ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

В Конотопі відзначили 355-річчя Конотопської битви


В історії кожного народу є події, що стають невід’ємною складовою історичної пам’яті, впливають на формування національної свідомості, виховують почуття гордості у нащадків за героїчні подвиги своїх предків. Саме такою подією для українців і для нас, конотопчан, зокрема, є Конотопська битва 1659 року, в якій українське військо під проводом гетьмана Івана Виговського здобуло блискучу перемогу над багатотисячним російським військом. За словами російського історика ХІХ століття С.М.Соловйова, цвіт московської кінноти, котра здійснювала щасливі походи 1654 та 1655 років, загинув протягом одного дня… Ніколи вже після цього цар московський не був у змозі вивести в поле такого значного війська… З нагоди цієї знаменної дати у місті Конотопі відбулось проведення ряду заходів.

4 липня 2014 року у Конотопському міському краєзнавчому музеї  ім.О.М.Лазаревського відбулось відкриття оновленого після капітального ремонту залу «Оборона Конотопу. Конотопська битва».


 

Шостка збирає посилки для бійців в зоні АТО


Шостка не втрачає зв'язок з мобілізованими військовослужбовцями, які знаходяться  в зоні антитерористичної операції.

Мобілізовані шосткинці вже отримували продукти харчування, зібрані громадою міста. Готова для відправлення посилка с обмундируванням

Нашим військовослужбовцям відправляють  не лише обмундирування та продукти харчування.Відправлені листи підтримки, написані  дітьми  та молоддю міста.

Підтримати бойових дух наших бійців листами,  відправити їм продукти або одяг може кожен.

За довідками з цього питання необхідно звертатися до міського військового комісаріату (вул. К.Маркса, 61, т. (05449) 4-02-22, 7-24-58 ) або до міського відділення Червоного Хреста України (вул. Горького, 4/а, т. (05449) 7-13-56). 


 

Інформація Шосткинської міської ради про проведення конкурсу з відбору виконавця земельних торгів


 1. Мета проведення робіт: визначення виконавця земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки.


 

Припинення підприємницької діяльності фізичних осіб - підприємців за заявницьким принципом ( в строк до одного дня)


Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичних осіб – підприємців здійснювалася за принципом мовчазної згоди. Цей принцип передбачав складну 3-х етапну процедуру: на першому етапі до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (ЄДР) вносився запис про рішення фізичної особи – підприємця щодо припинення підприємницької діяльності, на другому етапі здійснювалися перевірки контролюючими органами та розрахунки за наслідками перевірки, на третьому етапі (не раніше закінчення строку пред’явлення вимог кредиторів) – запис про проведення державної реєстрації припинення, який вносився лише у разі, якщо відсутні заперечення контролюючих органів (тобто за їх мовчазною згодою).


 

Гаряча лінія 09.07.14


9 липня   2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати 1 заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Люта Ніна Григорівна  з питань соціального захисту.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

В Шостці з’явиться «Кам’яна квітка»


Продовжуються роботи по благоустрою перехрестя вул. Марата – Миру. Вже вимощено тротуарною плиткою частину  тротуару по вул. Миру в районі магазину «АТБ».

Згідно плану благоустрою на цій ділянці  будуть встановлені нові лави та розбиті  нові квітники.

За словами головного архітектора міста Володимира Єфремова, незабаром  тут з’явиться  мала скульптурна форма «Кам’яна квітка». Вже встановлено  брилу, з якої вони «виросте» .

           


 

ПРО РОБОТУ КОМУНАЛЬНОЇ ГАЛУЗІ МІСТА СТАНОМ НА 5 ЛИПНЯ 2014 РОКУ


За інформацією в.о. начальника управління житлово- комунального господарства Віталія Могильного, станом на 05 липня  2014 року підприємствами, що обслуговують житловий фонд, здійснено поточний ремонт покрівель площею 5205  м2. та капітальний ремонт 1980 м2.


 

Микола Нога: "Ми повинні зробити усе, щоб допомогти людям, які прибули до нас і допомогти військовим, які захищають країну!"


«За кожним прибулим  з південно-східних областей повинні бути закріплені працівники відділів та управлінь  міськвиконкому. Необхідно надати всебічну допомогу людям – влаштувати на роботу, забезпечити житлом та харчуванням», - на цьому наголосив міський голова Микола Нога під час  апаратної наради 7 липня 2014 року.

За словами начальника управління з питань надзвичайних ситуацій Ольги Ткаченко, зараз в місті  знаходиться більше 20 сімей, які приїхали з Донецької та Луганської областей. За  кожною сім’єю  закріплений  працівник. Оперативно вирішуються соціальні питання – отримання пенсій, соціальної допомоги, медичного обслуговування.   

Головний лікар ЦРБ  Олег Штогрин повідомив, що на облік до жіночої консультації стало 5 жінок, також були амбулаторні звернення та звернення щодо переоформлення інвалідності. В одному випадку питання стосовно переоформлення інвалідності вирішено одразу.  В другому випадку  питання по переоформленню інвалідності дитини ще вирішується, в зв’язку з тим , що в прибулої сім’ї відсутні документи.

За словами начальника  управління праці та соціального захисту населення Антоніни Наймитенко,  оформлено державну соціальну допомогу  18 особам з числа біженців з Донецької  та Луганської  областей.  

В.о. начальника управління освіти Любов Волошко повідомила, що  всі прибулі діти влаштовані в школи та дитячі садки. Було звернення стосовно проходження  ЗНО, це питання вирішено - було забезпечено  безкоштовний проїзд до Сум та безкоштовне проживання.

Міський голова надав доручення посилити роботу з біженцями з південно-східних областей країни та оперативно вирішувати всі питання, що виникають.

«Іде війна, наш обов’язок зберегти цілісність України. Ми  повинні зробити усе, щоб допомогти людям, які прибули до нас і допомогти військовим, які захищають країну»,- підкреслив, завершуючи обговорення,  міський голова.


 

Апаратна нарада 07.07.14


Під керівництвом міського голови Миколи Ноги, за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 7 липня 2014 року відбулась чергова апаратна нарада.
Про надання  міськрайцентром зайнятості соціальних послуг незайнятому населенню м. Шостка за 6 місяців 2014 року доповів заступник директора центру зайнятості  Микола Чернов.


 

В Шостці стартувала акція "Листи підтримки"


За підтримки  міського голови Миколи Ноги, управління освіти  та Молодіжної дорадчої ради при міському голові  в Шостці стартувала акція «Листи підтримки».

Мета акції – підримати бойових дух військовослужбовців, які знаходяться  в зоні антитерористичної операції та ризикують своїм життям.

Начальник управління освіти Наталія Сергейко  звертається до всіх, хто бажає  взяти участь в акції «Листи підтримки», з проханням приносити листи   до управління освіти для їх подальшої відправки за призначенням.  

Будемо сподіватися,  що ці  послання нададуть нашим військовим наснаги, сповнять їх вірою та підтримають бойових дух!

225    226    227    228    229    230    231    232    233

 


%custom closeLinks()