ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

АКЦІЯ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ» ТРИВАТИМЕ ДО 5 ТРАВНЯ!


Відповідно до рішення  виконкому № 72 від 27.03.14  щорічна акція "За чисте довкілля" розпочалася  в місті 1 квітня та триватиме до 5 травня.

Заходами  по проведенню щорічної акції "За чисте довкілля" передбачено прибирання та вивезення твердих побутових відходів з прибудинкових та прилеглих територій, прибирання парків, скверів, придорожніх смуг, прибирання і благоустрій територій та прилеглих територіях до підприємств, установ і організацій, навчальних закладів міста, впорядкування місць поховань загиблих воїнів, пам'ятники, меморіали, кладовища тощо.

 "День благоустрою" відбудеться 12 квітня,  "День  довкілля " – 19 квітня. "Всесвітній День Землі" заплановано на  22 квітня. Цього дня будуть проведені роботи з очищення прибережних смуг від сміття, впорядкування та озеленення території міста. Відбудеться  масова висадка дерев і кущів.

Запрошуємо всіх небайдужих шосткинців долучитися до участі в заходах з благоустрою міста. Наведемо лад у Шостці разом!


 

Пенсійний фонд України інформує


Управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі повідомляє, що з 4.04.2014 р. розпочато виплату пенсій квітня місяця. 

Станом на 04.04.2014 р. профінансовані кошти на пенсійні виплати пенсіонерам м. Шостки та Шосткинського району в сумі 5011,89 тис.грн, що складає 11,1 % від потреби на поточний місяць.


 

Запитання - відповідь: Що буде у разі, якщо громадянин приховав або свідомо подав недостовірні дані про свої доходи та майновий стан?


Відповідно до п.20 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, Read Moreтвердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 1997 року № 1050), сума субсидії, перерахованої (виплаченої) надміру внаслідок свідомого подання громадянином документів з недостовірними відомостями або неповідомлення громадянином про набуття права власності на житло (житлове приміщення) іншою особою, яка не була в  ньому  зареєстрована,  повертається  ним  за вимогою органу, що призначив   субсидію.  


 

Сім днів позитиву. День четвертий.


Всі, хто побував на персональній виставці «Теплий світ в’язаної іграшки» Наталії Миколаївни Ліфіренко, яка проходила в бібліотеці ім. Л.Толстого в березні, були зачаровані іграшками майстрині.


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


 07 квітня 2014 року у приміщенні міськвиконкому відбувся  прийом громадян міським головою з особистих питань.


 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВІДКРИТИЙ КОНКУРС ЧИТЦІВ, ПРИСВЯЧЕНИЙ 200-РІЧЧЮ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ Т. Г. ШЕВЧЕНКА


До знаменної дати 200-річчя Кобзаря в Україні проводилася низка заходів, присвячених його ювілею та творчості. Вихованці позашкільних навчальних закладів, особливо гуманітарного спрямування, мали змогу через шевченківську мову доторкнутися до його творчості.


 

Cім днів позитиву. День другий.


Продовженням акції стало відкриття у центральній міській бібліотеці персональної виставки "Вдохновение" майстрині Раїси Миколаївни Нікольської . На виставці представлено 15  картин, виконаних в техніці ниткового дизайну, які можна назвати живими.  Їх особливість у тому , що вони не написані пензлем , а зроблені з декоративних цвяхів , переплетених яскравими кольоровими шовковими нитками. Особливе переплетення ниток дає ефект об'ємності зображення . Залежно від освітленості картини сприймаються по-різному. І щоразу по-новому привертають до себе увагу неповторною кольоровою гамою.

«Картини викликають приємні асоціації та емоції, заряджають позитивною енергією, заспокоюють, лікують. А це відмінний спосіб поліпшити настрій», - поділилась своїми думками майстриня.

 Виставка триватиме до 16 квітня. Завітайте та зарядіться позитивом!


 

Новини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 03.04.14

 

У програмі дивіться про таке:

 

У Шостці посилили міліцейські патрулі;

Співробітники Шосткинської податкової інспекції підбили підсумки роботи, за три місяці поточного року;

Шосткинським школярам надано можливість працювати на телебаченні;

Читачі  бібліотеки імені Толстого не бажають покидати приміщення книгозбірні. В чому причина?;

Шосткинські спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату завоювали призові місця у відкритому турнірі з плавання «Київські хвилі-2014».

 


 

CІМ ДНІВ ПОЗИТИВУ. ДЕНЬ ТРЕТІЙ


Третій день акції пройшов під гаслом «З позитивом по життю».
Калейдоскоп добра розпочався знайомством з правилами здорового способу життя. Діти та молоді люди з обмеженими можливостями з громадської організації «Турбота» переглянули відеоряд з циклу «Азбука здоров’я», відповіли на питання вікторини про літературних героїв та приємно провели час у спілкуванні з друзями за чашкою чаю.

Прийшли зарядитись позитивом у бібліотеку й вихованці дитячого садочку№2 «Іскорка». Це було їх перше знайомство з Великим Будинком, де «живуть» книги з їх улюбленими казковими героями. А ще маленькі шанувальники прекрасного милувалися нитяними картинами шосткинської майстрині, які представлені на виставці «Вдохновение».

У цей день отримали гарний настрій від відвідування бібліотеки і вихованці обласного центру соціально-психологічної реабілітації. В Інтернет-центрі бібліотеки діти віртуально спілкувалися з друзями, слухали музику, грали в ігри в соціальних мережах.
Акція триває. Попереду ще багато цікавих і приємних зустрічей для наших відвідувачів.

 


 

Анонс культурного життя


Працює персональна художня виставка Раїси Нікольської «Вдохновение» , Центральна міська бібліотека ім. Толстого (вул. Миру, 11) 7,8,9,10,12,13 квітня – з 10.00 до 18.00 , 11 квітня - вихідний

245    246    247    248    249    250    251    252    253

 


%custom closeLinks()