ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

В навчальних закладах міста встановлять "тривожні кнопки"


За словами начальника управління освіти Наталії Сергейко, в дошкільних та загальноосвітних закладах міста проводяться заходи стосовно підвищеня рівня  безпеки. 

З метою забезпечення умов для безпечного навчання дітей  планується встановлення «тривожних кнопок». Також проводяться роботи по відновленню або встановленню огорожі навколо навчальних закладів.


 

За результатами апаратної наради надані доручення


За результатами апаратної  наради міський голова Микола Нога надав доручення керівникам структурних підрозділів (Сергейко Н.О., Фатуну І.М., Наймитенко А.М., Мелашенко Г.В.) в межах компетенції, надавати допомогу сім’ям військовослужбовців, які перебувають в зоні проведення  АТО, а саме:

- звільнити дітей від оплати за харчування в міських дошкільних  та загальноосвітніх навчальних закладах;

- звільнити від оплати за навчання дітей в Школі мистецтв та  міських музичних школах;

- звільнити від оплати за комунальні послуги сім'ї цих військовослужбовців;

- управлінню праці та соціального захисту населення  призначити спеціаліта, який буде взаємодіяти  з сім’ями військовослужбовців з метою надання їм всебічної допомоги.

Про проведену роботу інформувати міського голову на щопонеділкових апаратних нарадах.


 

Апаратна нарада 8 вересня 2014 року


Під керівництвом   міського голови  Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  8 вересня  2014  року  відбулась чергова апаратна нарада.

Були розглянуті питання стосовно діяльністі обласного Центру соціально-психологічної реабілітації дітей (доповідач - директор центру Олександр Чмих), роботи виконавчих органів міської ради та міських органів державної влади на минулому тижні. 


 

Інформація про використання благодійних внесків


Станом на 8 вересня 2014 року за рахунок коштів з благодійного  рахунку, відкритого  міською організацією  Товариства Червоного Хреста України на підтримку шосткинських  військових, придбано 9 камуфляжних костюмів на суму  3150 грн. для   військових в зоні АТО.

На сьогодні сума коштів на цьому рахунку становить 13,722  грн. благодійних внесків.


 

Інформація про надання гуманітарної допомоги в зону АТО за серпень


В Шостці продовжується  збір коштів на адресну підтримку в/ч 3022  та на потреби військовослужбовцям - землякам. 

 

Підприємці, трудові колективи підприємств, установ, організацій та мешканці міста  не залишаються байдужими та активно допомагають військовим.

 

В серпні в зону АТО гуманітарна допомога відправлялась тричі. У складі допомоги - одяг, обмундирування, взуття,  продукти харчування, вода, предмети особистої гігієни.   Допомога  була надана за рахунок надходжень на спеціально відкритий рахунок  до товариства «Червоного хреста»,  допомозі підприємців, підприємств, установ, організацій та мешканців міста

Було передано:


 

Виконавчий комітет Шосткинської міської ради висловлює подяку усім небайдужим жителям Шостки, які надали та продовжують надавати допомогу Збройним Силам України


Подяка за оперативну допомогу у зборі коштів, продуктів харчування, медикаментів, обмундирування   висловлюється:


 

Долучаємось до акції "Бібліотечка для захисника"!


Міські бібіліотеки ініціювали акцію "Бібліотечка для захисника". Мета акції - збір літератури та подальша  її передача в госпіталі де лікуються українські  воїни - учасники АТО.


 

СУМЩИНА У ЖАЛОБІ


5, 6 та 7 вересня голова облдержадміністрації Володимир ШУЛЬГА оголосив днями жалоби

У зв’язку з загибеллю військовослужбовців з Сумської області, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України у ході антитерористичної операції на сході країни розпорядженням голови облдержадміністрації 5, 6 та 7 вересня 2014 року оголошено днями жалоби.


 

Гаряче повідомлення із зони АТО про загиблих з 27-го Сумського реактивного артилерійського полку.


Ті, хто повертається з АТО у короткотермінові відпустки, зону АТО вже так не називають – вони кажуть, що на Сході іде війна.

3 вересня близько 22:30 один із базових таборів сил АТО, що базувався в Луганській області поблизу Старобільська, і в якому перебували 38 бійців 27-го Сумського реактивного артилерійського полку, було обстріляно з території Російської Федерації з реактивної системи залпового вогню «Смерч».

Як повідомив заступник командира полку по роботі з особовим складом Дмитро ГОРБ, засипало бліндаж та ангар з технікою, де перебували наші бійці.

Кількість загиблих коливається від 15 до 18 чоловік. Тривають роботи з розчистки бліндажа. Знайдено шість обгорілих останків наших солдат, які потрібно ідентифікувати.

Це повідомлення попереднє – надалі інформація уточнюватиметься.

27-й реактивний артилерійський полк був укомплектований бійцями з Сумської та Полтавської областей.

Список бійців 9-ої батареї.doc [105 Kb] (cкачувань: 790) або переглянути не завантажуючи


 

День міста 2014 в фотографіях


Як святкувала Шостка свій день народження:

206    207    208    209    210    211    212    213    214

 


%custom closeLinks()