ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Ольга Сокульська : Оздоровча кампанія стартує з 1 червня 2014 року


За словами завідувача сектором  молоді Ольги Сокульської,  літня оздоровча кампанія стартує з 1 червня 2014 року та розпочнеться великим святом на бульварі Леніна. З 1 червня розпочинають роботу  пришкільні, профільні табори, табори праці та відпочинку.

З 5 червня 2014 року  розпочинає роботу профілакторій  «Лісний» (КЗ «Імпульс»). Путівка в «Лісний » коштує  2720 грн. Табір практично повністю готовий до прийому дітей. 

З 18 червня  розпочнеться І оздоровча зміна в таборі «Світлий» (ВАТ АК «Свема»). Вартість путівки  складає 2570 грн. Наразі триває планова підготовка табору до заїзду дітей.

Компенсація   від Фонду соціального страхування становить 903 гривні, решту оплачують батьки та профспілки організацій за місцем роботи.


 

Визначено переможців місячника з охорони праці та промислової безпеки


З 01 по 30 квітня 2014 року на підприємствах міста під гаслом: ”Дню охорони праці в Україні — без травм і аварій!” пройшов місячник з охорони праці та промислової безпеки. Мета зазначеного заходу — пропаганда безпечних і нешкідливих умов праці, підвищення активності та відповідальності роботодавців та працівників підприємств, організацій і установ, незалежно від форм власності, фізичних осіб, які використовують найману працю, за створення безпечних умов праці та недопущення випадків виробничого травматизму, аварійності.


 

Шановні мешканці міста!


21 травня 2014 року з 9.00 до 12.00 буде працювати виїзний «мобільний соціальний офіс» (приміщення Вищого професійного училища 19),


 де будуть вести прийом фахівці таких установ:

- управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради;

- управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі;

- територіального центру соціального обслуговування;

- Шосткинського міськрайонного центру зайнятості

 

з питань: надання всіх видів державних допомог, оформлення субсидії, перерахунку та призначення пенсій, надання соціальних послуг, працевлаштування тощо.


 

Гендерна рівність у колективних договорах


З метою досягнення паритетного становища жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності суспільства шляхом правового забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, ліквідації дискримінації за ознакою статі та застосування спеціальних тимчасових заходів, спрямованих на усунення дисбалансу між можливостями жінок і чоловіків реалізовувати рівні права, надані їм Конституцією і законами України Верховною Радою України в 2005 році було прийнято Закон України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків».

Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків здійснюється у громадсько-політичній, соціально-економічній сфері та у сфері освіти. Так, наприклад, роботодавець зобов'язаний:


 

Щодо порядку перевірки факту тимчасової нездатності виборця самостійно пересуватися для організації голосування з виборів Президента України за місцем перебування виборців


Додаток до постанови Центральної виборчої комісії від 15 квітня 2014 року № 276

 

Це Роз’яснення розроблено з метою однакового застосування Закону України "Про вибори Президента України" (далі – Закон) в частині проведення перевірки дільничною виборчою комісією з виборів Президента України (далі – дільнична виборча комісія) факту тимчасової нездатності виборця самостійно пересуватися для організації голосування за місцем перебування виборців.


 

Університет третього віку – навчання протягом усього життя


Вже четвертий рік у місті успішно працює Університет третього віку, який забезпечує людям старшого покоління можливість реалізації права на отримання нових знань, умінь, сприяє розвитку нових навичок, допомагає активізації творчих здібностей, інтересів і захоплень.

 У 2014 році з 1 червня  на базі центральної міської бібліотеки ім..Толстого буде створено навчально-оздоровчу групу слухачів за напрямками навчання:


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


19 травня 2014 року міський голова провів прийом громадян з особистих питань.

На прийом звернулося 25 громадян, якими порушено 20 питань.

Актуальними для мешканців міста є питання житлово-комунального господарства – 7(35%); працевлаштування -4 (20%).


 

РОБОТА РОГОВЕЦЬ СОФІЇ ВИСТАВЛЕНА В МУЗЕЇ ПРИРОДНОЇ ІСТОРІЇ В ЛОНДОНІ!


Робота Роговець Софії, вихованки гуртка «Образотворче мистецтво» Центру естетичного виховання (керівник Михайличенко Тетяна Василівна) була відзначена на щорічному міжнародному конкурсі малюнків під назвою«Це Наш Світ» - 2014 ("It's Our World") на тему охорони природи (Великобританія).

Роботи, відібрані членами журі, виставлені в Музеї Природної Історії в Лондоні з березня 2014.  Головою журі виступив всесвітньо відомий художник - анімаліст Девід Шеперд, член Королівського товариства мистецтв (Великобританія), кавалер Ордена Британської імперії.


 

Міська станція «Швидкої допомоги» отримала сучасну карету швидкої допомоги


Як повідомив головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин, міська станція «Швидкої допомоги» отримала сучасну карету швидкої допомоги, обладнану за всіма останніми медичними вимогами. Ця подія відбулась за підтримки голови ОДА Шульги В.П. та та керівника «Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Александренка А.В.  Взагалі на область надійшло 23 карети швидкої допомоги, придбані за державний кошт. Очікується  надходження ще двох  таких автомобілів до Шостки.


 

Микола Нога: "Кожен повинен проявити свою громадянську позицію та зробити вибір"


Сьогодні під час апаратної наради міський голова  Микола Нога  наголосив на важливості  виборів 25 травня  для країни в цілому та для кожного громадянина особисто. Міський голова закликав  шосткинців обов’язково прийти на вибори  та проголосувати.

"Ми повинні розуміти наскільки в нашій державі зараз складний період. Від того відбудуться ці вибори чи ні залежить  майбутнє України. Кожен  повинен проявити свою громадянську позицію та зробити вибір"- підкреслив міський голова.

Очільник міста   надав доручення керівникам структурних підрозділів міської ради забезпечити необхідні умови на виборчих дільницях для належного проведення виборів Президента України 25 травня 2014 року.

235    236    237    238    239    240    241    242    243

 


%custom closeLinks()