ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

ВШАНОВУЄМО ГЕРОЇВ–ВИЗВОЛИТЕЛІВ


На Сумщині в селі Новопетрівка відбулося перепоховання останків загиблих воїнів в роки Великої Вітчизняної війни

«У роки війни за наш край велися кровопролитні бої. Гідне поховання та вшанування подвигу загиблих у Великій Вітчизняній війни, які боролись за майбутнє нашої держави, – це прямий обов’язок кожного українця. Сьогодні питання пошуку та належного перепоховання солдатів Перемоги перебуває на особистому контролі Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА. Подвиги молодих юнаків, офіцерів, які віддали своє життя в кровавому бою, не можуть залишатись поза увагою. Тому сьогоднішній захід – це справа, яку необхідно продовжувати», – зазначив голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВИНОКУРОВ.

«Сьогодні, напередодні Дня скорботи, ми ховаємо рештки двох героїв, наших земляків, які було знайдено під час проведення ремонтних робіт у селищі Вороніж Шосткинського району. Вдалося встановити особу одного із воїнів. Цей    юнак – уродженець с. Новопетрівка Михайло ГРИЩЕНКО», – додав посадовець.

Він подякував військово-патріотичному клубу за проведені пошукові роботи, місцевим жителям – за підтримку, а нинішньому поколінню – за шанобливе ставлення до героїзму визволителів рідної країни.


 

Пенсійна реформа


Пенсійна реформа продовжує викликати у суспільстві підвищений інтерес. Час від часу у ЗМІ з'являються все нові і нові версії вірогідних новацій. Їхній діапазон є доволі великим: від підвищення або зменшення пенсійного віку - аж до цілковитого скасування пенсійної реформи.

А що думають з цього приводу фахівці? Про це в інтерв'ю для Укрінформу розповів директор Департаменту пенсійного забезпечення та соціального захисту інвалідів Міністерства соціальної політики України   Микола Шамбір.

 

 


 

Відбудеться чергове засідання виконкому міської ради


26 червня  2013 року  об 14.00 в  малому залі засідань (к. № 36 ) відбудеться  чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради


 

З 1 липня 2013 зміниться реєстрація бізнесу


З 1 липня 2013 року всі державні реєстратори, які вели облік юридичних осіб і фізосіб-підприємців, перейдуть у повне підпорядкування Державної реєстраційної служби України (Укрдержреєстр), яка входить до структури Міністерства юстиції.

 


 

Гаряча лінія з в.о. начальника управління праці та соціального захисту населення


26 червня   2013 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  в.о. начальника управління праці та соціального захисту населення  Люта Ніна Григорівна

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51

 


 

Святкові заходи з нагоди Дня молоді


 

30 червня - День молоді!

 

Надаємо план святкових  заходів  з цієї нагоди


 

Анонс культурного життя міста з 24.06.2013 по 30.06.2013


Працює виставка фоторобіт вихованців станції юних техніків «Фантазія. Пошук. Творчість»,  Центральна міська бібліотека ім. Толстого (вул. Миру, 11), 24,25,26,27,30 червня – з 10.00 до 18.00,  28,29 червня - вихідні.



 

Звернення міського голови з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні


Шановні шосткинці!

   

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни! 

 

22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшло у життя нашого народу. У цей день розпочалася найжахливіша війна, яка забрала життя близько десяти мільйонів наших співвітчизників.

 

У цей день ми згадуємо усіх тих, хто не повернувся з фронтових окопів, кого замучили у концентраційних таборах та катівнях, хто жертвував своїм життям задля того, аби ми були вільними. В цей день ми  вшановуємо визволителів-фронтовиків, працівників тилу, вдів і дітей війни, усіх тих, хто день за днем наближав Велику Перемогу, схиляємо голови перед вами, наші дорогі ветерани, за те, що подарували нам мир і життя, підняли з руїн та відродили країну.

 

Давайте разом, цього скорботного дня виразимо свою вдячність нашим героям, схилимо голови у хвилині мовчання  перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.

 

З повагою

Шосткинський міський голова М.П. НОГА.


 

Хвилина мовчання на знак вшанування пам’яті загиблих у Великій Вітчизняній війні


22 червня 2013 року о 10 годині буде проведена  Всеукраїнська хвилина мовчання на знак вшанування пам’яті про загиблих  у Великій Вітчизняній війні  1941-1945 років.

 

Шановні шосткинці!

 

Приєднаймося до загальнонаціональної хвилини мовчання, схилимо голови у День скорботи і вшануймо пам’ять загиблих!


 

Фахівці Міндоходів Шостки на 7,2 млн. грн. збільшили надходження до місцевих бюджетів


 

Шосткинська ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області запрошує журналістів отримати акредитацію для висвітлення діяльності органів Міндоходів. Заявки на акредитацію прийматимуться до 27 червня 2013 року включно.

Для отримання акредитації просимо надсилати заявки довільної форми на адресу: 1817mgni@mail.ru. У заявці обов’язково повинні бути вказані наступні дані:

- прізвище, ім’я, по-батькові журналіста і назва видання, радіоканалу, телеканалу;

- контактні телефони редакції та журналіста;

- електронна адреса, на яку здійснюватиметься систематична розсилка матеріалів.

Контактний телефон 2-30-73.





259    260    261    262    263    264    265    266    267

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. Шостка



RSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   




)