ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Відмінність трудових угод від цивільно-правових


Головна відмінність між трудовим і цивільно-правовим договорами полягає в предметі договору. За трудовим договором працівник зобов'язаний виконувати не якусь індивідуально-визначену роботу, а роботу з визначеної однієї або кількох професій, спеціальностей, посади відповідної кваліфікації, виконувати визначену трудову функцію в діяльності підприємства. 


 

Про стан дотримання законодавства про працю на території міста


На території м. Шостка упродовж І півріччя 2014року посадовими особами інспекції проведено 62 перевірки додержання трудового законодавства. 


 

Відпочиваємо з бібліотекою


Літо – довгоочікувана пора канікул для дітлахів. А канікули завжди асоціюються  з веселощами, відпочинком і приємним проведенням часу. До Шосткинської  Центральної дитячої  бібліотеки   для дітей завітали в гості вихованців лікувально-оздоровчого табору при міській дитячій лікарні. Бібліотекарі запропонували дітям взяти участь  у конкурсній програмі «Алло! Ми шукаємо таланти!», яка була підготовлена для маленьких відвідувачів та інформаційному калейдоскопі «На бібліотечному екваторі»   для дітей  середньої вікової категорії.


 

Вібулась семінар - нарада з головами квартальних комітетів


23  липня 2014 року  міській голова  Микола Нога  провів семінар - нараду з головами квартальних комітетів.

Згідно порядку денного були обговорені питання про порядок оформлення субсидій та компенсацій на оплату житлово - комунальних послуг в умовах підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги,  взаємодії голів квартальних комітетів з дільничними інспекторами міліції, освітлення вулиць приватного сектору та стан вулично - дорожньої мережі міста.

 

 


 

ПАМ’ЯТКА щодо дій громадян при виникненні підозри застосування вибухових пристроїв


Злочини, які скоюються із застосуванням вибухових пристроїв, несуть у собі значну громадську безпеку. На жаль, більшість громадян поверхово сприймають проблему особисто безпеки, згадуючи про неї лише у випадках скоєння злочину відносно них, родичів чи знайомих.

Разом з тим, за висновками фахівців у більшості випадків трагедію можна було б попередити за умови дотримання у повсякденному житті простих правил обережності.


 

СУМЩИНА ПРИЙНЯЛА 1176 ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ З АР КРИМ ТА СХОДУ УКРАЇНИ


Влада і громадськість допомагають їм у вирішенні побутових питань та з адаптацією в області

За інформацією керівника регіонального штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції В’ячеслава ЛИСАЧЕНКА, на Сумщину переселилися 1176 осіб, у тому числі 391 дитина:  з Донецької та Луганської областей – 1022 особи, серед яких 344 дитини, з АР Крим – 154 переселенці, в тому числі 47 дітей.


 

ГАРЯЧА ЛІНІЯ 23.07.14


23 липня   2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  в.о. начальника управління житлово- комунального господарства Могильний Віталій Володимирович  з питань надання житлово-комунальних послуг населенню.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

Відпочинок дітей триває


Триває інформаційно-просвітницька робота з дітьми під час літніх канікул. 18 липня 2014 року спеціалісти Шосткинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували та провели групові заходи з дітьми та підлітками у  заміському оздоровчому таборі „Світлий”.          


 

В місті продають дині з підвищеним рівнем нітратів


Головний державний ветеринарний лікар Шостки Надія Романченко повідомилапро  надходження до міської  торгівельної мережі ранніх динь з перевищенням допустимого рівня вмісту нітратів. Зафіксовано перевищення допустимого рівня вмісту нітратів у 4-5 разів.

Надія Романченко  звернулася  до  шосткинців з проханням дуже обережно підходити до купівлі  ранніх динь і кавунів та взагалі ранніх овочів та фруктів, адже вони завжди містять в собі підвищений рівень нітратів. Особливо небезпечні такі  овочі та фрукти для дітей.

Також Надія Романченко  порадила купувати таку продукцію лише на ринках та   вимагати у продавців документи, що підтверджують якість.


 

Триває літня оздоровча кампанія


З 11 липня працює друга зміна  в заміському таборі «Світлий», де оздоровлюється зараз  313 дітей. Триває оздоровча зміна в санаторії-профілакторії КЗ «Імпульс» «Лісовий». Стан захворюваності серед дітей в нормі. Температура в приміщеннях відповідає санітарним нормам.

40 дітей проходить курс оздоровлення при дитячій лікарні. Складено графік та розроблено заходи літнього відпочинку дітей, що перебувають в місті за участю вихователів ДНЗ, керівників творчих гуртків міста.

222    223    224    225    226    227    228    229    230

 


%custom closeLinks()