ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Президент: Найближчим часом у Брюсселі відбудуться переговори щодо умов підписання Угоди з ЄС


Найближчим часом Україна проведе переговори з представниками Європейського Союзу щодо умов підписання Угоди про асоціацію. Про це Президент України Віктор Янукович повідомив під час інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

Глава держави повідомив, що і мав телефонну розмову з Президентом Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу, під час якої було досягнуто домовленості про візит української робочої групи до Брюсселя для продовження обговорення умов підписання Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС. «За домовленістю готуємо таку робочу групу, яка поїде в Брюссель, і ми почнемо цей діалог», - сказав Віктор Янукович.


 

Президент дав інтерв’ю журналістам українських телеканалів


Президент України Віктор Янукович дав інтерв’ю тележурналістам Лідії Таран («Студія 1+1»), Олені Фроляк (телеканал ICTV), Анастасії Даугулє (телеканал «Інтер») та Євгену Міхіну (телеканал «Україна»).

Під час інтерв’ю Глава держави виклав свою позицію щодо внутрішньополітичної ситуації, соціально-економічного розвитку країни та зовнішньої політики.


 

Гаряча лінія з начальником юридичного відділу


4 грудня   2013 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати начальник юридичного відділу    Скляр Алла Григорівна

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.

 


 

У Шосткинській міськраді змінився склад виконкому


На початку засідання виконавчого комітету  міський голова представив присутнім нових членів виконкому.

До складу виконавчого комітету увійшли : заступник міського голови Глушан Валерій Миколайович, начальник Шосткинського МВ УМВС України в Сумській області Гузей Віктор Іванович, головний санітарний лікар Шосткинської СЄС Баглай Інна Миколаївна, виконавчий директор ТОВ ШП "Харківенергоремонт" Будашний Микола Семенович, начальник Шосткинського МРВ УСБУ в Сумській області Задорожній Олексій Петрович, голова  Шосткинської міської організації ветеранів Червонний  Євген Георгійович.

 Рішення про введення до складу виконкому нових членів було ухвалено 19- ї сесією міської ради від 20 листопада 2013 року.


 

Відбулось чергове засідання виконкому


29 листопада  2013 року  під керівництвом міського голови Миколи Ноги відбулось чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради. В засіданні взяли участь керівники виконавчих органів міської ради, підприємств, установ та закладів міста.


 

До уваги людей з обмеженими фізичними можливостями!


Запрошуємо вас на загальноміські заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів, які відбудуться 3 грудня о 14-00 в Центрі естетичного виховання ( вул.К.Маркса, 18).

Вхід вільний.


 

Анонс культурного та спортивного життя міста 02.12.13 - 08.12.13


Концерт, присвячений Міжнародному дню інвалідів, 3 грудня, Центр естетичного виховання (вул. К.Маркса, 18), 14.00

Міський конкурс «Нумо, хлопці», присвячений річниці Збройних Сил України, 4 грудня, Центр естетичного виховання (вул. К.Маркса, 38), 14.00


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 28.11.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Ожеледиця на Шосткинський дорогах – принесла з собою перших жертв

Ініціативи Президента України:  29 шосткинців з вадами зору отримали спеціальні засоби реабілітації

 Цього року хлібороби Сумщини побили власний рекорд

 В Шостці оголосили кращих «Пропагандистів здорового способу життя»


 

Інвалідів з ураженням органів зору забезпечено засобами реабілітації


 

27 листопада 2013 року на базі управління праці та соціального захисту населення представниками сервісного центру Сумського протезно-ортопедичного цеху Полтавського КЕПОП було забезпечено 29 осіб з ураженням органів зору спеціальними магнітофонами та 1 особу - годинником для незрячих виробництва ТОВ “ДНВК СКУТ”.


 

До відома людей пенсійного віку Куйбишевського мікрорайону!


В територіальному центрі соціального обслуговування (вул.Халтуріна,4) розпочинає роботу факультет основ медицини Університету третього віку.

Заняття будуть проводити медичні працівники щовівторка об 11-00. Перше заняття відбудеться 3 грудня об 11-00.

Довідки за телефонами 2-14-63, 5-13-00. Запрошуємо всіх бажаючих!

 

249    250    251    252    253    254    255    256    257

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)