ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Весняний капіж 2014 + фото


11 березня 2013 року   у Шосткинському державному краєзнавчому музеї відбулось відкриття традиційної  художньої  виставки "Весняний капіж".

З відкриттям виставки присутніх привітав міський голова Микола Нога. 


 

Анонс культурного життя


11 березня о  12.00  відбудеться відкриття виставки "Весняний капіж" , краєзнавчий музей (вул. К.Маркса, 53)

 


 

Пенсійний фонд України інформує


Управлінням Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі здійснюється фінансування пенсійних виплат березня місяця. Станом на 11.03.2014 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 18734,11 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

 


 

Новини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 06.03.14

 

У програмі дивіться про таке:

 

Ситуація на кордоні Сумщині з Росією спокійна та тримається на контролі обласною владою.

В області всі 19 управлінь Пенсійного фонду перейшли на роботу за принципом «Єдиного вікна».

Визначено фаворитів другого етапу відкритого конкурсу на кращий символ Шостки.

Образ Тараса Шевченка живе у пам`яті нащадків  як символ його безсмертної творчості – головна ідея виставки у музеї, присвяченої Великому Кобзареві.

Капсюльчанки привітали одна одну виставкою «Весна та жінка дуже схожі».

 

 


 

Привітання міського голови з 8 Березня


Дорогі жінки! Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки й онучки!

 

Щороку, в перші дні весни, ми, чоловіки, вітаємо жінок із весняним святом – 8 березня.

Важко уявити наше прекрасне місто без вас – красивих, розумних і мудрих. Завдяки вашим таланту, працьовитості та енергії Шостка з кожним роком стає гарнішою.

Хто ж як не жінка – мати, дружина, наречена, колега може бути і слабкою половинкою людства, і у той же час витонченою та ніжною натурою, здатною своєю красою та розумом врятувати світ. Сьогодні, букет найтепліших вітань та побажань, саме для Вас, дорогі жінки.

Нехай кожен  ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола вас панують любов і гармонія. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Бажаю Вам простого жіночого щастя, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Нехай у ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут.

 

З  повагою

міський голова М.П. Нога

 


 

Кампанія декларування громадян своїх доходів – це вияв громадської свідомості суспільства.


Одним з найактуальніших питань сьогодення є деклараційна кампанія. З журналістами спілкувалася Ольга Цьомка -  завідувач сектору адміністрування майнових податків управління доходів і зборів з фізичних осіб Шосткинської ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області.

Вона зазначила, що декларування доходів – звичайна практика в кожній країні світу, причому в країнах з розвинутою ринковою економікою подання декларацій здійснюється вже не одне десятиліття і є почесним обов’язком кожного члена суспільства.

Щороку з січня  стартує кампанія декларування громадянами свого майнового стану і доходів. Декларації про доходи за 2013 рік прийматимуться до 1 травня 2014 року.


 

Новини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 05.03.14

 

У програмі дивіться про таке:

 

Міліція затримала підозрюваного у вбивстві 50-річного шосткинця.

Затримок у виплаті пенсій на сьогоднішній день немає – стверджують в управлінні Пенсійного фонду Шостки.

Весна прийшла, розбиті дороги принесла. Комунальники приступили до ремонту автошляхів.

Цього року будуть змінені правила вступу до вищих навчальних закладів. Середній бал атестату буде обраховуватися в сумі не 200, а 12 балів.

«Шевченко у моєму серці» - центральна бібліотека ім. Толстого зібрала у своїх стінах шанувальників творчості Великого Кобзаря.

 

 


 

Атестація робочих місць за умовами праці


На сьогодні на 86 підприємствах міста (загальна кількість працюючих 12,2 тис. чол.) виявлені 3,1 тис. робочих місць, умови праці на яких за окремими показниками не відповідають санітарно-гігієнічним нормам. У таких умовах працюють 4,2 тис.чол.

Найбільш поширеними видами шкідливих факторів, яких зазнають працівники, як і раніше, залишаються хімічні речовини, пил, шум.


 

Про граничні показники вартості твердого палива та скрапленого газу на 2014 рік


1 тонни твердого палива - 1078,23 грн.;1 балону скрапленого газу - 138,33 грн. (в 2013 році: вартість 1 тонни твердого палива – 995,60 грн., 1 балону скрапленого газу – 127,73 грн.)

Для отримання пільг на тверде паливо і скраплений газ необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради (каб.№1) за адресою: вул. Карла Маркса, буд. 43А з відповідною заявою до якої додається довідка про відсутність газового або електричного опалення у житловому приміщенні, при собі мати паспорт та посвідчення, що засвідчує право на пільги.


 

У СУМЩИНИ – НОВИЙ ОЧІЛЬНИК


Указом виконуючого обов’язки Президента України Олександра ТУРЧИНОВА головою Сумської облдержадміністрації призначено Володимира ШУЛЬГУ

Новий керівник області висловив своє бачення щодо перспектив подальшого розвитку Сумщини. Він закликав громаду зберігати спокій в цей нелегкий для України час, а владу – діяти виключно в інтересах людей.

Володимир Шульга наголосив на недопущенні дестабілізації ситуації на кордоні Сумської області.

229    230    231    232    233    234    235    236    237

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)