ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Про оголошення дня трауру 12 вересня 2014 року


Розпорядження міського голови № 110-К від 11.09.14 "Про оголошення дня трауру 12 вересня 2014 року"

 

1. Оголосити у місті Шостка 12 вересня 2014 року днем трауру у зв’язку з загибеллю в зоні проведення антитерористичної операції захисника України, старшого прапорщика, інструктора по водінню танків військовослужбовця 169 навчального центру сухопутних військ «Десна» Коворотного Сергія Володимировича, 1977 року народження.

2. На будівлях підприємств, установ, організацій  міста приспустити Державний Прапор України з траурними стрічками.
3. Підприємствам, установам, організаціям міста незалежно від форм власності обмежити використання музики та проведення розважальних заходів.

 


 

Пенсійний фонд України інформує


Управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі повідомляє, що з 02.09.2014 р. розпочато виплату пенсій вересня місяця. 

Станом на 05.09.2014 р. профінансовані кошти на пенсійні виплати пенсіонерам м. Шостки та Шосткинського району в сумі 10886,64 тис.грн, що складає 23,8 %  від потреби на поточний місяць.


 

Інформація для осіб, тимчасово переміщених із зони проведення АТО та окупованої території АР Крим, стосовно порядку і процедури реєстрації прав на нерухомість


Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі – Закон) запроваджено з 01 січня 2013 року єдину по всій території України систему державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, яка відповідно до вказаного Закону здійснюється шляхом внесення записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.


 

Необхідна допомога в пошуку військвослужбовця, зниклого в зоні АТО


Родичі та друзі  зниклого в зоні АТО Сергія Володимировича Коворотного потребують допомоги в його пошуку. Докладніше про це - в сюжеті ТРК "Акцент".


 

Акція «Лист солдату: з Шостки – з любов’ю»


Майже тисячу «листів підтримки» відправили солдатам учні шкіл міста, вихованці Молодіжного центру

На День міста Молодіжний центр соціального партнерства і творчості провів акцію «Лист солдату: з Шостки – з любов’ю». Ініціатива вихованців центру набула значного масштабу. Участь у ній мали змогу взяти не лише всі школи міста, а й небайдужі шосткинці.


 

Психологи Шостки пройшли навчання по наданню допомоги при психологічних травмах, що пов’язані із військовими подіями


Як допомогти пережити дітям та їх батькам травматичні події? Як надати кваліфіковану психологічну допомогу родинам, близькі яких перебувають в зоні АТО? Як протистояти інформаційному стресу та повернути до звичного життя солдата, що брав участь у бойових діях? На ці та багато інших питань психологи Шостки отримали відповіді під час тренінгу по антикризовому консультуванню.


 

ГАРЯЧА ЛІНІЯ 10.09.14


10 вересня   2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати директор Центру соціальних служб для сімї, дітей та молодіГурба Тетяна  Анатоліївна з питань допомоги сім'ям, які перебувають  у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 

 


 

В навчальних закладах міста встановлять "тривожні кнопки"


За словами начальника управління освіти Наталії Сергейко, в дошкільних та загальноосвітних закладах міста проводяться заходи стосовно підвищеня рівня  безпеки. 

З метою забезпечення умов для безпечного навчання дітей  планується встановлення «тривожних кнопок». Також проводяться роботи по відновленню або встановленню огорожі навколо навчальних закладів.


 

За результатами апаратної наради надані доручення


За результатами апаратної  наради міський голова Микола Нога надав доручення керівникам структурних підрозділів (Сергейко Н.О., Фатуну І.М., Наймитенко А.М., Мелашенко Г.В.) в межах компетенції, надавати допомогу сім’ям військовослужбовців, які перебувають в зоні проведення  АТО, а саме:

- звільнити дітей від оплати за харчування в міських дошкільних  та загальноосвітніх навчальних закладах;

- звільнити від оплати за навчання дітей в Школі мистецтв та  міських музичних школах;

- звільнити від оплати за комунальні послуги сім'ї цих військовослужбовців;

- управлінню праці та соціального захисту населення  призначити спеціаліта, який буде взаємодіяти  з сім’ями військовослужбовців з метою надання їм всебічної допомоги.

Про проведену роботу інформувати міського голову на щопонеділкових апаратних нарадах.


 

Апаратна нарада 8 вересня 2014 року


Під керівництвом   міського голови  Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  8 вересня  2014  року  відбулась чергова апаратна нарада.

Були розглянуті питання стосовно діяльністі обласного Центру соціально-психологічної реабілітації дітей (доповідач - директор центру Олександр Чмих), роботи виконавчих органів міської ради та міських органів державної влади на минулому тижні. 

214    215    216    217    218    219    220    221    222

 


%custom closeLinks()