ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Робота управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради з 31 березня по 4 квітня 2014 року


В період з 31 березня по 4 квітня 2014 року відділом грошових виплат і компенсацій здійснено роботу за основними напрямками, а саме:

  • щоденно в телефонному режимі жителям міста надаються консультації з питань надання житлової субсидії, а також про всі види державних соціальних допомог. За минулий тиждень до інформатора звернулось – 240 осіб, в тому числі в телефонному режимі – 11 осіб.

  • прийнято документів та оформлено особових справ для надання всіх видів соціальної допомоги – 140чол., з них житлової субсидії – 14чол.;

  • підготовлено 30 справи для перевірки достовірності інформації, наданої заявниками для призначення всіх видів соціальної допомоги та передано їх до сектору державних соціальних інспекторів;

  • здійснено призначення всіх видів соціальної допомоги – 140 справ, з них житлової субсидії – 0 справ, розглянуто на комісії - 7.


 

День здоров’я «Мистецтво берегти здоров’я»


Цей день став продовженням Тижня позитиву в бібліотеці ім. Л.Толстого. Для зустрічі з користувачами були запрошені люди, які знають про здоров’я якщо не все, то дуже багато. Вони засвідчили, що на стан здоров’я впливають чотири чинники. З них 10% належить установам охорони здоров’я, решта обумовлюється екологією (близько 20%), спадковістю (близько 20%) і найбільше — умовами та способом життя (майже 50%).


 

Новини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 07.04.14

 

У програмі дивіться про таке:

 

 На  Сумщину  прибули спостерігачі  ОБСЄ;

 В Шостці проводиться робота з приведення в належний стан захисних споруд міста на випадок виникнення надзвичайних ситуацій - одне з питань щопонеділкової апаратної наради при міському голові;

 Які переваги дає добровільне пенсійне страхування та де його можна оформити;

 Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» принесла золоту нагороду Шосткинському центру професійно-технічної освіти;

 Перший Всеукраїнський конкурс юних скрипалів і віолончелістів імені Вадима Червова запалив нові зірочки на музичному небосхилі; 

АКЦІЯ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ» ТРИВАТИМЕ ДО 5 ТРАВНЯ!


Відповідно до рішення  виконкому № 72 від 27.03.14  щорічна акція "За чисте довкілля" розпочалася  в місті 1 квітня та триватиме до 5 травня.

Заходами  по проведенню щорічної акції "За чисте довкілля" передбачено прибирання та вивезення твердих побутових відходів з прибудинкових та прилеглих територій, прибирання парків, скверів, придорожніх смуг, прибирання і благоустрій територій та прилеглих територіях до підприємств, установ і організацій, навчальних закладів міста, впорядкування місць поховань загиблих воїнів, пам'ятники, меморіали, кладовища тощо.

 "День благоустрою" відбудеться 12 квітня,  "День  довкілля " – 19 квітня. "Всесвітній День Землі" заплановано на  22 квітня. Цього дня будуть проведені роботи з очищення прибережних смуг від сміття, впорядкування та озеленення території міста. Відбудеться  масова висадка дерев і кущів.

Запрошуємо всіх небайдужих шосткинців долучитися до участі в заходах з благоустрою міста. Наведемо лад у Шостці разом!


 

Пенсійний фонд України інформує


Управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі повідомляє, що з 4.04.2014 р. розпочато виплату пенсій квітня місяця. 

Станом на 04.04.2014 р. профінансовані кошти на пенсійні виплати пенсіонерам м. Шостки та Шосткинського району в сумі 5011,89 тис.грн, що складає 11,1 % від потреби на поточний місяць.


 

Запитання - відповідь: Що буде у разі, якщо громадянин приховав або свідомо подав недостовірні дані про свої доходи та майновий стан?


Відповідно до п.20 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, Read Moreтвердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 1997 року № 1050), сума субсидії, перерахованої (виплаченої) надміру внаслідок свідомого подання громадянином документів з недостовірними відомостями або неповідомлення громадянином про набуття права власності на житло (житлове приміщення) іншою особою, яка не була в  ньому  зареєстрована,  повертається  ним  за вимогою органу, що призначив   субсидію.  


 

Сім днів позитиву. День четвертий.


Всі, хто побував на персональній виставці «Теплий світ в’язаної іграшки» Наталії Миколаївни Ліфіренко, яка проходила в бібліотеці ім. Л.Толстого в березні, були зачаровані іграшками майстрині.


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


 07 квітня 2014 року у приміщенні міськвиконкому відбувся  прийом громадян міським головою з особистих питань.


 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВІДКРИТИЙ КОНКУРС ЧИТЦІВ, ПРИСВЯЧЕНИЙ 200-РІЧЧЮ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ Т. Г. ШЕВЧЕНКА


До знаменної дати 200-річчя Кобзаря в Україні проводилася низка заходів, присвячених його ювілею та творчості. Вихованці позашкільних навчальних закладів, особливо гуманітарного спрямування, мали змогу через шевченківську мову доторкнутися до його творчості.


 

Cім днів позитиву. День другий.


Продовженням акції стало відкриття у центральній міській бібліотеці персональної виставки "Вдохновение" майстрині Раїси Миколаївни Нікольської . На виставці представлено 15  картин, виконаних в техніці ниткового дизайну, які можна назвати живими.  Їх особливість у тому , що вони не написані пензлем , а зроблені з декоративних цвяхів , переплетених яскравими кольоровими шовковими нитками. Особливе переплетення ниток дає ефект об'ємності зображення . Залежно від освітленості картини сприймаються по-різному. І щоразу по-новому привертають до себе увагу неповторною кольоровою гамою.

«Картини викликають приємні асоціації та емоції, заряджають позитивною енергією, заспокоюють, лікують. А це відмінний спосіб поліпшити настрій», - поділилась своїми думками майстриня.

 Виставка триватиме до 16 квітня. Завітайте та зарядіться позитивом!

246    247    248    249    250    251    252    253    254

 


%custom closeLinks()