ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Про перевірки підприємств боржників із виплати заробітної плати


Як повідомив начальник Територіальної державної інспекції з питань праці у Сумській області Сергій Дворник, протягом січня 2014 року державними інспекторами праці було здійснено 14 перевірок підприємств-боржників із виплати заробітної плати. У яких виявлено 42 порушення трудового законодавства.


 

Про декларування доходів посадових осіб місцевого самоврядування


Шановні державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, депутати міської ради! Своєчасно виконайте свій громадянський обов’язок та подайте за місцем своєї роботи (служби)  декларацію про отримані у минулому році доходи до 1 квітня 2014 року !

     


 

Про розмір державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам у 2014 році


Законом України „Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам” визначено право на матеріальне забезпечення за рахунок коштів Державного бюджету України та соціальний захист інвалідів з дитинства та дітей-інвалідів шляхом встановлення державної соціальної допомоги у відсотках від прожиткового мінімуму. Розмір державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам у 2014 році буде розраховуватися з урахуванням норм вищезазначеного Закону та статтею 7 Закону України „Про Державний бюджет на 2014 рік” з урахуванням норм постанови Кабінету Міністрів України від 26.03.2008 № 265 „Деякі питання пенсійного забезпечення громадян”:


 

Азбука материнства


Шосткинський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  вкотре  проводить акцію «Азбука материнства»  на базі Центру медико-соціальної допомоги дітям та молоді „Клініка, дружня до молоді” та дитячої лікарні.


 

Новини ТРК "Акцент"


 

Інформаційна програма "День" 11.02.14

 

У програмі дивіться про таке:

 

Актуальні проблеми Шосткинщини обговорили під час круглого столу в райдержадміністрації.

З цього року зросте фінансування громадських організацій з місцевого бюджету.

Воїни-афганці, бібліотекарі та школярі згадували радянсько-афганську війну та вшанували пам'ять загиблих.

У школі №1 старшокласники обговорювали тему захисту навколишнього середовища…англійською мовою.

 


 

Про розміри прожиткового мінімуму у 2014 році


Статтею 7 Закону України „Про Державний бюджет на 2014 рік” установлено, що у 2014 році прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня – 1176 гривень, з 1 липня -1 207 гривень, з 1 жовтня – 1 256 гривень та для тих, хто відноситься до основних соціальних і демографічних груп населення:

дітей віком до 6 років: з 1 січня – 1 032 гривні, з 1 липня – 1 059 гривень, з 1 жовтня – 1 102 гривні;

дітей віком від 6 до 18 років: з 1 січня – 1 286 гривень, з 1 липня -1 320 гривень, з 1 жовтня – 1 373 гривні;

працездатних осіб: з 1 січня – 1 218 гривень, з 1 липня – 1 250 гривень, з 1 жовтня – 1 301  гривня;

осіб, які втратили працездатність: з 1 січня - 949 гривень, з 1 липня – 974 гривні, з 1 жовтня – 1 014 гривень.


 

Пенсійний фонд України інформує


 

Управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі повідомляє, що з 4.02.2014 р. розпочато виплату пенсій лютого місяця. 

Станом на 11.02.2014 р. профінансовані кошти на пенсійні виплати пенсіонерам м. Шостки та Шосткинського району в сумі 15355,06 тис.грн, що складає 34,1 % від потреби на поточний місяць.

 


 

Діти з сімей, які перебувають у складних життєвих ситуаціях, взяли участь у першості Сумської області з кульової стрільби серед юнаків


Вперше в Сумській області, в місті Шостка була проведена  відкрита першість Сумської області з кульової стрільби серед юнаків, присвячена  Дню 25 -й річниці виведення військ СРСР з Афганістану. 

Новини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 10.02.14

 

У програмі дивіться про таке:

 

В Шостці реалізуються ініціативи Президента України щодо соціального захисту ветеранів Афганської війни - одне з питань щопонеділкової апаратної наради.

Народне віче у Шостці зібрало навколо себе не тільки прихильників євромайдану, а й його противників.

Губернатор Сумщини Ігор Яговдик гарантує постраждалим у аварії на Білопільщині якісне лікування.

Традиційний міський конкурс снігових скульптур змінив місце проведення.

Гарячі млинці, шашлики, спортивно-розважальна програма та катання на конях – свято Артеміського мікрорайону вдалося на славу.


 

Фахівцям центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді презентовано програму "Батьківський дім"


8 лютого 2014 року колектив Шосткинського міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді взяв участь у тренінговому занятті, яке провели психологи з  міста Києва – лідери Школи  «У щасливого подружжя – повноцінні діти». Вони презентували курс для батьків «Батьківський дім». Мета навчання – отримати навички  відновлення стосунків між батьками та дітьми, шляхом опанування повного курсу занять.  

257    258    259    260    261    262    263    264    265

 


%custom closeLinks()