ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Ніна Сиваєва: «День Соборності – свято єдності нації»


«День Соборності – свято єдності нації. Сьогодні соборність не обмежується лише ідеєю територіальної цілісності, а передбачає і духовне єднання всього населення країни незалежно від національності»- переконана заступник міського голови  Ніна Сиваєва.

День Соборності і Свободи України відзначається  щороку, в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року. Свято встановлено в державі згідно з Указом Президента України «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат та професійних свят» № 1209/2011 від 30 грудня 2011 року.
В  центральній  міській   бібліотеці  відбувся  іс торичний екскурс «Соборність України — від ідеї  до сьогодення”,  приурочений до Дня Соборності і Свободи України.  У заході взяли участь представники міської влади, політичних партій, громадськість.


 

Пам'яті Ю.П. Тугарова


На 73 ро­ці жит­тя, пі­с­ля тя­ж­кої хво­ро­би пі­шов із жит­тя Юрій  Па­в­ло­вич Ту­га­ров, ди­ре­к­тор  КП «ШКЗ «Ім­пульс» з 1984 по 2001 рік.

Юрій Па­в­ло­вич на­ро­ди­в­ся 19 ве­ре­с­ня 1940 ро­ці м. Чи­с­то­по­лі Та­тар­сь­кої ав­то­но­м­ної ре­с­пу­б­лі­ки. Свою тру­до­ву ді­я­ль­ність він ро­з­по­чав  в 1957 ро­ці ве­р­с­та­т­ни­ком Чи­с­то­поль­сь­ко­го ча­со­во­го за­во­ду. А пі­с­ля за­кін­чен­ня в 1965 ро­ці Ка­зан­сь­ко­го хі­мі­ко-­те­х­но­ло­гі­ч­но­го ін­сти­ту­ту пра­цю­вав на Му­ром­сь­ко­му при­ла­до­бу­ді­в­но­му за­во­ді, прой­шо­в­ши шлях від май­с­т­ра до  го­ло­в­но­го ін­же­не­ра.


 

з 1 січня 2014 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян


Нещодавно в  Шосткинській  ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області відбулася зустріч начальника інспекції Олени Горовенко з представниками засобів масової інформації. Головною метою заходу було донести до грмадян та представників бізнесу, що з 1 січня  2014 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян.


 

Новини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День"  20.01.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Відтепер частину медпрепаратів для пільговиків відпускає нова аптека – одне з головних питань апаратної наради при міському голові

Перша в новому році обласна колегія назбирала і рекорди, і антирекорди

Увесь репертуар різдвяних колядок був заспіваний на четвертому міському фестивалі «Коляда»

Лютий мороз не зупинив шосткинців на шляху до зцілення хрещенською водою: на хімреактивівському озері відбулось святкове богослужіння та масове занурення у воду

На святі Локотського мікрорайону танцювали, співали, пригощалися млинцями та гарячим чаєм. І все це незважаючи на двадцятиградусний  мороз


 

До відома депутатів!


28 січня 2014  року  о  14-й  годині  в  залі  засідань  міської  ради відбудеться  двадцять друга сесія Шосткинської міської ради  шостого  скликання.

 

На  розгляд  сесії  виносяться  питання:
 

Гаряча лінія з начальником управління з питань НС


22  січня  2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати начальник управління з питань надзвичайних ситуацій  Ткаченко Ольга Олександрівна

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51. 


 

Апаратна нарада 20 січня 2014 року


Під керівництвом   міського голови  Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  20 січня  2014  року  відбулась чергова апаратна нарада.

Про роботу архівного відділу Шосткинської міської ради в 2013 році розповіла начальник архівного відділу Маргарита Харченко.  

 


 

Міський голова провів прийом з особистих питань


20 січня 2013 року у приміщенні міськвиконкому відбувся особистий прийом громадян міським головою.


 

ШОСТКА ЗАВЕРШИЛА РІЗДВЯНІ СВЯТА "КОЛЯДОЮ"!


17 січня 2014 року у Центрі естетичного виховання відбувся заключний гала - концерт різдвяного фестивалю «Коляда», якій проходить вже сьомий раз під патронатом міського голови Миколи Петровича Ноги. І цього року мер міста теж не залишив фестиваль без уваги. Міський голова Микола Нога привітав дітей зі святом, «Дозвольте сердечно привітати Вас з Новим роком, Різдвом Христовим та Водохрещем! Нехай ці свята принесуть Вам і Вашим близьким добробут, благополуччя, злагоду, взаєморозуміння, добро, мир і достаток, щирих друзів та нових перемог на фестивалях та конкурсах». Діти підтримали слова Миколи Петровича гучними оплесками.


 

Пенсійний фонд України інформує


Управлінням Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі здійснюється фінансування пенсійних виплат січня місяця. Станом на 20.01.2014 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 36248,12 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

 

238    239    240    241    242    243    244    245    246

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)