ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 18.12.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

З 1 січня 2014 року запроваджується податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Шосткинську виправну  колонію № 66 відвідав заступник голови пенітенціарної служби з виробництва і комунальних питань 

На Сумщині стартував другий етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014»

 


 

ВІКТОР ЧЕРНЯВСЬКИЙ: «СПРИЯТЛИВИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КЛІМАТ – ПЕРЕДУМОВА ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ РЕГІОНУ»


На цьому наголосив перший заступник голови облдержадміністрації у ході відкриття на території Шосткинського індустріального парку «Свема» І черги інвестиційного проекту з виробництва лікарських засобів ПАТ «Фармак»

«На виконання завдань і доручень Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА щодо створення умов для ведення бізнесу на Сумщині спрощено процедуру реєстрації підприємств, успішно впроваджено систему отримання дозвільних документів за принципом «єдиного вікна», –  зазначив посадовець.


 

ДЕПУТАТИ МІСЬКОЇ РАДИ УХВАЛИЛИ РІШЕННЯ СТОСОВНО СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНОЇ СИТУАЦІЇ В ДЕРЖАВІ


18 грудня 2013 року відбулась позачергова  двадцята  сесія  Шосткинської міської ради VI  скликання,  яку відкрив і провів міський голова  Микола Нога.

В роботі сесії взяли участь депутати міської ради, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів міської ради, керівники  комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації, громадськість.

Відповідно до порядку денного депутати  розглянули проект рішення міськради стосовно   суспільно – політичної  ситуації в державі.

З врахуванням пропозицій та зауважень рішення було ухвалено в наступному читанні:


 

ВІКТОР ЯНУКОВИЧ: «УКРАЇНА І РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЗАЦІКАВЛЕНІ У СПРОЩЕННІ ПРОЦЕДУР ПЕРЕТИНУ СПІЛЬНОГО КОРДОНУ»


Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ наголошує на важливості спрощення процедури перетину українсько-російського кордону 

«Наше завдання – зняти ті проблеми, які є при перетині наших кордонів у пунктах переходу», – сказав Віктор Янукович після церемонії підписання українсько-російських документів у Москві.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 17.12.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Юрія Чмиря призначено заступником Глави Адміністрації Президента України;

Заступник голови Сумської облдержадміністрації Віктор Чернявський завітав на будівництво фармацевтичної компанії «Фармак»;

Директор науково дослідного інституту хімічної промисловості Володимир Щербань висловив своє бачення щодо соціально-політичної ситуації в державі;

В  Шостці зафіксовано першу жертву обмороження;

Шосткинські пауерліфтери привезли золоті та срібні нагороди з Всеукраїнських змагань. 

Жодного поштового відділення за ініціативою «Укрпошти» тепер закрито не буде


Нещодавно  було підписано тристоронню Угоду про соціальне партнерство між Сумською дирекцією УДППЗ «Укрпошта», обласною державною адміністрацією та обласною радою. Головною метою цього документу є встановлення партнерських відносин та об’єднання зусиль, спрямованих на збереження і розвиток поштового зв’язку на Сумщині


 

Микола Нога: Наші діти повинні залишатися в Шостці!


На цьому наголосив міський голова Микола Нога   під час обговорення питання щодо реалізації  в місті  завдань, доручень Президента України щодо захисту прав дитини.

Очільник міста зазначив, що велика увага з боку профільних служб повинна   приділятися роботі по влаштуванню та усиновленню  шосткинських дітей-сиріт   саме в Шостці та надав відповідні доручення.


 

Ольга Гришкова: Відсоток дітей дітей влаштованих до сімейних форм виховання щороку зростає


«Відсоток дітей влаштованих до сімейних форм виховання щороку

зростає. На даний час він становить 91,6% , у  2012 році   він становив  91,2%» -  зазначила начальник служби у справах дітей Ольга Гришкова, доповідаючи під час апаратної наради про реалізацію  в місті  завдань, доручень Президента України щодо захисту прав дитини.

За словами Ольги Гришкової,  пріоритетними напрямками діяльності служби у справах дітей у 2013 року були:  захист права дитини на виховання в сім'ї, захист житлових та майнових прав дітей, представлення інтересів дітей в судах, профілактика та попередження підліткової злочинності, робота із зверненнями громадян.


 

Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту


З 1 листопада громадяни України зможуть отримувати адміністративні послуги, які надає Державна реєстраційна служба, через будь-яке відділення «Укрпошти». 


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 16.12.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Подолано наслідки аварії  на каналізаційному колекторі, одне з питань щопонеділкової апаратної наради при міському голові;

Відсоток дітей влаштованих до сімейних форм виховання щороку зростає. На даний час він становить 91,6% , у  2012 році   він становив  91,2%» -

на апаратній нараді обговорили питання стосовно реалізація  у регіонах завдань, доручень Президента України щодо захисту прав дитини;

У шосткинській райдержадміністрації відбувся круглий стіл «Євроінтеграційні процеси – курс України на майбутнє»;

В місті відзначили День ліквідатора аварії на ЧАЕС

267    268    269    270    271    272    273    274    275

 


%custom closeLinks()