ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

До уваги платників податків: звітність з єдиного соціального внеску подається до органів Міндоходів


Із 1 жовтня 2013 року звітність із єдиного соціального внеску подається не до управління Пенсійного фонду України, а до Шосткинської ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області. Процес передачі функцій з адміністрування єдиного внеску до Міндоходів відбувався без жодних незручностей для платників податків.  Для цього, в першу чергу,  створюються усі умови для того, щоб якомога більше платників змогли скористатися цією можливістю.


 

До уваги зацікавлених осіб - стажування у Німеччині


В Україні реалізується Програма заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2000 року. В рамках Програми Міністерство економічного розвитку і торгівлі україни разом з німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ ланують проведення конкурсного відбору претендентів на стажування у Німеччині 5-7 листопада 2013 року у м.Києві (на базі київського проектного офісу GIZ за адресою: м.Київ, вул.Велика Васильківська, 44, оф.5) та 20-22 листопада 2013 року у м.Харкові (місце проведення уточнюється).


 

Гаряча лінія з начальником управління освіти


30 жовтня  2013 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати начальник освіти   Сергейко Наталія Олександрівна.

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 28.10.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Перша хвиля грипу сягне Шостки за місяць – один з прогнозів щопонеділкової апаратної наради при міському голові

Обробляти вовнянські землі відтепер саме задоволення. Про переваги кооперативної праці!

Збудувати дім, виростити сина, посадити дерево.  Шосткинські активісти цю формулу життя частково реалізували в парку імені Карла Маркса

Вперше в Шостці вихідними відбувся фестиваль вуличних субкультур «Шостка Урбан Фест 2013»

 


 

Відбудеться чергове засідання виконкому


 

30 жовтня 2013 року о 14.00 в  малому залі засідань (к. № 36 ) відбудеться чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради з порядком денним: " Про хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Шостка на  2013 рік за 9 місяців 2013 року"


 

28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників


Шановні шосткинці!

 

Від щирого серця вітаю вас із  69-ю річницею з  Дня визволення України від фашистських загарбників!  


Шановні ветерани!  Нашим сучасникам  важко навіть осмислити тягар тих випробувань, які випали на вашу долю. Ви їх винесли з честю, мужністю та героїзмом. Глибока вдячність вам за це!

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра і благополуччя на довгі роки!

 

З повагою

Шосткинський міський голова М.П. НОГА.


 

Апаратна нарада 28.10.13 р


Під керівництвом   міського голови  Ноги М.П.,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  28 жовтня 2013  року  відбулась чергова апаратна нарада.

Згідно порядку денного було розглянуто питання  про  підготовку  міста Шостка до осінньо – зимового  періоду  2013-2014 років.

З інформацією з цього питання виступив начальник управління житлово – комунального господарства Могильний В.В.


 

Міський голова провів особистий прийом громадян


 28 жовтня 2013 року у приміщенні міськвиконкому відбувся особистий прийом громадян міським головою.


 

До уваги хворих на гіпертонічну хворобу


В місті продовжується реалізація пілотного проекту щодо державного регулювання цін на лікарські засоби для хворих на гіпертонічну хворобу.

цей проект дає можливість жителям міста, хворим на гіпертонію,  зекономити на придбанні лікарських засобів від 10 до 40% від  вартості препаратів.

Для пільгового отримання ліків  хворим  необхідно звернутися до дільничних лікарів за рецептами.

 


 

Пожежі та надзвичайні події за минулий тиждень


 В період   з  21 жовтня  по 27 жовтня 2013 року  в Шостці  виникло 4 пожежі

 21 жовтня  по  вул. Леніна, 79 (одноповерховий, чотирьохквартирний житловий будинок) горіла квартира № 2 . Господаря  квартири, який  отримав опіки  до 40 відсотків тіла, у важкому стані було госпіталізовано до реанімаційного відділення Шосткинської ЦРЛ. Унаслідок отриманих опіків постраждалий помер. Припустима причина загоряння –   необережність під час паління.

261    262    263    264    265    266    267    268    269

 


%custom closeLinks()