ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Гаряча лінія 22.10.14


22  жовтня 2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  начальник загального  відділу  Єпик Тамара Михайлівна  з  питань звернень громадян.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

Відбудеться перевірка системи оповіщення


Управління з питань надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Шосткинської міської ради повідомляє про те, що 22 жовтня 2014 року в період з 11.50 до 12.00 буде проведена технічна перевірка обласної локальної системи оповіщення з включенням електросирен та  з перемиканням обласного і міського радіотрансляційного вузла на території міста.
Просимо населення міста залишатися на своїх місцях і продовжувати звичайну трудову діяльність.


 

Особи, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції почнуть отримувати адресну допомогу


За інформацією  начальника управління праці та соціального захисту населення  Антоніни Наймитенко,   в зв’язку з введенням в дію відповідних постанов Кабінету Міністрів України,   реєстрація осіб, що прибули в Шостку з зони проведення АТО та тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, з метою отримання ними щомісячної адресної допомоги , буде здійснюватися в управлінні праці та соціального захисту населення в кабінеті № 11. Для працездатних осіб ці виплати становитимуть 442 грн., для непрацездатних осіб – 884 грн. В той же час для всієї сім’ї  така допомога не перевищуватиме  2400 грн.

 

Управління з питань праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради знаходиться за адресою: м. Шостка, вул. К.Маркса, 43а. Телефон для довідок :(05449) 7-57-13.


 

Шосткинці, які несуть службу в зоні АТО, отримають теплі речі


Як повідомила начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Ольга Ткаченко, на минулому тижні завдяки  спільним зусиллям мешканців міста, керівників підприємств та працівників бюджетної сфери зібрано  вантаж гуманітарної допомоги з теплими  речами – теплим одягом, термобілизною, спальними мішками. Саме в цих речах зараз відчувають гостру потребу військові.  Ольга Ткаченко  запевнила, що гуманітарна допомога  буде  якнайшвидше доставлена нашим землякам - військовослужбовцям  в зону АТО.

Нагадуємо, міським відділенням  організації «Червоного Хреста України» відкрито рахунок щодо перерахування коштів для допомоги військовослужбовцям. 


 

В Шостці розпочався опалювальний сезон


Зв інформацією в.о. начальника управління житлово-комунального господарства Віталія Могильного, з 18 жовтня тепло почали отримувати об'єкти соціальної сфери - лікарні, дитячі садки  тощо.  З 20 жовтня будуть введені в роботу котельні для підключення до опалення житлових  будинків.


 

Проведені тренінги для студентів першого курсу


У жовтні 2014 року Центром соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді були  проведені тренінги  для студентів першого курсу на тему «Профілактика ранніх інтимних стосунків». Тренінги відбулися  на базі Шосткинських гуртожитків професійно-технічних навчальних закладів та хіміко-технологічного коледжу.


 

Про роботу Шосткинського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів в 2014 році


Основним завданням Центру є надання своєчасної та ефективної корекційної, соціальної, психологічної допомоги дитині-інваліду та організація реабілітаційного навчання відповідно до особливостей психофізичного розвитку дитини. Не менш важливим є і психологічна підтримка батьків, діти яких опинилися в таких складних обставинах. Ця допомога надається на підставі індивідуальної програми реабілітації. В умовах обмеженого фінансування це дозволило організувати надання реабілітаційних послуг саме тим дітям, які їх найбільше потребують. Лікарі  відзначають в більшості випадків позитивну динаміку стану здоров’я наших підопічних.

На сьогоднішній день на обліку в Центрі перебуває   210    дітей-інвалідів. На протязі 10 місяців 2014 року реабілітаційні послуги отримали 173 з них.


 

АПАРАТНА НАРАДА 20 ЖОВТНЯ 2014 РОКУ


Під керівництвом в.о.  міського голови  Ніни Сиваєвої,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  20 жовтня  2014  року  відбулась чергова апаратна нарада.

Про роботу Шосткинського міського центру соціальної реабілітації

дітей-інвалідів в 2014 році  доповіла    директор центру Оксана  Кривущенко.

Зі звітною інформацією про роботу на минулому тижні виступили  начальники відділів, управлінь, установ та організацій міста.

За результатами апаратної наради в.о.міського голови  надано  доручення:

- керівникам підприємств, установ, організацій, структурних підрозділів міської ради вжити заходів щодо підготовки закладів до  осінньо-зимового періоду та  матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць до проведення позачергових виборів до Верховної ради України.

 

 


 

Рішення виконкому № 248 від 30.09.14" Про уточнення назви вулиць "


Керуючись ст.37 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» розглянувши заяву від громадян міста, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Уточнити назви вулиць:

–     вулиця Сакко і Ванцетті (колишня Сако і Ванцетті);


 

Особливості державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців


Відповідно до Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» для осіб, які зареєстровані та переселилися з території проведення антитерористичної операції в період її проведення, реєстрація фізичної особи - підприємця здійснюється державними реєстраторами за адресою тимчасового проживання без вимоги державних реєстраторів реєстраційних служб територіальних органів Міністерства юстиції України в областях та місті Києві наявності реєстрації про місця проживання за місцем проведення реєстраційних дій.

211    212    213    214    215    216    217    218    219

 


%custom closeLinks()