ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Бібліотека на природі


Велика літня перерва у школярів – це період зміцнення їхнього здоров`я, пізнання цікавого, нових знайомств та пригод, це пора морального загартування, духовного збагачення, пора яскравих вражень, творчості, активного пізнання світу та себе в ньому.А літні канікули – гаряча пора для бібліотекарів, коли дітей не тільки обслуговуютькнигою,  а й дл я них організовують цікаве і змістовне    дозвілля.

Центральна дитяча бібліотека ім. Горького для дітей, які відпочивають в оздоровчому таборі при міській дитячій лікарні, провела  Літературно-спортивне рандеву «Книгограй». 


 

Анонс культурного життя міста 04.08.14 по 10.08.14


Щонеділі! Виступ народного духового оркестру під керівництвом Віктора Ларіна, 3 серпня,  вул. Леніна (біля фонтанів), з 18.00 до 19.00

Протягом тижня!  Розважальні заходи для молоді та дітей! Спортивно-розважальна програма «Від малого до великого», Урок краєзнавства «Перворядна зірка у нашому письменстві»,

Зоологічний практикум «Секрети догляду за домашніми улюбленцями», Концертно-розважальна програма для молоді.


 

Триває соціально-просвітницька робота з дітьми під час літніх канікул.


30 липня 2014 року спеціалісти Шосткинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували та провели зустрічі з дітьми та підлітками у обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.
Ігрові програми направлені на впровадження здорового способу життя, розвиток пізнавальних процесів. Діти з задоволенням приймали участь у всіх іграх та конкурсах проявили себе, як дружні команди, в яких «один за всіх, та всі за одного». 


 

Про тарифи на послуги з вивезення твердих побутових та негабаритних відходів по м.Шостка


Рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради від 22.07.2014р. №175 «Про тарифи на послуги з вивезення твердих побутових та негабаритних відходів по м.Шостка»

 

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про житлово-комунальні послуги», враховуючи лист ТОВ «Акскад» від 02.07.2014р. №44,  ТОВ «Еко-Шостка» від 09.07.2014р. №2, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. З моменту публікування відповідного рішення в засобах масової інформації передати ТОВ «Еко-Шостка» на тимчасове обслуговування територію, яку обслуговувало ТОВ «Акскад» по вивезенню твердих побутових та негабаритних відходів, до проведення відповідного конкурсу.


 

Звіт про збір та використання коштів на потреби військових з Шостки


В Шостці продовжується  збір коштів на адресну підтримку в/ч 3022  та на потреби військовослужбовцям -землякам. 

На благодійний рахунок, відкритий міською організацією Шосткинською міською організацією Товариства Червного Хреста України,  надійшло 6130 грн. благодійних внесків.
Станом на 25.07.14 року з  цих коштів на придбання одягу  та обмундирування військовим – землякам, які несуть службу в зоні АТО, витрачено 5141 грн. та 800 грн. витрачено  на придбання паливно –мастильних матеріалів.

Нагадуємо, для надання адресної допомоги військовій частині 3022 та військовослужбовцям –землякам  міською організацією Товариства Червоного Хреста України відкрито банківський рахунок. Реквізити для перерахування коштів:

 


 

Шосткинці активно підтримують наших військових


Виконавчий комітет Шосткинської  міської ради  висловлює подяку усім небайдужим жителям Шостки,  які надали та  продовжують надавати допомогу Збройним Силам України.

Ініціатива стосовно матеріальної  та моральної підтримки військовослужбовців - земляків  знайшла відгук в трудових колективах підприємств Шостки,  міських громадських організаціях, серед підприємців, городян різних вікових категорій.

Мешканці нашого міста активно долучились до загальноукраїнської благодійної акції “Підтримай українську армію” , загальноміської акціі в підтримку  військової  частини 3022, акції «Листи підтримки».

Подяка за оперативну допомогу у зборі коштів, продуктів харчування, медикаментів, обмундирування   висловлюється:

 


 

Гаряча лінія 30.07.14


30 липня   2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати керуючий справами виконкому Кравченко Олена Миколаївна.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

АПАРАТНА НАРАДА 28.07.14


Під керівництвом міського голови   Миколи Ноги, за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 28 липня 2014 року відбулась чергова апаратна нарада.
Про проведення ветеринарно-санітарного нагляду на об’єктах, підконтрольних службі ветеринарної медицини доповіла начальник управління ветеринарної медицини в м.Шостка Надія Романченко.

Під час доповіді, Надія Романченко звернулася до шосткинців з проханням не купувати  продукти харчування в невстановлених для торгівлі місцях, так як такі продукти на мають документів, що підтверджують якість продукції та в разі отруєння неможливо буде звернутися до відповідних органів та довести, що саме продукти харчування привели до хвороби.

В свою чергу міський голова  Микола Нога наголосив на необхідності посилення  роботи щодо ліквідації місць несанкціонованої торгівлі.


 

Переможниця «Караоке на майдані» зібрала гроші для армії


Переможниця «Караоке на майдані» Марія Кондратенко виступила в Шостці та зібрала   близько 3 тисяч гривень для Української армії.

Фіналістка талант-шоу «Голос. Діти », володарка Гран-прі «Голос-Мастер 2013»,  Марія Кондратенко народилася в Шостці, зараз проживає в Харкові, 

Концерт Марії відбувся 27 липня   біля Центру естетичного виховання за сприяння відділу культури і туризму.

Зібрані гроші були передані військовій  частині 3022.


 

Анонс культурного і спортивного життя міста з 28..07.14 по 03.08.14


Щонеділі! Виступ народного духового оркестру під керівництвом Віктора Ларіна, 3 серпня,  вул. Леніна (біля фонтанів), з 18.00 до 19.00

Протягом тижня!  Розважальні заходи для молоді та дітей!  Турнір з міні-футболу, Веселі старти, Театрально-розважальна програма «Свято літньої панами»,  Розважальна програма для дітей «Веселий настрій маємо, танцюємо і граємо».

221    222    223    224    225    226    227    228    229

 


%custom closeLinks()