ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

АПАРАТНА НАРАДА 28.07.14


Під керівництвом міського голови   Миколи Ноги, за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 28 липня 2014 року відбулась чергова апаратна нарада.
Про проведення ветеринарно-санітарного нагляду на об’єктах, підконтрольних службі ветеринарної медицини доповіла начальник управління ветеринарної медицини в м.Шостка Надія Романченко.

Під час доповіді, Надія Романченко звернулася до шосткинців з проханням не купувати  продукти харчування в невстановлених для торгівлі місцях, так як такі продукти на мають документів, що підтверджують якість продукції та в разі отруєння неможливо буде звернутися до відповідних органів та довести, що саме продукти харчування привели до хвороби.

В свою чергу міський голова  Микола Нога наголосив на необхідності посилення  роботи щодо ліквідації місць несанкціонованої торгівлі.


 

Переможниця «Караоке на майдані» зібрала гроші для армії


Переможниця «Караоке на майдані» Марія Кондратенко виступила в Шостці та зібрала   близько 3 тисяч гривень для Української армії.

Фіналістка талант-шоу «Голос. Діти », володарка Гран-прі «Голос-Мастер 2013»,  Марія Кондратенко народилася в Шостці, зараз проживає в Харкові, 

Концерт Марії відбувся 27 липня   біля Центру естетичного виховання за сприяння відділу культури і туризму.

Зібрані гроші були передані військовій  частині 3022.


 

Анонс культурного і спортивного життя міста з 28..07.14 по 03.08.14


Щонеділі! Виступ народного духового оркестру під керівництвом Віктора Ларіна, 3 серпня,  вул. Леніна (біля фонтанів), з 18.00 до 19.00

Протягом тижня!  Розважальні заходи для молоді та дітей!  Турнір з міні-футболу, Веселі старти, Театрально-розважальна програма «Свято літньої панами»,  Розважальна програма для дітей «Веселий настрій маємо, танцюємо і граємо».


 

Відмінність трудових угод від цивільно-правових


Головна відмінність між трудовим і цивільно-правовим договорами полягає в предметі договору. За трудовим договором працівник зобов'язаний виконувати не якусь індивідуально-визначену роботу, а роботу з визначеної однієї або кількох професій, спеціальностей, посади відповідної кваліфікації, виконувати визначену трудову функцію в діяльності підприємства. 


 

Про стан дотримання законодавства про працю на території міста


На території м. Шостка упродовж І півріччя 2014року посадовими особами інспекції проведено 62 перевірки додержання трудового законодавства. 


 

Відпочиваємо з бібліотекою


Літо – довгоочікувана пора канікул для дітлахів. А канікули завжди асоціюються  з веселощами, відпочинком і приємним проведенням часу. До Шосткинської  Центральної дитячої  бібліотеки   для дітей завітали в гості вихованців лікувально-оздоровчого табору при міській дитячій лікарні. Бібліотекарі запропонували дітям взяти участь  у конкурсній програмі «Алло! Ми шукаємо таланти!», яка була підготовлена для маленьких відвідувачів та інформаційному калейдоскопі «На бібліотечному екваторі»   для дітей  середньої вікової категорії.


 

Вібулась семінар - нарада з головами квартальних комітетів


23  липня 2014 року  міській голова  Микола Нога  провів семінар - нараду з головами квартальних комітетів.

Згідно порядку денного були обговорені питання про порядок оформлення субсидій та компенсацій на оплату житлово - комунальних послуг в умовах підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги,  взаємодії голів квартальних комітетів з дільничними інспекторами міліції, освітлення вулиць приватного сектору та стан вулично - дорожньої мережі міста.

 

 


 

ПАМ’ЯТКА щодо дій громадян при виникненні підозри застосування вибухових пристроїв


Злочини, які скоюються із застосуванням вибухових пристроїв, несуть у собі значну громадську безпеку. На жаль, більшість громадян поверхово сприймають проблему особисто безпеки, згадуючи про неї лише у випадках скоєння злочину відносно них, родичів чи знайомих.

Разом з тим, за висновками фахівців у більшості випадків трагедію можна було б попередити за умови дотримання у повсякденному житті простих правил обережності.


 

СУМЩИНА ПРИЙНЯЛА 1176 ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ З АР КРИМ ТА СХОДУ УКРАЇНИ


Влада і громадськість допомагають їм у вирішенні побутових питань та з адаптацією в області

За інформацією керівника регіонального штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції В’ячеслава ЛИСАЧЕНКА, на Сумщину переселилися 1176 осіб, у тому числі 391 дитина:  з Донецької та Луганської областей – 1022 особи, серед яких 344 дитини, з АР Крим – 154 переселенці, в тому числі 47 дітей.


 

ГАРЯЧА ЛІНІЯ 23.07.14


23 липня   2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  в.о. начальника управління житлово- комунального господарства Могильний Віталій Володимирович  з питань надання житлово-комунальних послуг населенню.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 

223    224    225    226    227    228    229    230    231

 


%custom closeLinks()