ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА! У ШОСТЦІ ПРАЦЮЮТЬ ПУНКТИ ОБІГРІВУ


Пункти обігріву розташовані:

- приміщення центральної районної лікарні (вул. Щедрина,1 ),

- приміщення інфекційного відділення центральної районної лікарні (вул. Паризької Комуни, 83)

- приміщення дитячої лікарні (вул. Марата, 23),

- приміщення стоматологічної поліклініки (вул. Марата, 21),

- приміщення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)(вул. Халтуріна, 4),

- приміщення територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг) вул.  Горького, 4 а),

- приміщення поліклініки № 1 (вул. 9-го Січня),

- приміщення поліклініки № 2 (вул. Комуністична, 6-а),

- приміщення поліклініки № 3 (вул. Бабушкіна, 12 ).


 

Відбудеться Інтернет - конференція і заступником начальника Шосткинської ОДПІ


Увага! Шосткинська ОДПІ повідомляє, що  10 грудня 2014 року з 11.00 до 12.00 відбудеться Інтернет - конференція із заступником начальника Шосткинської ОДПІ Єрмаковою Мариною Олександрівною на тему: «Деклараційна кампанія закінчується! Отримання податкової знижки».

Питання приймаються до 10.00 години  10 грудня 2014 року на адресу: 1817mgni@mail.ru


 

Відбулось чергове засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій


3 грудня  2014 року   у приміщенні виконкому під керівництвом  секретаря міської ради,  голови комісії   Олексія Пікульова  відбулось чергове засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На комісії були розглянуті питання щодо:

-покращення стану протипожежної та техногенної безпеки стратегічних для держави об’єктів у місті Шостка;

-функціонування систем життєзабезпечення, посилення заходів щодо запобігання випадків обмороження та переохолодження мешканців міста в умовах погіршання погодних умов;

-підсумків  роботи міської інвентаризаційної комісії за 2014 рік щодо проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту міста.


 

Екскурсія до дельфінарію


До Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями та в рамках проекту «16 днів проти насильства» діти-інваліди Шосткинського міського Центру, 3 грудня цього року мали можливість потрапити в чудове місце – Київський дельфінарій «Немо».


 

Введено режим аварійних відключень електронергії


28 листопада 2014 року в 19:24 дією електричного захисту енергоблок №3 Запорізької АЕС, потужністю 1000 МВт відключено від мережі і виведено в поточний ремонт до 5 грудня 2014 року у  зв‘язку з гострим дефіцитом генеруючих потужностей.

1 грудня 2014 року по команді диспетчера Національної енергетичної компанії «Укренерго» з метою забезпечення надійної роботи Об'єднаної енергосистеми України (ОЕС) в умовах дисбалансу між споживанням і виробництвом електроенергії введено  режим аварійних відключень.

Тривалість та обсяги відключень електроенергії регламентовані диспетчером ДП НЕК «Укренерго». Застосування аварійних відключень для зменшення рівня навантаження на енергосистему передбачає їх застосування орієнтовно не більш ніж на 2 години, однак при надзвичайних ситуаціях терміни перерв в електропостачанні регулюються НЕК «Укренерго».  

В зв’язку з цим в Шостці проводиться робота  по забезпеченню оптимального   функціонування ТЕЦ і котелень міста, систем водопостачання  і водовідведення, закладів охорони здоров’я та  освіти.  

Звертаємось   до шосткинців  з проханням  знизити споживання електроенергії, особливо в години максимального навантаження, а саме вранці  з 8.00 до 11.00 години та  у вечірній час  з  17.00 до 21.00 години. 
  


 

В міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відзначили Міжнародний день інваліда


Ділити людей на хворих і здорових – заняття невдячне, тим паче в нашому мінливому світі, де за якусь мить будь хто може перейти з однієї категорії в іншу. На такі роздуми навертає зовсім не святкова дата – Міжнародний день інвалідів. 3 грудня весь світ відзначає Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. Суспільство солідаризується із людьми з порушенням здоров’я, задумується над їхніми проблемами, шукає шляхи їх вирішення.

Шосткинський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів також не стоїть осторонь у цьому процесі.

Зі словами привітання та подарунками 2 грудня до Центру завітали чисельні гості, спонсори та меценати. 


 

Людська гідність – найважливіша цінність: в міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів проведено заходи в рамках щорічної акції «16 днів проти насильства»


 Першого грудня в Шосткинському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулася година спілкування «Людська гідність – найважливіша цінність», присвячена щорічній акції «16 днів проти насильства».

Другого грудня  у рамках щорічної акції «16 днів проти насильства» у центріпроведено конкурс малюнків «Життя в радість». Організувала та провела виставку викладач з трудового навчання М.В.Краснова.


 

16 днів проти насильства


В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» на базі гуртожитків професійно-технічних навчальних закладів та хіміко-технологічного коледжу м. Шостка було проведено чотири відео-лекторії з елементами тренінгу на тему «Насильство в сім’ї або жорстоке поводження в сім’ї».


 

В УКРАЇНІ СТВОРЕНО ІНСТИТУТ УПОВНОВАЖЕНОГО З ПРАВ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ


Відповідний Указ підписав Петро Порошенко

Посада запроваджується відповідно до вимоги Конвенції ООН про права інвалідів та відповідно до пункту 28 частини першої статті 106 Конституції України. Серед пріоритетних завдань роботи Уповноваженого — впровадження міжнародних стандартів інтеграції людей з інвалідністю у життя суспільства, виховання поваги до особливостей цих людей.


 

Гаряча лінія 03.12.14


3 грудня  2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати начальник юридичного відділу Скляр Алла Григорівна з юридичних питань.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 

206    207    208    209    210    211    212    213    214

 


%custom closeLinks()