ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Анонс культурного і спортивного життя міста з 26.05.14 по 01.06.14


Працюють: - персональна художня виставка Івана Вологдіна;  експозиція, присвячена 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.

Краєзнавчий музей (вул. К.Маркса, 53) 26,27,28,29,30 травня – з 9.00 до 16.45 31 травня – з 9.00 до 15.45 (працює виставковий зал) 1 червня – вихідний


 

25 травня працюватиме «гаряча» телефонна лінія


25 травня 2014 року з 8.00 до 20.00 буде працювати «гаряча» телефонна лінія державної установи «Сумський обласний контактний центр» за безкоштовним номером телефону:

800-301-501.

З будь яких проблемних питань, що виникли під час виборчого процесу жителі міста можуть звернутися до виконавчого комітету Шочсткинської міської ради за телефонами: 

 2-24-04 ;  2-15-79; 15-55

 


 

Ощадбанк розпочав продаж казначейських зобов’язань «Військові» на підтримку української армії


21 травня 2014 року Ощадбанк розпочав продаж казначейських зобов’язань «Військові» серії В, кошти від реалізації яких будуть спрямовані на підтримку української армії.

«Військові» казначейські зобов’язання випущено Міністерством фінансів України на пред’явника в документарній формі номінальною вартістю 1000 гривень, відсотковою ставкою 7% річних та сплатою купонів кожні шість місяців. Розмір доходу за кожним купоном є фіксованим і становить 35 гривень. Загальний обсяг випуску цих цінних паперів становить 100 млн. гривень із строком обігу 24 місяці відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2014 року № 100 «Про випуск казначейських зобов’язань «Військові».


 

Відпочиваємо з книгою


Літо – час шкільних канікул, коли діти відкривають світ і себе в цьому світі.

 Щорічно  Центральна дитяча бібліотека ім..Горького , яка обслуговує дитяче населення, розробляє і реалізовує Програму літніх читань під гаслом «Читати – це модно». Літні читання сприяють створенню комфортного бібліотечного  середовища, популяризації нових книг, проведенню цікавих заходів, творчих конкурсів, Інтернет-спілкуванню. 


 

Про стан виплати щорічної разової допомоги до Дня Перемоги


Станом на 22 травня 2014 року управлінням праці та соціального захисту населення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.04.2014 р. № 102 „Деякі питання виплати у 2014 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та „Про жертви нацистських переслідувань” перераховано та виплачено щорічну разову допомогу до Дня Перемоги 2560 ветеранам війни на загальну суму 1272995,00 грн. в тому числі:


 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини


21 травня   у приміщенні виконкому міської ради під головуванням заступника міського голови, голови комісії Ніни Сиваєвої  відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Згідно порядку денного членами комісії були розглянуті такі  питання:


 

До уваги виборців!


Запрошуємо вас перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців за адресою м.Шостка, вул.Горького, 4, кабінет №7.

Уточнити свої персональні дані у списках виборців  можна через інтернет. Для цього   необхідно зайти на сайт державного реєстру виборців  drv.gov.ua,  зареєструватися та через особистий електронний кабінет відправити запит. Відповідь через деякий час прийде на електронну пошту.

 

Начальник відділу державного реєстру виборців Ірина Шиман  звертає увагу на те, що 22 травня - останній день, коли можна  звернутися до суду  з адміністративним позовом про уточнення списку виборців, у тому числі про включення аба виключнення  зі списку особисто себе  або інших осіб.

 

Позовна заява з цього питання подається до адміністративного суду без сплати судового збору

 

23 травня заяви щодо списку виборців суди не приймають.  


 

До відома суб’єктів господарювання, які створені та зареєстровані до 1 липня 2014 року та відомості про яких не включені до зазначеного реєстру


ЗАКОН УКРАЇНИ   Про внесення змін до деяких законів України щодо включення відомостей про діючих юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців до Єдиного державного реєстру

 


 

З 1 липня змінюються ставки ПДФО


З 1 липня 2014 року Законом «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» від 31.03.2014 №1166-VII в Україні запроваджується прогресивна шкала оподаткування податком на доходи фізичних осіб.


 

В Шостці іде підготовка до купального сезону


За інформацією начальника  міського управління з надзвичайних ситуацій Ольги Ткаченко, рішенням комісії з техногенної та екологічної безпеки офіційним місцем відпочинку на воді визнано Галенківське  озеро.

До початку купального  сезону управлінням житлово-комунального господарства  проводиться  комплекс заходів, направлених на підготовку міського пляжу та забезпечення безпечних умов для відпочинку населення на воді – прибирається сміття, ремонтуються скамійки.

Водолази міської комунальної рятування служби проводять обстеження дна акваторії пляжу, готується  до використання за призначенням необхідне обладнання та техніка.

За дотриманням правил безпеки під час купання та надання першої медичної допомоги на території міського пляжу чергуватимуть  рятувальники  та медичний працівник.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення звертає увагу мешканців міста на необхідність дотримання  правил поведінки на воді.


235    236    237    238    239    240    241    242    243

 


%custom closeLinks()