ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


Завантажити № 1 від 09.01.14  можна  тут

 


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 08.01.14

 

У програмі дивіться про таке:

 

Остання сесія  міськради 2013 року розглянула низку депутатських запитів;

Данс -фест "Краса Сумщини" – репортаж з – закулісся;

Історія у новорічних листівках та ялинкових прикрасах. В Шосткинському краєзнавчому працює виставка;

Як Шостка відсвяткувала Новий рік – кому дістався символ 2014 року.


 

Пенсійний фонд України інформує


Управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі повідомляє, що з 4.01.2014 р. розпочато виплату пенсій січня місяця. 

Станом на 08.01.2014 р. профінансовані кошти на пенсійні виплати пенсіонерам м. Шостки та Шосткинського району в сумі 7466,88 тис.грн, що складає 16,5 % від потреби на поточний місяць.

 


 

Анонс культурного життя міста з 13.01.14 по 19.01.14


Фестиваль колядок «Коляда», 17 січня,  Центр естетичного виховання (вул. К.Маркса, 18), 15.00


 

Привітання міського голови з новим 2014 роком та Різдвом Христовим


Шановні шосткинці та гості нашого міста!

Від усього серця  вітаю усіх вас з  Новим 2014 роком та Різдвом Христовим!

Відходить у минуле ще один нелегкий, але плідний  рік.  Ми з вами зберегли стабільність і продовжили усі попередні  напрацювання. Міська рада, політичні сили усіх спрямувань, громадськість, релігійні об’єднання наполегливо працювали на благо рідного міста. Попри і політичні шторми, і фінансово-економічні лихоманки збережене найцінніше, що створено в місті протягом багатьох років.    

Щиро вірю, що наступний 2014 рік стане помітним кроком у напрямку поліпшення інфраструктури міста та добробуту кожного його жителя. Впевнений, що любов до нашого рідного  міста, прагнення зробити його найкращим у відповідності  до  європейських стандартів  буде і надалі слугувати головним пріоритетом у щоденній діяльності  представницької і  виконавчої влади та  громадськості.

Пам’ятаймо – в єдності наша сила!

Хай святкові дні завітають до кожного із достатком, стабільністю та процвітанням, а також щедро обдарують здоров’ям, любов’ю та злагодою.
З Новим 2014  роком та Різдвом Христовим вас, дорогі шосткинці!

 

З повагою

Шосткинський міський голова М.П. НОГА. 


 

Відбулась чергова сесія міської ради


30 грудня  2013 року  під головуванням міського голови Миколи Ноги відбулось засідання XXІ  сесії Шосткинської міської ради VІ скликання.   На порядок  денний було винесено 16  питань.

 

 


 

АНОНС КУЛЬТУРНОГО ЖИТТЯ МІСТА З 06.12.13 ПО 12.01.14


Працює персональна художня виставка Тамари Бикової «В пошуках незбагненного», виставка «Новогодняя и рождественская открытка» та виставка новорічних іграшок,

Краєзнавчий музей (вул. К.Маркса, 53) 6,7 січня - вихідні 8,9,10,11 січня – з 9.00 до 16.45, 12 січня – 9.00 до 15.00 (працює виставковий зал).


 

Апаратна нарада 30.12.13


Під керівництвом   міського голови  Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  30 грудня  2013  року  відбулась чергова апаратна нарада.

На початку апаратної наради міський голова нагородив почесними  грамотами  працівників підприємств, установ та організацій, які брали участь у ліквідації аварії на каналіційному колекторі,  за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний  особистий внесок в ліквідацію надзвичайної ситуації в місті Шостка.

«Необхідно забезпечувати стабільне життя та стабільну роботу підприємств міста, особливо комунальних. В екстремальних умовах спеціалістами було проведено серйозну роботу по ліквідації аварії, за що я особисто їм  вдячний»,  - підкреслив міський голова, вручаючи нагороди.


 

Відбулось чергове засідання виконкому


30 грудня   2013 року  під керівництвом міського голови Миколи Ноги відбулось чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради. В засіданні взяли участь керівники виконавчих органів міської ради, підприємств, установ та закладів міста.

Згідно з порядком роботи  членами виконкому було розглянуто 21 питання, по яким були прийняті відповідні рішення  


 

КООРДИНАЦІЙНА НАРАДА КЕРІВНИКІВ ВЕТЕРАНСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ


26 грудня 2013 року в міському територіальному центрі соціального обслуговування населення відбулася координаційна нарада керівників ведучих ветеранських організацій міста Шостка і Шосткинського району.

266    267    268    269    270    271    272    273    274

 


%custom closeLinks()