ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Попередження про ускладнення погодних умов в Україні


23  вересня вранці та вдень очікуються пориви вітру 15-20 м/с, у Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях місцями сильний дощ.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 19.09.13

 

Триває місячник легалізація трудових відносин;

Депутатські обов’язки народного обранця Василя Белясника в рубриці «Обіцяли - зробили»

Оформити дитину до дитячого садочку відтепер можна не виходячи з дому

Півсотні картин на спортивну тематику у персональній фотовиставці Олега Корженка 


 

До уваги керівників бюджетних установ та підприємств міста!


Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП "Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства"

 

Відповідно до Законів України "Про питну воду та питне водопостачання""Про державне регулювання у сфері комунальних послуг"постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 N 869 "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги"  Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, постановляє:

 

1. Установити Комунальному підприємству "Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" м. Шостка тарифи:

 

а) на централізоване водопостачання:

для інших споживачів - 3,23 грн за 1 куб. м (без ПДВ),

б) на централізоване водовідведення:

для бюджетних установ - 4,06 грн  за 1 куб. м (без ПДВ)

для інших споживачів - 3,15 грн за 1 куб. м (без ПДВ).

 

2. Ця постанова набирає чинності з 01 жовтня 2013 року.


 

ВІКТОР ЯНУКОВИЧ: «СТРИЖНЕМ МОДЕРНІЗАЦІЇ КРАЇНИ Є НАБЛИЖЕННЯ ДО ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ»


Модернізація України передбачає впровадження європейських стандартів по всіх напрямках, зазначив Глава держави під час 10 Ялтинської щорічної зустрічі

«Україна йде своїм природним шляхом, шляхом розвитку. Більше двадцяти років суспільство, політики намагаються модернізувати країну. Починаючи з 2010 року, ми започаткували системні реформи, і національний план сьогодні виконується. Центральним стрижнем цієї модернізації є наближення України до європейських стандартів по всіх напрямках», – сказав Віктор Янукович.


 

Увага! Інвентаризація тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності


Рішенням XVІІІ сесії VІ скликання Шосткинської міської ради від 29.08.2013 року відділу містобудування та архітектури Шосткинської міської ради доручено в термін до 01.01.2014 року провести інвентаризацію тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, які встановлені та функціонують на території міста Шостка.

 

Дозвільну документацію на тимчасову споруду для провадження підприємницької діяльності необхідно привести у відповідність до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м.Шостка, затвердженого рішенням ХІІ сесії VІ скликання Шосткинської міської ради від 30.11.2012 року.

 

Для детальної інформації Вам необхідно звернутися до відділу містобудування та архітектури Шосткинської міської ради (кабінет 4, 6 контактні телефони 2-05-80, 2-25-82). При собі мати погоджувальну документацію на тимчасову споруду та документ підтверджуючий можливість займатися підприємницькою діяльністю.

 


 

В НЬЮ-ЙОРКЕ НАГРАДИЛИ ЮНУЮ ХУДОЖНИЦУ ИЗ ШОСТКИНСКОГО ЦЕВ!


18 сентября, в Нью-Йорке состоялась торжественная церемония награждения победителей 22-го Международного конкурса детских рисунков на тему «Вода: источник жизни». Он был организован Программой ООН по окружающей среде (UNEP) и компанией Bayer.


 

«ЗОЛОТА ОСІНЬ» НА СУМЩИНІ


У регіоні відбудуться обласні змагання з футболу серед школярів Кубку шкільного футболу «Золота осінь»

«На виконання соціальних ініціатив Президента України влада залучає до занять спортом дітей незалежно від місця проживання, прикладом чого слугують філії футбольного центру «Барса», які поступово відкриваються в районах. Свої вміння та навички юні футболісти продемонструють у ході турніру», – поінформував начальник управління молоді та спорту Олександр СТРЕЛЬЧЕНКО.

За його словами, перший етап змагань, в якому візьмуть участь близько 40 тисяч дітей, триватиме з 20 до 30 вересня 2013 року. На цьому етапі передбачаються змагання серед команд відповідно до вікових груп в усіх загальноосвітніх навчальних закладах.

З 1 До 7 жовтня 2013 року збірні команди шкіл змагатимуться на районному та міському рівнях. Зональні змагання Кубку відбудуться 10 жовтня 2013 року в семи містах (Шостка, Глухів, Конотоп, Ромни, Суми, Лебедин, Охтирка) та смт Краснопілля.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 18.09.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

На Сумщині розпочався місячник добровільної легалізації трудових відносин

Як перетворювався стадіон «Піонер» на  філію футбольного центру «Барса»

Спортивний об'єкт рівня сумській «Барсі» з'явиться на Сумщині до 2015 року

В Шостці відбувся обласний семінар присвячений «Дню усиновлювача»

Громадська організація «Суть часу» запитала думку шосткинців щодо наслідків розпаду СРСР

 


 

Єдиний інформдень


Реалізація в регіоні завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання.


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


Завантажити № 39  від 19.09.13  можна тут

245    246    247    248    249    250    251    252    253

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)