ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Cтатистика: Діяльність дошкільних закладів Сумської області у 2013 році


За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області  у 2013 році в області функціонувало 534 дошкільних навчальних заклади (363 у сільській місцевості та 171 заклад у міських поселеннях) різних типів та форм власності, більшість з яких (87%) –загального розвитку.

Із загальної кількості дошкільних закладів кожний другий – навчально-виховний комплекс  типу «школа-садок», 37% – ясла-садки. 


 

Гаряча лінія з завідувачем сектором з фізичної культури та спорту


02 квітня   2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  завідувач сектором у справах фізичної культури і спорту  Доценко Андрій Володимирович  з питань розвитку фізичної культури в місті.

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51. 


 

Україна переходить на літній час


У ніч проти неділі, 30 березня, Україна перейде на літній час: стрілки годинника будуть переведені на одну годину вперед.
Згідно з постановою Кабміну «Про порядок обчислення часу на території України», щорічно в останню неділю березня о третій ранку слід перевести годинники на годину вперед.  

Новини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 27.03.14

 

У програмі дивіться про таке:

 

Спалах захворювання у Сумах школярів на кишкову інфекцію активізував контроль керівників шосткинських навчальних закладів за гігієною харчування.

Весна – час появи березового соку. Як збирати корисний напій та не нашкодити дереву?

Юні прихильники літератури відзначили у бібліотеці ім. Горького тиждень дитячого читання.

Молодша група театру естрадної пісні «Мікс» здобула нагороду на обласному конкурсі «Співограй».

 


 

Анонс культурного життя


І Всеукраїнський конкурс юних скрипалів та віолончелістів ім. Вадима Червова, 4-6 квітня, дитяча школа мистецтв (вул. Кірова, 5)

 


 

В місті проходить конкурс на краще безпечне робоче місце


Конкурс проводиться до Дня охорони праці в Україні в рамках Всесвітнього дня охорони праці - з метою пропаганди безпечних і нешкідливих умов праці, підвищення активності та відповідальності роботодавців та працівників підприємств, організацій та установ, незалежно від форм власності, фізичних осіб, які використовують найману працю за створення безпечних умов праці та недопущення випадків виробничого травматизму та аварійності.

Для організації і проведення конкурсу на підприємствах створюються постійно діючі оглядові комісії. До складу комісії включаються представники робочих органів ВД ФСННВ в Сумській області і первинної профспілкової організації (уповноважені найманими працівниками особи з охорони праці). При необхідності оглядові комісії можуть створюватись в структурних підрозділах.


 

З 01 квітня по 30 квітня 2014 року відбудеться місячник з охорони праці та промислової безпеки


Мета та завдання місячника:

Місячник проводиться до Дня охорони праці в Україні в рамках Всесвітнього дня охорони праці - з метою пропаганди безпечних і нешкідливих умов праці, підвищення активності та відповідальності роботодавців та працівників підприємств, організацій та установ, незалежно від форм власності, фізичних осіб, які використовують найману працю за створення безпечних умов праці та недопущення випадків виробничого травматизму та аварійності.


 

Звернення


Організаційний комітет з підготовки та проведення в місті Шостка заходів з нагоди Дня охорони праці в 2014 році звертається до до структурних підрозділів Шосткинської міської ради, місцевих органів виконавчої влади, роботодавців, профспілок, керівників і працівників підприємств, установ та організацій м.Шостки:

 

 

  

У дитячій бібліотеці розпочався тиждень читання


Щороку в березні під час весняних канікул у бібліотеках України для дітей проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Початок цій чудовій традиції було покладено майже 70 років тому за ініціативою видавництва дитячої книги «Дитвидав» .  

У незалежній Україні Всеукраїнський тиждень дитячого читання було засновано 22 лютого 1993 року.

В Центральній дитячій бібліотеці  урочисте відкриття Тижня дитячого читання  відбулося святом книги   «Хай Україна вся читає,бо книга нас усіх єднає».


 

У ЦЕВ ВІДБУЛАСЬ ДРУГА МІСЬКА КРАЄЗНАВЧО-ОСВІТНЯ КОНФЕРЕНЦІЯ, ПРИСВЯЧЕНА ВШАНУВАННЮ ПАМ'ЯТІ К.Д. УШИНСЬКОГО


27 березня 2014 року  в театрально – концертній залі Шосткинського центру естетичного виховання відбулась друга міська краєзнавчо – освітня конференція, присвячена вшанування памяті К. Д. Ушинського.

Цього року вся прогресивна громадськість відзначає 190-річчя від дня народження видатного українського педагога і мислителя Костянтина  Дмитровича Ушинського.

248    249    250    251    252    253    254    255    256

 


%custom closeLinks()