ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Новини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 17.03.14

 

У програмі дивіться про таке:

 

В п’ятницю ввечері стріляли в одне з вікон салону «Василіса», який належить депутату міськради Аллі Ковальовій

у зв’язку зі складної політичною ситуацією в державі, працівники виконкому перейшли на посилений графік роботи - без вихідних, одне з питань щопонеділкової апаратної наради при міському голові 

Безпрецедентний випадок у Шосткинській виправній колонії № 66, - школярі  були затримані за спробу перекинути на закриту територію заборонені речовини 

Педагоги школи №11 влаштували творчий вечір,  присвячений 200-літтю з дня народження Тараса Шевченка

 

 


 

Микола Нога: "Оздоровленню дітей - особлива увага!"


"Оздоровлення дітей в цьому році плануємо на рівні минулого року. Кількість оздоровлених  дітей не повинна бути меншою" - на цьому наголосив міський голова під час щопонеділкової апаратної наради.


 

ВОЛОДИМИР ШУЛЬГА: «МИ МАЄМО НАДАТИ ДІЄВУ ПІДТРИМКУ АРМІЇ»


Таке доручення голова облдержадміністрації дав під час апаратної наради

За його словами, нині на території Сумщини розмістилися військові формування з центральної та західної України. Структури, які опікуються мобілізаційними питаннями, мають надавати їм всіляку підтримку та забезпечити порядок в умовах складної суспільно-політичної ситуації.

«Присутність військових на території Сумщини не повинна створювати напруги. Маємо пояснювати людям ситуацію, надавати оперативну інформацію про стан справ», – підкреслив Володимир Шульга.


 

Гаряча лінія 19 березня 2014 року


19   березня   2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  секретар міської ради Хомовненко  Любов Павлівна . 

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51. 

 


 

Міський голова звернувся до шосткинців


Сьогодні під час апаратної наради міський голова Микола Нога  звернувся до шосткинців з проханням зберігати спокій: " Я звертаюсь до всіх жителів Шостки – хвилюватись не треба, спокійно працюємо над розбудовою міста, прибираємо сміття, їдемо на дачі, готуємось до весняного сезону, працюємо над навчанням дітей, над вихованням нового покоління. Працюємо і менше дивимось телевізійні канали...Політики домовляться в кінці-кінців".

Очільник міста повідомив, що міськвиконком перейшов в режим роботи без вихідних, активно  співпрацює  з військовою частиною та   військкоматом.  "Наш спокій, наш мир залежить виключно від нас " - підсумував міський голова. 


 

Інформація про пожежі 11.03.14 -17.03.14


В період з 11 березня по 16 березня в Шостці  по вул. Миру (знищено стіну на площі до 7,5 кв. м., стеля на площі до 12 кв. м., збиток та сума врятованого майна встановлюються), Онопрієнко (знищено – суху траву на площі до 0,0010 га, утеплювач на площі до 1,5 кв. м., збиток та сума врятованого майна встановлюються),  Горького ( знищено сміття на площі до 3  кв. м. , збиток відсутній)  та Ціолковського (пошкоджено особисте майно, збиток та сума врятованого майна встановлюються) виникли  пожежі.

Серед припустимих причин пожеж –    необережне поводження з вогнем невстановленої особи та необережне поводження з вогнем господаря квартири.

Постраждалі в результаті пожежі по вул.  Ціолковського громадяни 1959  та 1978 років народження  отримали отруєння угарним газом  та знаходяться в терапевтичному відділенні  ЦРЛ. Стан здоров’я потерпілих -  задовільний.


 

Пенсійний фонд України інформує


Управлінням Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі здійснюється фінансування пенсійних виплат березня місяця. Станом на 17.03.2014 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 30223,44 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

 


 

Міський голова провів прийом з особистих питань


 17 березня 2014 року у приміщенні міськвиконкому відбувся  прийом громадян міським головою з особистих питань.


 

На минулому тижні 40 підприємств були задіяні в заходах по санітарній очистці міста


Під час апаратної наради було розглянуто питання щодо благоустрою міста. За словами в.о начальника управління житлово –комунального  господарства Віталія Могильного  на минулому тижні  40 підприємств були задіяні в заходах по санітарній очистці міста, цілодобово працюють бригади швидкого реагування. На виконання розпорядження голови Сумської ОДА розробляється проект рішення виконавчого комітету  по організації  в Шостці  загальноміської  толоки, проведення якої планується з 1 квітня по 3 травня.

Міський голова  Микола Нога  звернув увагу на те, що  в місті  оголошено конкурс на утримання  житлового фонду серед відповідних підприємств міста і ситуація , яка була в місті по утриманню житла, буде змінюватись на краще.


 

Апаратна нарада 17 березня 2014 року


Під час щопонеділкової апаратної наради, яка відбулась 17 березня 2014 року, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій  Ольга Ткаченко повідомила, що останнім часом збільшилась кількість скарг на задимленість повітря, яка виникає внаслідок  самовільного спаленням населенням сухої рослинності   та сміття в приватному секторі.

В зв’яку з цим Ольга Ткаченко звернулася  до шосткинців  з проханням додержуватися правил пожежної безпеки в лісосмугах, не випалювати сміття  та суху рослинність та її залишки  на присадибних ділянках та городах, а вивозити на звалище або створювати компостні ями.

Міський голова Микола Нога наголосив на необхідності  посилення  контролю  з цього питання з боку управління з питань НС та екологічної служби  міста.   

250    251    252    253    254    255    256    257    258

 


%custom closeLinks()