ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Всеукраїнська акція від Укрпошти : «Подаруй дитині радість читання!»


З 1 жовтня по 20 грудня 2014 року Укрпошта організовує Всеукраїнську акцію з доброчинної передплати «Подаруй дитині радість читання! Національний оператор закликає всіх небайдужих до проблеми соціального сирітства в Україні долучитися до добродійності.

 


 

Оголошення


3 15 жовтня до нового корпусу Шосткинського  інституту  СумДУ (вул. Гагаріна, 1) можна буде доїхати на маршрутці, яка слідує  по міському автобусному маршруту № 1 « вул. 8 Березня-Лазарьовка». Транспортний засіб буде їздити за таким графіком:


 

Президент встановив 14 жовтня Днем захисника України


Президент України Петро Порошенко встановив 14 жовтня, коли святкується Покрова Пресвятої Богородиці, новим державним святом – Днем захисника України. Відповідний Указ Глава держави підписав учора.

Таке рішення прийняте з метою «вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості».

На переконання Петра Порошенка, день, який раніше був одним із найголовніших свят запорізьких козаків, стане одним із головних свят у календарі нової України.

Згідно з Указом, втрачає чинність Указ Президента України від 23 лютого 1999 року «Про День захисника Вітчизни».


 

Гаряча лінія 15.10.14


15 жовтня 2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  начальник відділу  ведення Державного реєстру виборців Шиман Ірина Юріївна  з  питань системного ведення персоніфікованого обліку виборців.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

Захід в бібліотеці : Доти буде Україна, доки будуть козаки


14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва.  Напередодні свята в читальному залі Центральної дитячої бібліотеки  були проведені літературно-

пригодницькі перегони «Доти буде Україна, доки будуть козаки».


 

Інформація про організацію та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру в місті


З метою надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості громадян, які шукають роботу, на виконання завдань Програми зайнятості населення міста Шостка на 2014 рік, виконавчим комітетом Шосткинської міської ради в грудні 2013 року було прийнято рішення «Про організацію громадських робіт у 2014 році». Цим рішенням затверджений перелік видів громадських робіт, які мають суспільно-корисну спрямованість, відповідають потребам міста, сприяють його соціальному розвитку та можуть застосовуватись при виконанні громадських робіт.

 

На виконання вищезазначеного рішення працівниками центру зайнятості у 2014 році була організована робота по залученню безробітних до оплачуваних громадських робіт з благоустрою вулиць та озеленення території міста. 


 

Апаратна нарада 13 жовтня 2014 року


Під керівництвом   міського голови  Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  13 жовтня  2014  року  відбулась чергова апаратна нарада.

Про організацію і проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру в місті доповіла    директор міськрайонного центру зайнятості  Людмила Кошик.

Зі звітною інформацією про роботу на минулому тижні виступили  начальники відділів, управлінь, установ та організацій міста.

За результатами апаратної наради міський голова надав доручення:

- керівникам підприємств, установ, організацій, структурних підрозділів вживати  заходів щодо підготовки закладів до  осінньо-зимового періоду.

- начальнику управління освіти (Сергейко Н.О.) особисто перевірити наявність в усіх навчальних закладах міста куточків національної символіки.

 

Про проведену роботу проінформувати міського голову на апаратній нараді при міському голові  20 жовтня 2014 року.

 


 

Оголошення


На виконання Указу Президента України від 3 липня 2000 року № 849 «Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва» в Україні з 2001 року реалізується Програмам заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва, затверджена Постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 200 року №1358.


 

Оголошено міський конкурс


5 серпня 2014 року виконавчий  комітет Шосткинської міської ради прийняв  рішення про  проведення в місті  конкурсу  щодо  упорядкування та реконструкції в’їзних знаків  по напрямкам  руху: 


 

ПІДТРИМАЄМО НАШИХ ВІЙСЬКОВИХ!


 

Для надання адресної допомоги військовій частині 3022 та військовим -шосткинцям,  які несуть службу в зоні АТО,  Міським відділенням Червоного Хреста відкрито банківський рахунок. Реквізити для перерахування коштів

Підтримати бойових дух наших бійців, які несуть службу в зоні АТО,  листами, відправити їм продукти або одяг може кожен шосткинець
За довідками з цього питання необхідно звертатися до міського військового комісаріату (вул. К.Маркса, 61, т. (05449) 4-02-22, 7-24-58 ) або до міського відділення Червоного Хреста України (вул. Горького, 4/а, т. (05449) 7-13-56).

 

 

212    213    214    215    216    217    218    219    220

 


%custom closeLinks()