ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Микола Нога «Розвиток місцевого самоврядування є основою євроінтеграційних процесів країни»


На цьому наголосив під час  щопонеділкової апаратної наради, яка відбулась 2 грудня 2012 року,  міський голова Микола Нога .

Обговорюючи тему реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в країні, очільник міста зазначив, що проект Концепції  реформування місцевого самоврядування потребує суттєвого доопрацювання. Проектом передбачено посилення контролю за роботою місцевих органів влади з боку держави, що  може призвести до обмеження повноважень  місцевого самоврядування. Тому відповідні пропозиції були відправлені  до обласної державної адміністрації.

«Всі пропозиції, що надішли від громади під час обговорення проекту Концепції, будуть враховані при прийнятті цього документу», - підкреслив  міський голова. 


 

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ: АКЦІЯ "З ЛЮБОВ'Ю В СЕРЦІ"


З нагоди відзначення Міжнародного Дня інвалідів 3 грудня 2013року  в міському Центрі естетичного виховання відбулася благодійна акція «З любов’ю в серці». В рамках акції відбувся: святковий концерт, виставка творчих робіт "Прекрасне своїми руками", виконаних дітьми з особливими потребами.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 03.12.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Спортивне життя шосткинців прямуватиме європейським курсом – одне з питань чергового засідання виконкому.

Міська влада, керівники контролюючих органів області та підприємці вирішували, як допомогти місцевому товаровиробнику.

Три найкращих команди було відібрано під час обласних змагань з пейнтболу.

Центр естетичного виховання підбив підсумки року дитячої творчості грандіозним концертом.

 


 

Статистика: Про обсяг реалізованих послуг за січень–жовтень 2013р. по м.Шостка


Підприємствами, для яких надання послуг є основним видом діяльності, за січень–жовтень 2013р. обсяг реалізованих послуг усім категоріям споживачів (підприємствам та населенню) по м. Шостка становив 52058,1 тис.грн. Із загального обсягу послуг 25770,0 тис.грн (49,5%) – реалізовано населенню.

Серед видів економічної діяльності найбільший обсяг послуг надають підприємства, які займаються телекомунікаціями (23,8%) та вантажним автомобільним транспортом (16,2%).


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 02.12.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

У Шостці пройшла акція на  підтримку київського майдану.

Про пенсійне забезпечення наших городян йшла мова під час щопонеділкової апаратної наради при міському голові.

З 1 грудня на 55 грн. зросте розмір пенсій.

 Майбутні шосткинські медики розповіли студентам коледжу як уникнути проблеми під назвою СНІД.

Данс-фест зібрав  у нашому місті близько 200 танцюристів.

 


 

Україна продовжить переговори з РФ щодо Угоди про стратегічне партнерство - Віктор Янукович


Переговори з Російської Федерацією щодо Угоди про стратегічне партнерство мають розпочатися вже цього тижня. Про це Президент України Віктор Янукович заявив під час інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

«Є домовленість з Урядом Росії сідати за стіл переговорів уже на цьому тижні і починати цей процес. Нам усі теми відомі, ми дуже добре знаємо одне одного, наші всі робочі групи по всіх напрямках давно співпрацюють, і нам небагато треба часу для того, щоб зрозуміти одне одного», - сказав Глава держави. За його словами, Угода про стратегічне партнерство з РФ була підписана в 1997 році, і настав час її пролонгації.

Президент зауважив, що відповідні переговори тривають уже півтора року.


 

Президент: Найближчим часом у Брюсселі відбудуться переговори щодо умов підписання Угоди з ЄС


Найближчим часом Україна проведе переговори з представниками Європейського Союзу щодо умов підписання Угоди про асоціацію. Про це Президент України Віктор Янукович повідомив під час інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

Глава держави повідомив, що і мав телефонну розмову з Президентом Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу, під час якої було досягнуто домовленості про візит української робочої групи до Брюсселя для продовження обговорення умов підписання Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС. «За домовленістю готуємо таку робочу групу, яка поїде в Брюссель, і ми почнемо цей діалог», - сказав Віктор Янукович.


 

Президент дав інтерв’ю журналістам українських телеканалів


Президент України Віктор Янукович дав інтерв’ю тележурналістам Лідії Таран («Студія 1+1»), Олені Фроляк (телеканал ICTV), Анастасії Даугулє (телеканал «Інтер») та Євгену Міхіну (телеканал «Україна»).

Під час інтерв’ю Глава держави виклав свою позицію щодо внутрішньополітичної ситуації, соціально-економічного розвитку країни та зовнішньої політики.


 

Гаряча лінія з начальником юридичного відділу


4 грудня   2013 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати начальник юридичного відділу    Скляр Алла Григорівна

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.

 


 

У Шосткинській міськраді змінився склад виконкому


На початку засідання виконавчого комітету  міський голова представив присутнім нових членів виконкому.

До складу виконавчого комітету увійшли : заступник міського голови Глушан Валерій Миколайович, начальник Шосткинського МВ УМВС України в Сумській області Гузей Віктор Іванович, головний санітарний лікар Шосткинської СЄС Баглай Інна Миколаївна, виконавчий директор ТОВ ШП "Харківенергоремонт" Будашний Микола Семенович, начальник Шосткинського МРВ УСБУ в Сумській області Задорожній Олексій Петрович, голова  Шосткинської міської організації ветеранів Червонний  Євген Георгійович.

 Рішення про введення до складу виконкому нових членів було ухвалено 19- ї сесією міської ради від 20 листопада 2013 року.

271    272    273    274    275    276    277    278    279

 


%custom closeLinks()