ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

«PARTIZAN trophy-2013»


24 вересня 2013  року  у приміщенні виконкому міської ради  під керівництвом керівника апарату Сумської облдержадміністрації, голови організаційного комітету   Цупра О.М.   відбулася робоча нарада з   підготовки до проведення «PARTIZAN trophy 2013»

В нараді  взяли участь представники комунальних служб міста, правоохоронних органів, МНС, лікарні.

Трофі-рейд відбудеться 11-13 жовтня. Традиційно він  пройде на території Шосткинського, Ямпільського, С.-Будського, Н.-Сіверського районів.


 

Управління з питань НС інформує...


26-27 вересня 2013 року  на території Сумської області очікується прохолодна погода. Температура повітря вночі 26 вересня 2-70 тепла, на поверхні ґрунту  очікуються заморозки інтенсивністю 0-30, вдень 7-120.  27 вересня вночі 2-70 тепла, місцями на поверхні ґрунту заморозки 0-30, вдень 7-120

Заморозки у вересні, коли ще не зібраний урожай теплолюбних  культур, є небезпечними. Помідори і перець вже пошкоджуються при зниженні  температури до -0,50, викопані і невкриті бульби картоплі -1,-20, корені  цукрових буряків -2,-30.

Тому важливо вжити всіх заходів по збиранню і вивезенню овочевих теплолюбних культур, не залишати на полі викопаний і невкритий урожай  картоплі, коренеплодів.

 


 

ТАМАРА ІЩЕНКО: «ІНВЕСТИЦІЇ В МОЛОДЕ ПОКОЛІННЯ – ЗАПОРУКА РОЗВИТКУ РЕГІОНУ»


Про це заступник голови облдержадміністрації зазначила під час презентації проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки для догляду за дитиною»

Проект фінансується Європейським Союзом і виконується Всеукраїнською громадською організацією «Ліга соціальних працівників України». Його мета – вивчення практик та ініціатив повернення до професійної діяльності батьків після відпустки для догляду за дитиною та потреб і можливостей роботодавців в цьому аспекті.


 

АНАТОЛІЙ ТРОНЬ: « РОЗШИРЕННЮ МЕРЕЖІ ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ НА СУМЩИНІ СПРИЯЄ ЗБІЛЬШЕННЯ НАРОДЖУВАНОСТІ»


Про це в «прямому ефірі» обласного радіо повідомив заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації

«Ініціатива Президента щодо зростання розмірів допомоги при народженні дитини – один із факторів покращення демографічної ситуації в регіоні. У 2010 році в області народилося 10 тисяч 39 дітей, у 2011 році – 10 тисяч 176, а в 2012 році   – 11 тисяч 15 немовлят», – зазначив посадовець.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 23.09.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

It-технології відтепер стануть ближчими до людей пенсійного віку – одне з питань щопонеділкової апаратної наради при міському голові

Завод «Імпульс» сумісно з Росією створили унікальний виріб. 

Напередодні  Дня партизанської слави згадували трагічні події біля Остроушок.

За якими симптомами криється підступна хвороба сальмонельоз та як її уникнути?


 

Попередження про ускладнення погодних умов в Україні


23  вересня вранці та вдень очікуються пориви вітру 15-20 м/с, у Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях місцями сильний дощ.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 19.09.13

 

Триває місячник легалізація трудових відносин;

Депутатські обов’язки народного обранця Василя Белясника в рубриці «Обіцяли - зробили»

Оформити дитину до дитячого садочку відтепер можна не виходячи з дому

Півсотні картин на спортивну тематику у персональній фотовиставці Олега Корженка 


 

До уваги керівників бюджетних установ та підприємств міста!


Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП "Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства"

 

Відповідно до Законів України "Про питну воду та питне водопостачання""Про державне регулювання у сфері комунальних послуг"постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 N 869 "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги"  Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, постановляє:

 

1. Установити Комунальному підприємству "Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" м. Шостка тарифи:

 

а) на централізоване водопостачання:

для інших споживачів - 3,23 грн за 1 куб. м (без ПДВ),

б) на централізоване водовідведення:

для бюджетних установ - 4,06 грн  за 1 куб. м (без ПДВ)

для інших споживачів - 3,15 грн за 1 куб. м (без ПДВ).

 

2. Ця постанова набирає чинності з 01 жовтня 2013 року.


 

ВІКТОР ЯНУКОВИЧ: «СТРИЖНЕМ МОДЕРНІЗАЦІЇ КРАЇНИ Є НАБЛИЖЕННЯ ДО ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ»


Модернізація України передбачає впровадження європейських стандартів по всіх напрямках, зазначив Глава держави під час 10 Ялтинської щорічної зустрічі

«Україна йде своїм природним шляхом, шляхом розвитку. Більше двадцяти років суспільство, політики намагаються модернізувати країну. Починаючи з 2010 року, ми започаткували системні реформи, і національний план сьогодні виконується. Центральним стрижнем цієї модернізації є наближення України до європейських стандартів по всіх напрямках», – сказав Віктор Янукович.


 

Увага! Інвентаризація тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності


Рішенням XVІІІ сесії VІ скликання Шосткинської міської ради від 29.08.2013 року відділу містобудування та архітектури Шосткинської міської ради доручено в термін до 01.01.2014 року провести інвентаризацію тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, які встановлені та функціонують на території міста Шостка.

 

Дозвільну документацію на тимчасову споруду для провадження підприємницької діяльності необхідно привести у відповідність до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м.Шостка, затвердженого рішенням ХІІ сесії VІ скликання Шосткинської міської ради від 30.11.2012 року.

 

Для детальної інформації Вам необхідно звернутися до відділу містобудування та архітектури Шосткинської міської ради (кабінет 4, 6 контактні телефони 2-05-80, 2-25-82). При собі мати погоджувальну документацію на тимчасову споруду та документ підтверджуючий можливість займатися підприємницькою діяльністю.

 

230    231    232    233    234    235    236    237    238

 
  ОКНА   
  АВТО   
автозапчасти шостка
  Украшения   
  ГОСТИНИЦА   
гостиница шостка, отель в Шостке
  КОМПАНИИ   

Другие компании г. Шостка >>>

 Друзья 
налоговая Сумской обл.
Велоспорт и велотуризм Шостка
ВАТ АК Свема
РГ Слобожанщина
Лебединская информационная сеть
Неофициальный сайт Глухова
Lebedin news
наша кнопка
Шосткинский информационный портал


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
Юр. поддержка: адвокат ХОКА Скороделов Сергей
2003 - 2011
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)%