ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

КМУ затвердив порядок призначення і надання населенню компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів на послуги


Постанова  Кабінету Мністрів України від 5 квітня 2014 р. № 83 "Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги" 

На апаратній нараді


 

«На жаль, ситуація в Україні залишається складною. Сумні події відбулися   днями в Одесі», - зазначив міський голова Микола Нога під час щопонеділкової апаратної наради.

«Незважаючи на всі складнощі, які є в нашій державі, ми продовжуємо  працювати над забезпеченням життєдіяльності та розвитком Шостки», - підкреслив очільник міста.

Підсумовуючи сказане,  міський голова повідомив, що в місті  проводиться відповідна   робота по підготовці  заходів з відзначення 69-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні.

 


 

Штормове попередження в Україні


Вночі 6 травня у західних, північних та центральних областях, 7 травня на Лівобережжі на поверхні ґрунту, місцями і в повітрі заморозки 0-5°.


 

ІНФОРМАЦІЯ для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь


Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.


 

Виконком затвердив звіт про виконання місцевого бюджету м. Шостка за 1 квартал 2014 року


За  1 квартал 2014 року в бюджет міста надійшло доходів в сумі 74 623,3 тис.грн., що становить 23,4 % до річного плану.


 

Визначено виконавців по наданню житлово-комунальних послуг


Відповідно до рішення виконкому № 96 від 22.04.14 надавати послуги з утримання будинків і прибудинкових територій міста будуть наступні підпрємства:


 

Відбулось чергове засідання виконкому


30 квітня   2014 року під головуванням міського голови Миколи Ноги   відбулось чергове  засідання виконкому Шосткинської міської ради. В засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів  міської ради, підприємств, установ та закладів міста.  Згідно з порядком роботи  членами виконкому було розглянуто 13  питань, по яким  були прийняті відповідні рішення.


 

25-28 квітня в Шостці відбулась відкрита першість з греко-римської боротьби


25-28 квітня в палаці спорту «Свема» відбулась відкрита першість з греко-римської боротьби серед юнаків 1999-2000 років народження.

 


 

28 травня в Шостці відбудеться вистава "Одруження"!


28 травня в Центрі естетичного виховання відбудеться вистава в 2-діях «Одруження».


 

ТЕРИТОРІАЛЬНА ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ З ПИТАНЬ ПРАЦІ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ


На території м. Шостка упродовж І кварталу 2014 року посадовими особами інспекції проведено 34 перевірки додержання трудового законодавства. Зокрема, здійснено 12 перевірок 10 підприємств-боржників із виплати заробітної плати.


241    242    243    244    245    246    247    248    249

 


%custom closeLinks()