ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Осінні канікули в бібліотеці


 З нагоди осінніх канікул працівники  Центральної дитячої бібліотеки підготували низку цікавих,пізнавальних заходів для дітей нашого міста.


 

Штормове попередження про різку зміну погодних умов в Україні


23-24 жовтня очікується різка зміна погодних умов: пройдуть дощі, 24 жовтня у західних, Вінницькій, Кіровоградській, Черкаській, Одеській та Миколаївській областях з переходом у мокрий сніг, місцями сильні опади, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця, короткочасне утворення снігового покриву; в Україні посилення вітру до 15-22 м/с.


 

До уваги громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції


Прийом громадян які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції здійснюється управлінням праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради.

Прийом громадян вищезазначеної категорії відбувається з 8-00 до 17-15години  за адресою вул. Карла Маркса, буд. 43А, каб. № 11. 


 

Гаряча лінія 22.10.14


22  жовтня 2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  начальник загального  відділу  Єпик Тамара Михайлівна  з  питань звернень громадян.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

Відбудеться перевірка системи оповіщення


Управління з питань надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Шосткинської міської ради повідомляє про те, що 22 жовтня 2014 року в період з 11.50 до 12.00 буде проведена технічна перевірка обласної локальної системи оповіщення з включенням електросирен та  з перемиканням обласного і міського радіотрансляційного вузла на території міста.
Просимо населення міста залишатися на своїх місцях і продовжувати звичайну трудову діяльність.


 

Особи, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції почнуть отримувати адресну допомогу


За інформацією  начальника управління праці та соціального захисту населення  Антоніни Наймитенко,   в зв’язку з введенням в дію відповідних постанов Кабінету Міністрів України,   реєстрація осіб, що прибули в Шостку з зони проведення АТО та тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, з метою отримання ними щомісячної адресної допомоги , буде здійснюватися в управлінні праці та соціального захисту населення в кабінеті № 11. Для працездатних осіб ці виплати становитимуть 442 грн., для непрацездатних осіб – 884 грн. В той же час для всієї сім’ї  така допомога не перевищуватиме  2400 грн.

 

Управління з питань праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради знаходиться за адресою: м. Шостка, вул. К.Маркса, 43а. Телефон для довідок :(05449) 7-57-13.


 

Шосткинці, які несуть службу в зоні АТО, отримають теплі речі


Як повідомила начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Ольга Ткаченко, на минулому тижні завдяки  спільним зусиллям мешканців міста, керівників підприємств та працівників бюджетної сфери зібрано  вантаж гуманітарної допомоги з теплими  речами – теплим одягом, термобілизною, спальними мішками. Саме в цих речах зараз відчувають гостру потребу військові.  Ольга Ткаченко  запевнила, що гуманітарна допомога  буде  якнайшвидше доставлена нашим землякам - військовослужбовцям  в зону АТО.

Нагадуємо, міським відділенням  організації «Червоного Хреста України» відкрито рахунок щодо перерахування коштів для допомоги військовослужбовцям. 


 

В Шостці розпочався опалювальний сезон


Зв інформацією в.о. начальника управління житлово-комунального господарства Віталія Могильного, з 18 жовтня тепло почали отримувати об'єкти соціальної сфери - лікарні, дитячі садки  тощо.  З 20 жовтня будуть введені в роботу котельні для підключення до опалення житлових  будинків.


 

Проведені тренінги для студентів першого курсу


У жовтні 2014 року Центром соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді були  проведені тренінги  для студентів першого курсу на тему «Профілактика ранніх інтимних стосунків». Тренінги відбулися  на базі Шосткинських гуртожитків професійно-технічних навчальних закладів та хіміко-технологічного коледжу.


 

Про роботу Шосткинського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів в 2014 році


Основним завданням Центру є надання своєчасної та ефективної корекційної, соціальної, психологічної допомоги дитині-інваліду та організація реабілітаційного навчання відповідно до особливостей психофізичного розвитку дитини. Не менш важливим є і психологічна підтримка батьків, діти яких опинилися в таких складних обставинах. Ця допомога надається на підставі індивідуальної програми реабілітації. В умовах обмеженого фінансування це дозволило організувати надання реабілітаційних послуг саме тим дітям, які їх найбільше потребують. Лікарі  відзначають в більшості випадків позитивну динаміку стану здоров’я наших підопічних.

На сьогоднішній день на обліку в Центрі перебуває   210    дітей-інвалідів. На протязі 10 місяців 2014 року реабілітаційні послуги отримали 173 з них.

212    213    214    215    216    217    218    219    220

 


%custom closeLinks()