ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Гаряча лінія 18.06.14


18 червня   2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  начальник Шосткинського МБТІ Лавриненко Ольга Юріївна  з питань технічної  інвентаризації нерухомості.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

Микола Нога: "Наші військові потребують зараз особливої підтримки"


Сьогодні під час апаратної наради міський голова  Микола Нога наголосив на необхідності допомоги військовим.

" Ситуація в державі,  пов’язана с подіями на півдні та сході країни, залишається складною. Особливої підтримки зараз потребують наші військові. Тому я звертаюся до всіх з проханням надавати посильну  матеріальну допомогу збройним силам і, насамперед, нашій військовій частині. Такий рахунок відкрито.  Ця допомога надзвичайно важлива та потрібна зараз.- зазначив  міський голова.

 

Нагадуємо,   для надання адресної допомоги військовій частині 3022 міською організацією Товариства Червоного Хреста України відкрито банківський рахунок.

Реквізити для перерахування коштів:


 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРОВІВ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН З ОСОБИСТИХ ПИТАНЬ


16 червня 2014 року  в приміщенні міськвиконкому відбувся  особистий прийом громадян міським головою. На прийом до міського голови звернулося 42 громадян.


 

Робота управління праці та соціального захисту населення


Управлінням праці та соціального захисту населення розпочато видачу талонів на оформлення субсидії. Протягом минулого тижня видано 2 тисячі талонів.

Начальник управління Антоніна Наймитенко  повідомляє, що зараз велика увага приділяється  роз’яснювальній  роботі серед населення міста щодо нарахувань компенсації при підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги з 1 липня 2014 року

Постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 року № 83 передбачено, що сім’ї, у яких середньомісячний сукупний дохід за попередні шість місяців не перевищував величини прожиткового мінімуму для сім’ї, матимуть право на отримання компенсації додаткових витрат на оплату послуг газопостачання, централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води у зв’язку з підвищення цін і тарифів на послуги.

Таким чином, зазначені сім’ї не будуть платити більше, ніж платили до підвищення цін і тарифів на природний газ і теплову енергію. Для визначення права на компенсацію сім’я має порахувати свій середньомісячний дохід і порівняти його з величиною прожиткового мінімум сім’ї. 

18 червня розпочне роботу табір "Світлий"


Як повідомила завідувач сектором молоді Ольга Сокульська, заміський оздоровчий табір "Світлий" повністю готовий до прийому дітей. Відкриття І зміни в «Світлому » відбудеться 18 червня 2014 року.

Нагадуємо, вартість путівки в "Світлий " складає 2570 грн. Компенсація   від Фонду соціального страхування становить 903 гривні, решту оплачують батьки та профспілки організацій за місцем роботи. 

Про роботу комунальної галузі міста станом на 16 червня 2014 року


За інформацією в.о. начальника управління житлово- комунального господарства Віталія Могильного,  станом на 16 червня 2014 року підприємствами, що обслуговують житловий фонд, здійснено поточний ремонт покрівель площею 2780 м2.

Капітально відремонтовано 680 м2 покрівель. Капітальний ремонт дахів  проводиться  будівельними організаціями ТОВ «Хімбуд -3 » та ТОВ «БМУ».

ПП «Шляховик - Шостка» здійснено поточний ремонт доріг  площею 1200 м2.


 

Робота Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді


За словами директора центру Тетяни Гурби, протягом минулого тижня працівниками Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  відвідано 58 сімей. Проінспектована  21 сім’я, яка перебуває в складних життєвих обставинах. Надано 450 інформаційних, соціально - педагогічних, психологічних та інших  послуг.  

Соціальним супроводом з початку року охоплено 168 сімей.

На цьому тижні плануються ігрові  програми  для дітей, які відпочивають в оздоровчому таборі «Лісний» та  оздоровлюються в  протитуберкульозному санаторії «Лісова пісня». Ці заходи направлені на розвиток пізнавальної сфери та популярізацію здорового способу життя.


 

До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу


З метою визначення основних проблем розвитку підприємництва  в місті,  просимо взяти участь в анонімному  анкетуванні. Анкетування проходитиме  до 27 червня 2014 року.  Заповнені анкети надавати до відділу торгівлі та підтримки підприємництва міської ради, вул. Леніна, 14, другий поверх, каб. № 27/1, тел. 2-20-42.

Анкету можна завантажити   тут


 

Анонс культурного та спортивного життя міста з 16.06.14 по 22.06.14


Відкриття  персональної  виставки Лідії Булітко (вишивка), 19 червня,  Центральна міська бібліотека ім. Толстого (вул. Миру, 11)


 

Буде перевірено систему оповіщення цивільного захисту міста


Як  повідомила під час апаратної наради начальник управління з питань НС Ольга Ткаченко,  18 червня  відбудеться піврічна перевірка технічного стану системи оповіщення цивільного захисту міста.  Перевірка пройде з включенням апаратури циркулярного виклику, тобто на  стаціонарних  телефонних лініях  може проходити мовна інформація,  та з переключенням  радіомовлення. Перевірка пройде без запуску електросирен. 

Під час перевірки  фахівці управління з питань надзвичайних ситуацій Сумської облдержадміністрації звертатимуть увагу на технічну справність апаратури оповіщення,  можливість  якісної  передачі мовної інформації по місцевому радіомовленню.

Також буде перевірено підготовку оперативних чергових диспетчерських служб.

229    230    231    232    233    234    235    236    237

 


%custom closeLinks()