ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Про індекси споживчих цін у березні 2014 року


Головне управління статистики у Сумській області повідомляє про величину індексу споживчих цін (індексу інфляції) у березні 2014 року:


 

Щодо конкурсного відбору на стажування за Програмою


На виконання Указу Президента України від 3 липня 2000 року № 849 "Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва" в Україні з 2001 року реалізується Програма заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2000 року № 1358 (далі - Програма).

В рамках Програми Міністерство економічного розвитку і торгівлі України разом з німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ (далі - GIZ) планують проведення конкурсного відбору претендентів на стажування у Німеччині 19-20 травня 2014 року у м. Києві (на базі київського проектного офісу GIZ за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 44, оф. 5) та 13-16 травня 2014 року у м. Харкові (місце проведення уточнюється).

Запрошуємо прийняти участь у даному заході представників великого, малого і середнього бізнесу, комунальних, державних установ і організацій.

Інформацію щодо участі у стажуванні просимо надавати до управління економіки Шосткинської міської ради (каб 27/1, тел. 2-20-69, shostka_ekonom@mail.ru) до 05.05.2014р.

 

Умови стажування за Програмою


 

Новини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 10.04.14

 

У програмі дивіться про таке:

 

В об’єктиві влади  – виплата заробітної плати;

 В якому стані на сьогодні знаходяться шосткинські бомбосховища та як  громадянам знайти захист у разі виникнення небезпеки; 

 Вихідними в Шостці пройде загальноміське прибирання. Долучитися до наведення ладу  можуть усі бажаючі;

 Незабаром місто перетвориться на квітучу зелену оазу, запевняють на станції юнних натуралістів;

 Шосткинські писанкарки  підкорили Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Лемківська писанка». 


 

Сім днів позитиву. День сьомий.


А ви були коли-небудь на рок-концерті в бібліотеці?

Цікавий, неординарний підхід вибрали бібліотекарі міської бібліотеки ім. Л.Толстого. Вони організували зустріч з ініціатором акції «За здоровий спосіб життя», лідером провідного музичного рок-гурту України, яким безумовно є «Моноліт», Костянтином Гордійчуком.


 

Сім днів позитиву. День шостий.


Моя бабуся, наприклад, ніколи не купувала таблетки. Вона все життя користувалася дарами природи для підтримки свого здоров’я. Напевно,  Ви теж знаєте таких людей, які при будь-якому захворюванні, замість таблеток воліють використовувати народні засоби?  Однією з таких відвідувачам центральної міської бібліотеки ім. Л.Толстого пощастило зустрітись на заході «Чай здоров’ю – кращий друг», який продовжив акцію «Сім днів позитиву». Знайомтесь, це Світлана Валентинівна Комісарова.


 

Новини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 09.04.14

 

У програмі дивіться про таке:

 

 На Сумщині йде підготовка до президентських виборів;

 Народилися в сорочці. Пожежники врятували життя трьом шосткинцям;

 Завершився весняний вернісаж творчості в  музеї Шосткинського казенного заводу «Імпульс». Кому з заводчан вдалося підкорити серця відвідувачів закладу;

 Протягом 7 днів  городяни мали змогу насолоджуватися позитивом, в центральній бібліотеці імені Толстого.  

Анонс культурного життя


Працює міська виставка-конкурс «Писанковий розмай», Краєзнавчий музей (вул. К.Маркса, 53) 15 квітня – відкриття о 12.00 16,17,18 квітня – з 9.00 до 16.45 19 квітня – з 9.00 до 15.45 (працює виставковий зал)  20 квітня - вихідний.


 

Пенсійний фонд України інформує


Управлінням Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі здійснюється фінансування пенсійних виплат квітня місяця. Станом на 09.04.2014 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 15219,39 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

 

 


 

До уваги виборців!


Уточнити свої персональні дані у списках виборців можна через інтернет. Для цього   необхідно зайти на сайт державного реєстру виборців  drv.gov.ua,  зареєструватися та через  особистий електронний кабінет відправити запит. Відповідь через деякий час прийде на електронну пошту


 

Новини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 08.04.14

 

У програмі дивіться про таке:

 

Зовнішнє незалежне оцінювання на Сумщині буде проведено на найвищому рівні 

Віряни стали горою на захист настоятеля Свято – Троїцького храму отця Володимира 

В місті з,явились  ділки, які обманом намагаються продати городянам свої послуги з встановлення фільтрів на воду

Як нині турбується держава про ліквідаторів та постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС;

Всеукраїнський відкритий конкурс читців присвячений 200 – річчю від дня народження Тараса Шевченка,  підкорив вихованець центру естетичного виховання Євген Кротов;

Вихованці Дитячої школи мистецтв продемонстрували найвищий клас майстерності , здобувши 26 призових місць на обласних конкурсах

245    246    247    248    249    250    251    252    253

 


%custom closeLinks()