ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

СУБСИДІЯ — ЦЕ ВАШЕ ПРАВО


Незабаром розпочнеться опалювальний період, тому нагадуємо мешканцям міста, що з 01 жовтня вже потрібно подавати документи на субсидію.

Програма житлових субсидій є досить відчутною і суттєвою підтримкою сімей з низькими доходами з боку держави, оскільки гарантує малозабезпеченим громадянам стабільність витрат на оплату житлово-комунальних послуг незалежно від зміни їх вартості. Наголошуємо, що субсидію на житлово-комунальні послуги можуть отримати громадяни, які звернулися до відділу грошових виплат і компенсацій   із заявою та надали декларацію про свої доходи. Громадянам, які мають інші доходи, крім пенсій і соціальної допомоги, потрібно додати необхідні довідки. Якщо витрати на оплату житлово-комунальних послуг в межах встановлених норм перевищують 15 відсотків сімейного доходу, різниця компенсується державою у вигляді адресної допомоги - субсидії. Для сімей, які складаються лише з непрацездатних та пенсіонерів, обов`язкова плата становить 10 відсотків.


 

50 років музею


27 вересня 2013 року у виставковій залі нашого музею урочисто святкували 50-річчя з дня заснування. До урочистстостей працівники музею підготували короткий відеоекскурс по історії заснування та роботи музею протягом всього періоду.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 26.09.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Ще одна група дошкільнят зафункціонувала в одному з дитячих садочків Шостки;

Найактивнішого школяра Шостки відзначив народний депутат України;

Фантазія, пошук, творчість. Бібліотека Толстого пишається талантами читачів;

Між комп’ютером і м’ячем – що обирають діти Сумщини.

 

 


 

Відбудуться громадські слухання


30 вересня 2013 року в приміщення Центру культури і дозвілля  об 14.00 відбудуться громадські слухання щодо обговорення  проекту регуляторного акту "Про затвердження порядку обліку об'єктів нерухомого майна на території міста Шостка".


 

Відбулось чергове засідання виконкому міської ради


26 вересня 2013 року під   керівництвом міського голови Ноги М.П. відбулось чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради. В засіданні взяли участь керівники виконавчих органів міської ради, підприємств, установ та закладів міста.


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


Завантажити № 40  від 26.09.13  можна тут


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День"  25.09.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

 Шостка – автомобільна столиця України! Рейд «Партизан трофі» це доведе!

Шостка готується до 275 – річного ювілею – разом з народним депутатом створюємо символ міста!

Наркотики через паркан! Акцію у ШВК 66 зупинено!

Книжковий парад згуртував таланти 13-ї школи.

 


 

Відбудеться чергове засідання виконкому


26 вересня 2013 року о 14.00 в  малому залі засідань (к. № 36 ) відбудеться  чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради з порядком денним: "Про готовність об’єктів житлово – комунального господарства до роботи в осінньо – зимовий період 2013 – 2014 років"


 

Бібліотеці ім. Л.Толстого – 70 років!


З нагоди свята бібліотека запрошує всіх на літературно-мистецький ярмарок «Бібліотека єднає друзів, який відбудеться 29 вересня 2013 року об 11 годині ранку за адресою вул. Мира, 11.

 

В програмі:

 

 - Презентація закладу «Бібліотеці  ім. Л.Толстого – 70!»

 - Виставка – продаж творчих робіт читачів та гостей бібліотеки

 - Майстер- класи з декоративно – ужиткового мистецтва

 - Автограф – сесія письменників міста

 - Мистецький колаж


 

Відбувся навчальний семінар


 Шосткинським міським центром для сім’ї, дітей та молоді було проведено навчальний семінар  на тему: «Надання соціальних послуг вразливим категоріям населення» для фахівців із соціальної роботи. До  участі у семінарі запрошено начальника відділу грошових виплат і компенсацій  управління праці та соціального захисту населення Бурик О.В.

 Метою зустрічі було підвищення рівня обізнаності фахівців щодо роботи з різними категоріями населення по призначенню  субсидій та посилення співпраці фахівців з суб’єктами соціальної роботи.

Фахівці ознайомилися із законодавчою базою та отримали інформацію щодо роботи з сім’ями по призначенню субсидій, що є особливо актуальним в опалювальний період. В закріплених мікрорайонах міста зустрічаються випадки необізнаності населення щодо змін у призначенні субсидій, а саме: заборгованість по комунальним платежам, відсутність члена сім’ї за адресою прописки, неповне декларування доходів та інше.

 Надання  кваліфікованої  інформаційної допомоги дозволить сім’ям своєчасно отримати субсидію на відшкодування витрат на оплату  житлово-комунальних послуг.

 

  

265    266    267    268    269    270    271    272    273

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)