ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Додаткові вихідні дні в червні 2014 року


Додаткові вихідні дні в червні 2014 року:

 

9 червня (додатково до Трійці 8 червня);

30 червня (додатково до Дня Конституції України 28 червня)


 

Підтримаємо військову частину!


Відмінною рисою шосткинців є патріотизм,  любов до міста та країни.

Вже 60 років в  Шостці базується військова частина 3022, в якій несуть службу переважно мешканці міста  – як чоловіки, так і жінки. 

Мабуть саме тому військові  користуються особливою повагою та підтримкою серед городян.

Депутати Шосткинської міської ради   ініціюють збір коштів на підтримку саме нашої  військової частини, а не української армії в цілому.

Зібрані гроші підуть на  матеріально-технічне  забезпечення.

Позитивним моментом такої адресної допомоги є  прозорість надходження коштів та їх витрачання.


 

Виконком затвердив заходи щодо організації та проведення призову громадян України на військову службу на території міста в 2014 році


Рішення  № 132 від 29.05.14 р. "Про організацію  та проведення призову громадян України на військову  службу на території міста в 2014 році"  ухвалено відповідно   до статті 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 1 травня 2014 року  № 447/2014 «Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави», з метою підтримання  Збройних Cил України, інших військових формувань у боєздатному стані, нарощування їх здатності давати адекватну відповідь реальним і потенційним загрозам України.


 

Триває запис до факультетів Університету третього віку


На минулому тижні закінчилися заняття в Університеті третього віку. У всіх дев’яти факультетах Університету пройшли урочисті заходи з врученням свідоцтв про закінчення базового курсу навчання.

Метою Університету є забезпечення людям старшого віку можливості реалізації права на отримання нових знань, умінь, розвитку творчих здібностей, збереження активної життєвої позиції впродовж усього життя.

На даний час триває запис до факультетів, які знову з 1 жовтня 2014 розпочнуть свою роботу:


 

Бібліотека запрошує на виставку


В центральній міській бібліотеці працює виставка - звіт  мистецького факультету  університету ІІІ віку   "Вчимося у майстрів і у природи". 


 

Перелік вільних потужностей, які можуть бути передані в оренду станом на 01.06.2014 р.


Перелік вільних потужностей, які можуть бути передані в оренду станом на 01.06.2014 р.

 


 

Перелік вільних земельних ділянок, які виставляються на торги для набуття права оренди станом на 01.06.2014 р.


Перелік вільних земельних ділянок,   які виставляються на торги для набуття права оренди станом на 01.06.2014 р.


 

Гаряча лінія 04.06.14


4 червня   2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  начальник загального  відділу Єпик Тамара Михайлівна   з питань звернень громадян у виконкомі Шосткинської міської ради.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

За результатами апаратної наради надані доручення


За результатим апаратної наради  міський голова Микола Нога  надав  доручення:

В.о. начальнику  управління житлово -комунального господарства  Могильному В.В. укласти договори на придбання матеріалів для ремонту покрівель житлового фонду.

Начальнику управління праці та соціального захисту населення  Наймитенко А.М.  провести  роботу серед населення щодо    оформлення субсидій на відшкодування вартості житлово-комунальних послуг в умовах підвищення цін на тарифи всім потребуючим з метою забезпечення  їх соціального захисту.

Про проведену роботу проінформувати міського голову на апаратній нараді 16 червня 2014 року. 


 

Микола Нога: "Літнє оздоровлення дітей повинно пройти на рівні минулого року!"


Під час апаратної наради  було розглянуто питання про хід виконання рішення міської ради від 31.01.2014 року «Про міську програму відпочинку та оздоровлення дітей на 2014 рік».

За інформацією  завідувача  сектором молоді Ольги Сокульської,  1 червня  в Шостці стартувала літня оздоровча кампанія. Почали роботу     пришкільні,   профільні  табори,  табори  праці  та  відпочинку.   Це  33 які охоплюють 2200 дітей, або 55  % від запланованих.  З 5 червня    року      розпочинає   роботу   профілакторій      «Лісний». Табір практично повністю готовий до прийому дітей.

232    233    234    235    236    237    238    239    240

 


%custom closeLinks()