ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

За результатами апаратної наради надані доручення


За результатами апаратної  наради міський голова Микола Нога надав доручення керівникам структурних підрозділів (Сергейко Н.О., Фатуну І.М., Наймитенко А.М., Мелашенко Г.В.) в межах компетенції, надавати допомогу сім’ям військовослужбовців, які перебувають в зоні проведення  АТО, а саме:

- звільнити дітей від оплати за харчування в міських дошкільних  та загальноосвітніх навчальних закладах;

- звільнити від оплати за навчання дітей в Школі мистецтв та  міських музичних школах;

- звільнити від оплати за комунальні послуги сім'ї цих військовослужбовців;

- управлінню праці та соціального захисту населення  призначити спеціаліта, який буде взаємодіяти  з сім’ями військовослужбовців з метою надання їм всебічної допомоги.

Про проведену роботу інформувати міського голову на щопонеділкових апаратних нарадах.


 

Апаратна нарада 8 вересня 2014 року


Під керівництвом   міського голови  Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  8 вересня  2014  року  відбулась чергова апаратна нарада.

Були розглянуті питання стосовно діяльністі обласного Центру соціально-психологічної реабілітації дітей (доповідач - директор центру Олександр Чмих), роботи виконавчих органів міської ради та міських органів державної влади на минулому тижні. 


 

Інформація про використання благодійних внесків


Станом на 8 вересня 2014 року за рахунок коштів з благодійного  рахунку, відкритого  міською організацією  Товариства Червоного Хреста України на підтримку шосткинських  військових, придбано 9 камуфляжних костюмів на суму  3150 грн. для   військових в зоні АТО.

На сьогодні сума коштів на цьому рахунку становить 13,722  грн. благодійних внесків.


 

Інформація про надання гуманітарної допомоги в зону АТО за серпень


В Шостці продовжується  збір коштів на адресну підтримку в/ч 3022  та на потреби військовослужбовцям - землякам. 

 

Підприємці, трудові колективи підприємств, установ, організацій та мешканці міста  не залишаються байдужими та активно допомагають військовим.

 

В серпні в зону АТО гуманітарна допомога відправлялась тричі. У складі допомоги - одяг, обмундирування, взуття,  продукти харчування, вода, предмети особистої гігієни.   Допомога  була надана за рахунок надходжень на спеціально відкритий рахунок  до товариства «Червоного хреста»,  допомозі підприємців, підприємств, установ, організацій та мешканців міста

Було передано:


 

Виконавчий комітет Шосткинської міської ради висловлює подяку усім небайдужим жителям Шостки, які надали та продовжують надавати допомогу Збройним Силам України


Подяка за оперативну допомогу у зборі коштів, продуктів харчування, медикаментів, обмундирування   висловлюється:


 

Долучаємось до акції "Бібліотечка для захисника"!


Міські бібіліотеки ініціювали акцію "Бібліотечка для захисника". Мета акції - збір літератури та подальша  її передача в госпіталі де лікуються українські  воїни - учасники АТО.


 

СУМЩИНА У ЖАЛОБІ


5, 6 та 7 вересня голова облдержадміністрації Володимир ШУЛЬГА оголосив днями жалоби

У зв’язку з загибеллю військовослужбовців з Сумської області, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України у ході антитерористичної операції на сході країни розпорядженням голови облдержадміністрації 5, 6 та 7 вересня 2014 року оголошено днями жалоби.


 

Гаряче повідомлення із зони АТО про загиблих з 27-го Сумського реактивного артилерійського полку.


Ті, хто повертається з АТО у короткотермінові відпустки, зону АТО вже так не називають – вони кажуть, що на Сході іде війна.

3 вересня близько 22:30 один із базових таборів сил АТО, що базувався в Луганській області поблизу Старобільська, і в якому перебували 38 бійців 27-го Сумського реактивного артилерійського полку, було обстріляно з території Російської Федерації з реактивної системи залпового вогню «Смерч».

Як повідомив заступник командира полку по роботі з особовим складом Дмитро ГОРБ, засипало бліндаж та ангар з технікою, де перебували наші бійці.

Кількість загиблих коливається від 15 до 18 чоловік. Тривають роботи з розчистки бліндажа. Знайдено шість обгорілих останків наших солдат, які потрібно ідентифікувати.

Це повідомлення попереднє – надалі інформація уточнюватиметься.

27-й реактивний артилерійський полк був укомплектований бійцями з Сумської та Полтавської областей.

Список бійців 9-ої батареї.doc [105 Kb] (cкачувань: 790) або переглянути не завантажуючи


 

День міста 2014 в фотографіях


Як святкувала Шостка свій день народження:


 

Сьогодні Шостка святкує 275 років від дня заснування та 71 річницю звільнення


 

Святкування Дня міста   розпочалось театралізованим мітингом «Славетна Шостка у віночку України".

Шосткинців та гостей міста зі святом поздоровили  заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван Боршош, народний депутат України Ігор Молоток, учасник бойових дій в АТО Олександр Рижов.

«275 років шосткинці берегли та відстоювали своє рідне місто! Наші діді та прадіди не схиляли голови ні в роки світових війн, ні в роки громадянських конфліктів. Вистояли завдяки своїй мужності, волі та віри в перемогу.Вистояли ціною тисяч загиблих наших земляків. Страшна війна прийшла сьогодні на нашу землю. В її горнилах гинуть наші солдати. Але шосткинці ніколи голови не схиляли.  Відстоїм нашу Україну, наше рідне місто!

 Війна набирає обертів, вже загинув наш  земляк, герой – десантник Василь Кондратенко.Він став в ряду з нашими великими шосткинцями -  Кожедубом, Бочеком, Геніним та іншими.

Шостка – сильне духом місто оборонників!  Ми – переможемо! Наша Україна буде світла, незалежна, єдина! Зі святом!» - такими  словами привітав присутніх міський голова Микола Нога.

Учасники мітингу  вшанували пам’ять земляків, що загинули, обороняючи місто та державу,  хвилиною мовчання, поклали  квіти  та гірлянду пам'яті до меморіалу Слави.

 

З нагоди 275 - ї річниці міста в Шостці  проходять такі заходи:

218    219    220    221    222    223    224    225    226

 


%custom closeLinks()