ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Відпочинок дітей влітку


З метою організації відпочинку та оздоровлення дітей, впровадження здорового способу життя у заміському таборі „Світлий”, таборах наметового типу «Юність» та «Турист» Шосткинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  26.06.14р. провів молодіжну акцію „ За здоровий спосіб життя ”. 


 

"ЮНІСТЬ" ЗНОВУ РОЗПОЧАЛА СВОЮ РОБОТУ!


Початок оздоровчого сезону для вихованців Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради розпочався. І, за доброю традицією, тематична зміна «Юність» Сумського обласного позаміського закладу відпочинку, оздоровлення та військово-патріотичного виховання – табору «Сузір’я», що знаходиться у санаторній зоні, у мальовничому куточку на березі  річки Десна, відкрила свої двері для сотні «квітів життя» позашкільників Шостки.


 

29 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ МОЛОДІ!


Надаємо план заходів міського свята «З любов’ю до України!», присвяченого Дню Молоді.


 

Управління з питань НС попереджає про погіршення погодних умов


У зв’язку з виходом Балканського циклону на Сумщині очікується погіршення погодних умов:  27 червня вночі та вранці сильні дощі, місцями дуже сильні, місцями грози, вітер північний 7-12, вдень 15-20 м/с, зниження температури повітря вночі до 8-13, вдень 13-18.


 

28–29 червня 2014 року в Тростянці (Сумська обл.) відбудеться П’ятий Відбудеться міжнародний фестиваль історичної реконструкції «Стара фортеця. Подорож крізь століття»


28–29 червня 2014 року в Тростянці (Сумська обл.) відбудеться П’ятий міжнародний фестиваль історичної реконструкції «Стара фортеця. Подорож крізь століття».


 

ТРИВАЄ СОЦІАЛЬНО-ПРОСВІТНИЦЬКА РОБОТА З ДІТЬМИ ПІД ЧАС ЛІТНІХ КАНІКУЛ


24 червня 2014 року спеціалісти Шосткинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували та провели зустрічі з дітьми та підлітками у обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.


 

В ШОСТЦІ ВШАНУВАЛИ ПАМЯТЬ ЗАГИБЛИХ У РОКИ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ


22 червня в Шостці біля Меморіалу Слави з Вічним вогнем відбувся мітинг з нагоди Дня скорботи і пам'яті жертв Великої Вітчизняної війни.
Вшанувати пам'ять загиблих прийшли керівництво міста та представники громадськості.
Перед присутніми виступили міський голова Микола Нога та голова міської ветеранської організації Євген Червонний. В свої промовах вони наголосили на необхідності збереження миру та спокою в нашій державі.
Пам'ять жертв Великої Вітчизняної війни присутні вшанували хвилиною мовчання. До Вічного вогню були покладені квіти.


 

Гаряча лінія 18.06.14


18 червня   2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  начальник Шосткинського МБТІ Лавриненко Ольга Юріївна  з питань технічної  інвентаризації нерухомості.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

Микола Нога: "Наші військові потребують зараз особливої підтримки"


Сьогодні під час апаратної наради міський голова  Микола Нога наголосив на необхідності допомоги військовим.

" Ситуація в державі,  пов’язана с подіями на півдні та сході країни, залишається складною. Особливої підтримки зараз потребують наші військові. Тому я звертаюся до всіх з проханням надавати посильну  матеріальну допомогу збройним силам і, насамперед, нашій військовій частині. Такий рахунок відкрито.  Ця допомога надзвичайно важлива та потрібна зараз.- зазначив  міський голова.

 

Нагадуємо,   для надання адресної допомоги військовій частині 3022 міською організацією Товариства Червоного Хреста України відкрито банківський рахунок.

Реквізити для перерахування коштів:


 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРОВІВ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН З ОСОБИСТИХ ПИТАНЬ


16 червня 2014 року  в приміщенні міськвиконкому відбувся  особистий прийом громадян міським головою. На прийом до міського голови звернулося 42 громадян.

227    228    229    230    231    232    233    234    235

 


%custom closeLinks()