ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Новини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 23.01.14

 

У програмі дивіться про таке:

 

Громадськість Шостки направила головному «регіоналу» України  Миколі Азарову резолюцію зі своїм поглядом на сьогоднішню політичну ситуацію в державі.

На які хвороби найбільше страждали шосткинці у 2013 році – одне з основних питань наради у дитячій  лікарні.

У школі №11 вшанували переможців олімпіад, конкурсів та творчих змагань.

Команда п’ятикласників школи-ліцею виборола перемогу у півфіналі конкурсу «Знавці природи».


 

Новини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 22.01.14

 

У програмі дивіться про таке:

 

Архівний відділ Шосткинської міськради підбиває підсумки роботи за минулий рік

Учні  школи №11 у незвичний спосіб ознайомилися з подією, яка закарбувалася в історії як День Соборності України

Читацька радість - фонд бібліотеки ім..Толстого поповнився новими книжками

 


 

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту рішення виконкому Шосткинської міської ради «Про вартість послуг з оформлення документів на право власності на квартиру (будинок), житлове приміщення у гуртожитку для КП ПВО «Енергія»


Проект регуляторного акту передбачає встановлення вартості послуг з оформлення документів на право власності квартири (будинку), житлового приміщення у гуртожитку  для КП ПВО «Енергія».

Проект рішення виконкому та відповідний аналіз регуляторного впливу до проекту рішення розміщений на офіційному сайті Шосткиснької міської ради  (сайт_www.shostka - rada.gov.ua) та в газеті «Полісся».

Зауваження та пропозиції просимо надавати у письмовій формі протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: 41100 м. Шостка, пров. Енгельса, 4 (КП ПВО «Енергія»), 41100 м.Шостка, вул. Леніна,14 (виконавчий комітет Шосткинської міської ради).


 

Новини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 21.01.14

 

У програмі дивіться про таке:

 

Умови утримання ув’язнених у Шосткинській виправній колонії №66 наближуються до євростандартів.

З 1 жовтня внесені зміни до Закону щодо погашення заборгованості виплат до управління пенсійного фонду.

«Загадкові сюжети» представив на своїй персональній виставці художник Іван Вологдін.


 

22 січня - День Соборності і Свободи України


Шановні шосткинці!

 

Щиро вітаю вас з національним святом – Днем Соборності та  Свободи України!

Ми повинні пам’ятати,  що   лише соборна, незалежна і вільна Україна має шанс увійти до спільноти процвітаючих країн в якості  рівноправного  партнера.

Наше завдання – зберегти Україну єдиною не лише територіально, а і духовно, забезпечити спокій, взаєморозуміння і злагоду в суспільстві.

Вітаючи вас із Днем Соборності та Свободи, бажаю всім миру, щастя та добра, а нашому місту і Україні – процвітання. Нехай відчуття єдності та згуртованості, спільна праця допомагає нам будувати майбутнє, бо в єдності –  наша сила.

 

З  повагою

міський голова М.П. Нога

 


 

Ніна Сиваєва: «День Соборності – свято єдності нації»


«День Соборності – свято єдності нації. Сьогодні соборність не обмежується лише ідеєю територіальної цілісності, а передбачає і духовне єднання всього населення країни незалежно від національності»- переконана заступник міського голови  Ніна Сиваєва.

День Соборності і Свободи України відзначається  щороку, в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року. Свято встановлено в державі згідно з Указом Президента України «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат та професійних свят» № 1209/2011 від 30 грудня 2011 року.
В  центральній  міській   бібліотеці  відбувся  іс торичний екскурс «Соборність України — від ідеї  до сьогодення”,  приурочений до Дня Соборності і Свободи України.  У заході взяли участь представники міської влади, політичних партій, громадськість.


 

Пам'яті Ю.П. Тугарова


На 73 ро­ці жит­тя, пі­с­ля тя­ж­кої хво­ро­би пі­шов із жит­тя Юрій  Па­в­ло­вич Ту­га­ров, ди­ре­к­тор  КП «ШКЗ «Ім­пульс» з 1984 по 2001 рік.

Юрій Па­в­ло­вич на­ро­ди­в­ся 19 ве­ре­с­ня 1940 ро­ці м. Чи­с­то­по­лі Та­тар­сь­кої ав­то­но­м­ної ре­с­пу­б­лі­ки. Свою тру­до­ву ді­я­ль­ність він ро­з­по­чав  в 1957 ро­ці ве­р­с­та­т­ни­ком Чи­с­то­поль­сь­ко­го ча­со­во­го за­во­ду. А пі­с­ля за­кін­чен­ня в 1965 ро­ці Ка­зан­сь­ко­го хі­мі­ко-­те­х­но­ло­гі­ч­но­го ін­сти­ту­ту пра­цю­вав на Му­ром­сь­ко­му при­ла­до­бу­ді­в­но­му за­во­ді, прой­шо­в­ши шлях від май­с­т­ра до  го­ло­в­но­го ін­же­не­ра.


 

з 1 січня 2014 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян


Нещодавно в  Шосткинській  ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області відбулася зустріч начальника інспекції Олени Горовенко з представниками засобів масової інформації. Головною метою заходу було донести до грмадян та представників бізнесу, що з 1 січня  2014 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян.


 

Новини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День"  20.01.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Відтепер частину медпрепаратів для пільговиків відпускає нова аптека – одне з головних питань апаратної наради при міському голові

Перша в новому році обласна колегія назбирала і рекорди, і антирекорди

Увесь репертуар різдвяних колядок був заспіваний на четвертому міському фестивалі «Коляда»

Лютий мороз не зупинив шосткинців на шляху до зцілення хрещенською водою: на хімреактивівському озері відбулось святкове богослужіння та масове занурення у воду

На святі Локотського мікрорайону танцювали, співали, пригощалися млинцями та гарячим чаєм. І все це незважаючи на двадцятиградусний  мороз


 

До відома депутатів!


28 січня 2014  року  о  14-й  годині  в  залі  засідань  міської  ради відбудеться  двадцять друга сесія Шосткинської міської ради  шостого  скликання.

 

На  розгляд  сесії  виносяться  питання:262    263    264    265    266    267    268    269    270

 


%custom closeLinks()