ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

В Шостці працює виставка «Донбас: переPROчитання образу


Виставку «Донбас: переPROчитання образу"   розміщено в Шосткинському міському краєзнавчому музеї. Експозицію можна подивитися щоденно, крім понеділка, до 7 червня 2019 року.

Інформаційно-просвітницька  виставка «Донбас: переPROчитання образу»  підготовлена  Українським інститутом національної пам'яті спільно з Національним музеєм історії України.

 

 


 

Шосткинська лікарня отримала гуманітарну допомогу з Франції


В продовженні співпраці з асоціацією «Допомога і взаємообмін Франція-Україна» сьогодні отримали вже другий вантаж з Франції для медичних закладів міста Шостка.

До вантажу увійшли функціональні ліжка, стоматологічна установка, ноші, інвалідні візки, розхідний медичний інвентар, медичний одяг тощо. Загальна вага вантажу понад 2т.

Вдячні за сприяння в отриманні гуманітарної допомоги міській владі, депутатському корпусу та особисто меру міста Миколі Нозі. Окрема подяка керівництву Шосткинського заводу хімічних реактивів за допомогу у прийомі вантажу.


 

Психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності 

Відвідайте безкоштовний вебінар для батьків та освітян про відповідальне батьківство, зваблення дітей онлайн та способи йому протидіяти


27 травня 2019 р. Український фонд «Благополуччя дітей» запрошує взяти участь у вебінарі "Уважні батьки: як запобігати звабленню дітей онлайн».


 

У лікарні розпочаті ремонтні роботи


За кошти місцевого бюджету проводиться ремонт оглядової та перев'язувальної Лор-відділення. Готуємося до прийому нового обладнання.

#UkraineNOW #Sumshina #Shostka #hospital #news


 

В Артцентрі відкрилась виставка видатного українського художника Бориса Егіазаряна. Сюжет телеканалу ATV


В Артцентрі відкрилась виставка видатного українського художника Бориса  Егіазаряна. Сюжет телеканалу  ATV


 

Анонс культурного і спортивного життя Шостки 27.05.19 - 02.06.19 

В урочищі Петровські редути пройшла відкрита першість міста з туристичних видів спорту (Відео)


В урочищі Петровські редути, що поблизу Пирогівки, стартувала відкрита першість міста з туристичних видів спорту. Участь в ній взяло 7 команд: медики, військовослужбовці в/ч 3022, працівники ТЕЦ, ПАТ «Фармак», шкіл номер 1, 5, 11 та інших. Учасники змагалися в туристичних естафетах на спритність, варили кашу, юшку, шурпу, плов та співали пісень біля вогнища.

 22.05.2019 17:02 / Shostka-news / Комментарии (0)

 

22 травня 2019 року відзначається Міжнародний день біорізноманіття


У 1992 році на Саміті Землі у Ріо-де- Жанейро була відкрита для підписання та набула чинності Конвенція про біорізноманіття, яку Україна підписала також у цьому році. На сьогодні цей документ ратифікувала більшість країн світу та Європейський Союз. У нашій Державі прийнята та реалізується загальнодержавна програма збереження біорізноманіття. 


 

19 травня – День пам’яті жертв політичних репресій


Щорічно в травні в Україні відзначають День пам'яті жертв політичних репресій. Цього року третя неділя травня припала на 19 травня. В цей день ми згадуємо кожного, хто став жертвою політичних репресій.

24    25    26    27    28    29    30    31    32

 


%custom closeLinks()