ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

В Шостці стартувала міська спартакіада серед школярів з обмеженими фізичними можливостями


Кожного року в листопаді  традиційно проводяться  заходи,  присвячені людям з особливими потребами.

12 листопада на базі Шосткинського міського товариства допомоги дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства "Турбота" відбувся  перший тур міської  спартакіади  серед школярів з обмеженими фізичними можливостями.  

В стрільбі з пневматичної гвинтівки та дартс прийняли участь учні 4 і 7 шкіл міста та інваліди з розумовою відсталітю групи денного догляду ШМТ "Турбота". 
Від імені міського голови Ноги М.П. присутніх привітав  завідувач сектору фізичної кільтури і спорту Доценко А.В.
Проведення цього туру змагань відбулося завдяки технічній підтримці міського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки "Патріот" та МЦФЗН "Спорт для всіх".
Попереду ще 2 тури змагань: 19.11.14р. о 15-00 вул. Робоча,5 "Турбота" (шахи, шашки, н/теніс); 26.11.14р. о 15-00 вул. Кірова,20а міський басейн (плавання).


 

Гаряча лінія 19 листопада 2014 року


19 листопада 2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати начальник управління з питань надзвичайних ситуацій  та у справах захисту населення від наслідків аварії  на ЧАЕС Ткаченко Ольга Олександрівна з питань цивільного захисту населення .

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування


З 1 жовтня 2014 року змінівся порядок призначення житлових субсидій. Відповідне рішення Уряд ухвалив з метою підтримки малозабезпечених верств населення в умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги.


 

АПАРАТНА НАРАДА 17 ЛИСТОПАДА 2014 РОКУ


Під керівництвом  в.о.  міського голови  Ніни Сиваєвої,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  17 листопада  2014  року  відбулась чергова апаратна нарада.

Про хід виконання постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.14 № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» розповіла начальник управління праці та соціального захисту населення Антоніна Наймитенко.

Зі звітною інформацією про роботу на минулому тижні виступили  начальники відділів, управлінь, установ та організацій міста.

За результатами апаратної наради були надані відповідні доручення.


 

Анонс культурного життя міста 17.11.14 - 23.11.14


Працює персональна художня виставка Тамари Ціун «Зачарована осінь», Краєзнавчий музей (вул. К.Маркса, 53), 10,11,12,13,14 листопада – з 9.00 до 16.45

15,16 листопада – вихідні.

Працює виставка фоторобіт дитячої студії станції юних техніків «Фантазія, пошук, творчість», Центральна міська бібліотека ім. Толстого (вул. Миру, 11), 10,11,12,13,15,16 листопада -  з 10.00 до 18.00

14 листопада - вихідний.

Акція «Засвіти свічку пам'яті», 22 листопада, центральна міська бібліотека ім. Толстого, (вул. Миру, 11), 16.00


 

Шосткинці провели військових до зони АТО


13 листопада  шосткинці  проводжали своїх земляків-військовослужбовців  до зони антитерористичної операції. До зони АТО  вони  повертаються після двотижневої відпустки. 

Проводжати  хлопців прийшли їх родичі, друзі, небайдужі шосткинці. Звучали слова подяки  захисникам та побажання  повернення.

«Сьогодні ви  знову їдете захищати нашу Батьківщину! Ми всіх вас будемо чекати!Бережіть себе!», -  з таким  словами звернувся міський голова Микола Нога до відїжджаючих.

Солдатам  вручили теплі бушлати, які так необхідні їм зараз.

 


 

Учасників АТО безкоштовно забезпечать засобами реабілітації


Учасникам АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції, держава гарантує безоплатне та позачергове забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, незалежно від установлення їм інвалідності.


 

В Шостку заборонений ввіз свинини з Чернігівської області


За словами головного  державного  ветеринарного  лікаря міста  Надії Романченко, в п’яти районах Чернігівської області зареєстровані випадки захворювання на африканську чуму свиней.
В зв’язку з цим заборонено  ввіз до Шостки  домашніх свиней та свинини  із Чернігівської області.


 

В місті продовжується робота по збору теплих речей для шосткинців- військових


Начальник  управління з надзвичайних ситуацій Ольга Ткаченко під час апаратної наради повідомила, що  в місті   продовжується робота по збору теплих речей для шосткинців, які несуть службу в зоні антитерористичної операції.

Ольга Ткаченко нагадала, що для надання адресної допомоги військовій частині 3022 та військовим -шосткинцям,  які несуть службу в зоні АТО,  міським відділенням Червоного Хреста відкрито банківський рахунок. 

В свою чергу міський голова Микола Нога зазначив, що до надання допомоги найбільш активно долучаються місцеві підприємства та приватні підприємці.

Нагадуємо, підтримати бойових дух наших бійців, які несуть службу в зоні АТО,  листами, відправити їм продукти або одяг може кожен шосткинець

За довідками з цього питання необхідно звертатися до міського військового комісаріату (вул. К.Маркса, 61, т. (05449) 4-02-22, 7-24-58 ),  міського відділення Червоного Хреста України (вул. Горького, 4/а, т. (05449) 7-13-56),  управління з питань надзвичайних ситуацій  міської ради (вул. Леніна, 14, т.(05449)7-11-11)

Реквізити для перерахування коштів:


 

В "Турботі" відбулось свято осені


Вже стало доброю традицією збиратися в теплій оселі Шосткинського міського товариства допомоги дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства "Турбота" на різні свята і заходи.

207    208    209    210    211    212    213    214    215

 


%custom closeLinks()