ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

В Шостці зареєстровано 59 770 виборців


Під керівництвом   міського голови  Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  19 травня  2014  року  відбулась чергова апаратна нарада. 

Про підготовку до позачергових виборів Президента України доповіла начальник відділу ведення державного реєстру виборців Ірина Шиман. З а даними Державного Реєстру станом на 18 травня 2014 в м. Шостка зареєстровано 59 770 виборців, з них 543 особи нездатних самостійно пересуватися. 

Гаряча лінія 21.05.14


21 травня   2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  начальник  юридичного відділу  Скляр Алла Григорівна  з  правових питань.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

Анонс культурного життя міста з 19.05.14 по 25.05.14


Звітний концерт учнів відділу духових та ударних інструментів дитячої школи мистецтв, 23 травня, дитяча школа мистецтв (вул. Кірова, 5), 18.00


 

Офіційно: Нотаріусів наділено повноваженнями видавати витяги з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно


З метою покращення умов надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та забезпечення їх доступності, нотаріусів наділено повноваженнями видавати витяги з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно в порядку надання інформації заінтересованим особам.

На сьогодні особа, яка має право на отримання витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, може звернутися за його отриманням не лише до органів державної реєстрації прав, а і до нотаріусів.

Відповідний Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо надання інформації про державну реєстрацію прав та їх обтяжень з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно" був прийнятий Верховною Радою України 16 квітня 2014 року.

 


 

До місцевого бюджету спрямували 1019,4 тис. гривень плати за землю


Шосткинська oб’єднана  державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Сумській області доводить до відома платників  орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, що   Законом України № 1166-VII від 27.03.2014 р. «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» з 01.04.2014 року внесено зміни  до підпункту 288.5.1.  пункту 288.5  статті 288 розділу XIII «Плата за землю» Податкового Кодексу України  № 2755-VI від 02.12.2010 року.

Вказаними змінами передбачено, що річний мінімальний розмір орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності незалежно від їх категорій не може бути менше ніж 3 % нормативної грошової оцінки. 


 

Сергій ДВОРНИК: «Якщо зарплатні борги не віддають,комусь це вигідно і потрібно»


Упродовж останніх років питання заборгованості із зарплати стало одним із гострих і соціально значимих. Здавалося б, до його вирішення підключено різні структури, починаючи з інспекції з питань праці і закінчуючи правоохоронними органами, яким по силі раз і назавжди поставити гривневу крапку.

Однак щойно погасять боргову пожежу в одному місці, як вона спалахує в іншому, почасти — ще потужніше. Що саме заважає остаточно розібратися із зарплатними боргами? Які важелі слід задіяти, щоб ганебне явище відійшло в минуле? Про це розмовляємо з начальником Територіальної державної інспекції з питань праці в Сумській області Сергієм ДВОРНИКОМ.


 

Відбулося свято сімейного дозвілля «Моя сім'я, моя святиня»


14  травня в Шосткинському міському товаристві допомоги дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства «Турбота» відбулося свято сімейного дозвілля «Моя сім'я, моя святиня».

Від імені міського голови учасників заходу  привітала завідувач сектору молоді Ольга Сокульська . З Міжнародним днем сім'ї присутніх поздоровили  члени молодіжної дорадчої ради при міському голові.

Цікаву рожважальну програму підготувала та провела спеціаліст філіалу №1 центральної бібліотеки Бакун Т.В.

 


 

До уваги шосткинців!


13 та 14 травня  2014 року до виконавчого комітету міської ради надійшли чисельні звернення від мешканців міста щодо розповсюдження запаху газу в повітрі та помешканнях. Дана проблема виникла в зв’язку  зі збоєм в системі газопостачання на ГРС-2.

14 травня 2014 року це питання було обговорено під час наради, яка відбулась під керівництвом   міського  голови Миколи Ноги  за участю начальника управління експлуатації газового господарства Кривого М.І., начальника управління з питань НС Ткаченко О.О., заступника міського голови Пустовіта В.Є.

В результаті наради досягнуто домовленістьі, що працівниками УЕГГ та управління з питань НС буде проведено позачергове обстеження помешкань всіх споживачів, які зверталися зі скаргами на  запах газу.

Громадяни, які виявили таку проблему , але своєчасно не звернулися до компетентних органів,  мають можливість у плановому порядку звернутися до диспетчера Управління по експлуатації газового господарства за телефоном 2-20-10 або 104 та до чергового міськвиконкому за телефоном 2-15-79 або 15-55


 

Про проведення конкурсу з відбору виконавця робіт із землеустрою


1. Мета проведення робіт.

Виготовлення та погодження в установленому законодавством порядку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, право оренди яких  пропонується для продажу на земельних торгах.

 


 

445,5 тис.грн. сплатили до бюджету власники ліцензій


Протягом чотирьох місяців цього року власники ліцензій на торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами Шосткинщини, Ямпільщини та Середино-Будського району області  сплатили до бюджету 445,5 тис.грн.   Ці платежі складають внески власників дозволів на роздрібний продаж цієї продукції . 

236    237    238    239    240    241    242    243    244

 


%custom closeLinks()