ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Писанковий розмай 2014


15 квітня у виставковій залі музею відкрилася виставка-конкурс «Писанковий розмай». Як і в минулому році, напередодні великого свята Великодня, глядачі мали змогу насолодитись 171 роботою від 127 учасників. Такий незвичний конкурс в нашому місті проводиться уже вдруге, за ініціативою міського голови Миколи Ноги. Традиційно біля головного входу в музей стояло Велике пасхальне яйце з новим розписом. В роботі його брали участь працівники технічного відділу Центральної районної лікарні. Розмір Великої писанки:1.82 x 1.34. Вага писанки більше 100 кілограмів!


 

Кабмін затвердив перенесення робочих днів


Вихідні дні в Україні в квітні, травні, червні і серпні:


 

Призов або вступ працівника на військову службу


Відповідно до пункту 3 статті 36 Кодексу законів про працю України трудовий договір підлягає розірванню у разі призову або вступу працівника на військову службу, направлення на альтернативну (невійськову) службу. Підставою для розірвання трудового договору є повістка військового комісаріату про призов або вступ на військову службу. Зазначена норма законодавства діє у мирний час.


 

Призов або вступ працівника на військову службу під час мобілізації в світлі новел чинного законодавства


Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення проведення мобілізації“ (вступив в дію з 01.04.2014) внесені зміни до Законів України „Про військовий обов'язок і військову службу“, „Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію“, „Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей“.


 

Перехід військових частин на штати воєнного часу. Особливості звільнення працівника


Відповідно до пункту 1 статті 40 Кодексу законів про працю України трудовий договір, укладений на невизначений строк, може бути розірваний власником або уповноваженим ним органом у випадку змін в організації виробництва і праці, в тому числі ліквідації, реорганізації, банкрутства або перепрофілювання підприємства, установи, організації, скорочення чисельності або штату працівників.

Статтею 1 Закону України „Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію“ визначено, що мобілізація - комплекс заходів, здійснюваних з метою планомірного переведення національної економіки, діяльності органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій на функціонування в умовах особливого періоду, а Збройних Сил України, інших військових формувань, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту - на організацію і штати воєнного часу.


 

У Шосткинському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів пройшла атестація педагогічних працівників


Зміни, що відбуваються у сфері соціального захисту населення та вихід України до європейського й світового простору вимагають певного перегляду установлених позицій щодо базових дисциплін як важливого засобу покращення реабілітаційного процессу. Відповідно  змінюється і роль педагога. Сучасний стан розвитку корекційної педагогіки більш спрямованний на відновлення фізичного стану дитини з обмеженими можливостями, пізнавальних функцій дітей-інвалідів, вивчення особливостей їхньої діяльності та розвитку, що вимагає зміни пріоритетів у підготовці педагогічного працівника, який працює тільки з такою категорією дітей, бо саме від нього  залежить багато аспектів ефективності процесу реабілітації. 


 

У Шостці пройшов огляд-конкурс на краще безпечне робоче місце


 метою привернення уваги суспільства до питань охорони праці на виробництві, підвищення активності та відповідальності роботодавців, профспілкових організацій, за створення безпечних умов праці та недопущення випадків виробничого травматизму та аварійності на підприємстві, формування активної й свідомої позиції працівників щодо значення й місця здорових та безпечних умов праці, виховання культури безпечної праці з 10 березня по 10 квітня 2014 року на підприємствах міста у рамках заходів до Дня охорони праці в Україні пройшов огляд-конкурс на краще безпечне робоче місце.


 

Гаряча лінія 16.04.2014


16 квітня   2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  начальник управління праці та соціального захисту населення Наймитенко Антоніна Миколаївна .

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51. 


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


14 квітня 2014 року у приміщенні міськвиконкому відбувся  прийом громадян міським головою з особистих питань.


 

Пенсійний фонд України інформує


Управлінням Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі здійснюється фінансування пенсійних виплат квітня місяця. Станом на 14.04.2014 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 24397,46 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

 

 

244    245    246    247    248    249    250    251    252

 


%custom closeLinks()