ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Робота управління праці та соціального захисту населення


Управлінням праці та соціального захисту населення розпочато видачу талонів на оформлення субсидії. Протягом минулого тижня видано 2 тисячі талонів.

Начальник управління Антоніна Наймитенко  повідомляє, що зараз велика увага приділяється  роз’яснювальній  роботі серед населення міста щодо нарахувань компенсації при підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги з 1 липня 2014 року

Постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 року № 83 передбачено, що сім’ї, у яких середньомісячний сукупний дохід за попередні шість місяців не перевищував величини прожиткового мінімуму для сім’ї, матимуть право на отримання компенсації додаткових витрат на оплату послуг газопостачання, централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води у зв’язку з підвищення цін і тарифів на послуги.

Таким чином, зазначені сім’ї не будуть платити більше, ніж платили до підвищення цін і тарифів на природний газ і теплову енергію. Для визначення права на компенсацію сім’я має порахувати свій середньомісячний дохід і порівняти його з величиною прожиткового мінімум сім’ї. 

18 червня розпочне роботу табір "Світлий"


Як повідомила завідувач сектором молоді Ольга Сокульська, заміський оздоровчий табір "Світлий" повністю готовий до прийому дітей. Відкриття І зміни в «Світлому » відбудеться 18 червня 2014 року.

Нагадуємо, вартість путівки в "Світлий " складає 2570 грн. Компенсація   від Фонду соціального страхування становить 903 гривні, решту оплачують батьки та профспілки організацій за місцем роботи. 

Про роботу комунальної галузі міста станом на 16 червня 2014 року


За інформацією в.о. начальника управління житлово- комунального господарства Віталія Могильного,  станом на 16 червня 2014 року підприємствами, що обслуговують житловий фонд, здійснено поточний ремонт покрівель площею 2780 м2.

Капітально відремонтовано 680 м2 покрівель. Капітальний ремонт дахів  проводиться  будівельними організаціями ТОВ «Хімбуд -3 » та ТОВ «БМУ».

ПП «Шляховик - Шостка» здійснено поточний ремонт доріг  площею 1200 м2.


 

Робота Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді


За словами директора центру Тетяни Гурби, протягом минулого тижня працівниками Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  відвідано 58 сімей. Проінспектована  21 сім’я, яка перебуває в складних життєвих обставинах. Надано 450 інформаційних, соціально - педагогічних, психологічних та інших  послуг.  

Соціальним супроводом з початку року охоплено 168 сімей.

На цьому тижні плануються ігрові  програми  для дітей, які відпочивають в оздоровчому таборі «Лісний» та  оздоровлюються в  протитуберкульозному санаторії «Лісова пісня». Ці заходи направлені на розвиток пізнавальної сфери та популярізацію здорового способу життя.


 

До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу


З метою визначення основних проблем розвитку підприємництва  в місті,  просимо взяти участь в анонімному  анкетуванні. Анкетування проходитиме  до 27 червня 2014 року.  Заповнені анкети надавати до відділу торгівлі та підтримки підприємництва міської ради, вул. Леніна, 14, другий поверх, каб. № 27/1, тел. 2-20-42.

Анкету можна завантажити   тут


 

Анонс культурного та спортивного життя міста з 16.06.14 по 22.06.14


Відкриття  персональної  виставки Лідії Булітко (вишивка), 19 червня,  Центральна міська бібліотека ім. Толстого (вул. Миру, 11)


 

Буде перевірено систему оповіщення цивільного захисту міста


Як  повідомила під час апаратної наради начальник управління з питань НС Ольга Ткаченко,  18 червня  відбудеться піврічна перевірка технічного стану системи оповіщення цивільного захисту міста.  Перевірка пройде з включенням апаратури циркулярного виклику, тобто на  стаціонарних  телефонних лініях  може проходити мовна інформація,  та з переключенням  радіомовлення. Перевірка пройде без запуску електросирен. 

Під час перевірки  фахівці управління з питань надзвичайних ситуацій Сумської облдержадміністрації звертатимуть увагу на технічну справність апаратури оповіщення,  можливість  якісної  передачі мовної інформації по місцевому радіомовленню.

Також буде перевірено підготовку оперативних чергових диспетчерських служб.


 

Апаратна нарада 16.06.14


Під керівництвом   міського голови  Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  16 червня   2014  року  відбулась чергова апаратна нарада.

Про хід виконання обласної програми з реалізації Конвенції ООНпро права дитини на 2012-2016 роки розповіла начальник служби у справах дітей Ольга Гришкова


 

Шановні шосткинці!


Управління з питань надзвичайних ситуацій повідомляє, що на  озері Галенківському біля дитячої купальні  з 10.00 до 18.00 чергують спеціалісти міської рятувально – водолазної станції (рятівник та медичний працівник).

У разі необхідності  просимо звертатися до них.

Нагадуємо, що офіційно  встановлене  для купання місце  - це озеро Галенківське.

Будьте обережні під час відпочинку на воді та дотримуйтесь правил поведінки на воді!


 

Шановні Шосткинці! Ощадбанк розпочав продаж казначейських зобов’язань «Військові» на підтримку української армії


З 21 травня 2014 р., відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2014р. №100 "Про випуск казначейських зобов'язань «Військові»" АТ «Ощадбанк» визнано генеральним агентом з розміщення, доставки, інкасації, обслуговування обігу, погашення та знищення казначейських зобов'язань.

228    229    230    231    232    233    234    235    236

 


%custom closeLinks()