ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Триває запис до факультетів Університету третього віку


На минулому тижні закінчилися заняття в Університеті третього віку. У всіх дев’яти факультетах Університету пройшли урочисті заходи з врученням свідоцтв про закінчення базового курсу навчання.

Метою Університету є забезпечення людям старшого віку можливості реалізації права на отримання нових знань, умінь, розвитку творчих здібностей, збереження активної життєвої позиції впродовж усього життя.

На даний час триває запис до факультетів, які знову з 1 жовтня 2014 розпочнуть свою роботу:


 

Бібліотека запрошує на виставку


В центральній міській бібліотеці працює виставка - звіт  мистецького факультету  університету ІІІ віку   "Вчимося у майстрів і у природи". 


 

Перелік вільних потужностей, які можуть бути передані в оренду станом на 01.06.2014 р.


Перелік вільних потужностей, які можуть бути передані в оренду станом на 01.06.2014 р.

 


 

Перелік вільних земельних ділянок, які виставляються на торги для набуття права оренди станом на 01.06.2014 р.


Перелік вільних земельних ділянок,   які виставляються на торги для набуття права оренди станом на 01.06.2014 р.


 

Гаряча лінія 04.06.14


4 червня   2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  начальник загального  відділу Єпик Тамара Михайлівна   з питань звернень громадян у виконкомі Шосткинської міської ради.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

За результатами апаратної наради надані доручення


За результатим апаратної наради  міський голова Микола Нога  надав  доручення:

В.о. начальнику  управління житлово -комунального господарства  Могильному В.В. укласти договори на придбання матеріалів для ремонту покрівель житлового фонду.

Начальнику управління праці та соціального захисту населення  Наймитенко А.М.  провести  роботу серед населення щодо    оформлення субсидій на відшкодування вартості житлово-комунальних послуг в умовах підвищення цін на тарифи всім потребуючим з метою забезпечення  їх соціального захисту.

Про проведену роботу проінформувати міського голову на апаратній нараді 16 червня 2014 року. 


 

Микола Нога: "Літнє оздоровлення дітей повинно пройти на рівні минулого року!"


Під час апаратної наради  було розглянуто питання про хід виконання рішення міської ради від 31.01.2014 року «Про міську програму відпочинку та оздоровлення дітей на 2014 рік».

За інформацією  завідувача  сектором молоді Ольги Сокульської,  1 червня  в Шостці стартувала літня оздоровча кампанія. Почали роботу     пришкільні,   профільні  табори,  табори  праці  та  відпочинку.   Це  33 які охоплюють 2200 дітей, або 55  % від запланованих.  З 5 червня    року      розпочинає   роботу   профілакторій      «Лісний». Табір практично повністю готовий до прийому дітей.


 

Алла Скляр «Прийняття відповідних змін до Конституції забезпечить правову основу для схвалення низки законодавчих актів, необхідних для реалізації реформи місцевого самоврядування»


«Прийняття відповідних змін до Конституції забезпечить правову основу для схвалення низки законодавчих актів, необхідних для реалізації  реформи місцевого самоврядування»,-  на цьому наголосила начальник юридичного відділу Алла Скляр, доповідаючи  під час щопонеділкової  апаратної наради при міському голові  про пропозиції щодо змін до Конституції України стосовно  децентралізації влади в Україні.

Начальник юридичного відділу ознайомила присутніх з пропозиціями, підготовленими  на реалізацію реформи місцевого самоврядування, Концепцію якої було схвалено Урядом 1 квітня 2014 року.

Підсумовуючи обговорення  міський голова Микола Нога  запросив всіх долучитися  до  обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади, провести обговорення  в  установах, підприємствах, організаціях міста та надати пропозиції до виконкому міської ради.       


 

Свято дитинства в « Турботі»


З нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей з метою розвитку творчих здібностей, підтримки дітей з особливими потребами, в рамках роботи Служби соціальної підтримки сімей 1 червня 2014 року  було проведено  традиційне свято для дітей-інвалідів на базі Шосткинського міського товариства допомоги дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства «Турбота». 

Від імені міського голови учасників заходу  привітала директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді   Тетяна Гурба


 

Як в Шостці відзначали День захисту дітей. Фото.


1 червня  в Шостці відзначали Міжнародний день захисту дітей.

В центрі міста  свято  розпочалося з хресної ходи. Єпископ Конотопський і Глухівський Роман  благословив шосткинців і окропив усіх присутніх святою водою.

Дітей зі святом привітатв міський голова Микола Нога.

231    232    233    234    235    236    237    238    239

 


%custom closeLinks()