста.

 За словами головного лікаря центральної районної лікарні   Олега Штогрина, в місті проводиться постійна робота по втіленню завдань і доручень  Глави держави в життя.


 

Особливості державної реєстрації молодіжних та дитячих громадських організацій


Право громадян на свободу об’єднання є невід’ємним правом людини, закріпленим Загальною декларацію прав людини, і гарантується Конституцією та законодавством України.

Держава сприяє розвитку політичної та громадянської активності, творчої ініціативи громадян, що є основним чинником побудови громадянського суспільства перш за все створюючи нормативно-правову базу для утворення об'єднань громадян. В Україні сформовано відповідні структури, які здійснюють реалізацію державної молодіжної політики. До них належать органи юстиції, які проводять легалізацію молодіжних та дитячих громадських організацій за визначеною законодавством процедурою.

273    274    275    276    277    278    279    280    281

 


%custom closeLinks()