ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Екскурсія до дельфінарію


До Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями та в рамках проекту «16 днів проти насильства» діти-інваліди Шосткинського міського Центру, 3 грудня цього року мали можливість потрапити в чудове місце – Київський дельфінарій «Немо».


 

Введено режим аварійних відключень електронергії


28 листопада 2014 року в 19:24 дією електричного захисту енергоблок №3 Запорізької АЕС, потужністю 1000 МВт відключено від мережі і виведено в поточний ремонт до 5 грудня 2014 року у  зв‘язку з гострим дефіцитом генеруючих потужностей.

1 грудня 2014 року по команді диспетчера Національної енергетичної компанії «Укренерго» з метою забезпечення надійної роботи Об'єднаної енергосистеми України (ОЕС) в умовах дисбалансу між споживанням і виробництвом електроенергії введено  режим аварійних відключень.

Тривалість та обсяги відключень електроенергії регламентовані диспетчером ДП НЕК «Укренерго». Застосування аварійних відключень для зменшення рівня навантаження на енергосистему передбачає їх застосування орієнтовно не більш ніж на 2 години, однак при надзвичайних ситуаціях терміни перерв в електропостачанні регулюються НЕК «Укренерго».  

В зв’язку з цим в Шостці проводиться робота  по забезпеченню оптимального   функціонування ТЕЦ і котелень міста, систем водопостачання  і водовідведення, закладів охорони здоров’я та  освіти.  

Звертаємось   до шосткинців  з проханням  знизити споживання електроенергії, особливо в години максимального навантаження, а саме вранці  з 8.00 до 11.00 години та  у вечірній час  з  17.00 до 21.00 години. 
  


 

В міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відзначили Міжнародний день інваліда


Ділити людей на хворих і здорових – заняття невдячне, тим паче в нашому мінливому світі, де за якусь мить будь хто може перейти з однієї категорії в іншу. На такі роздуми навертає зовсім не святкова дата – Міжнародний день інвалідів. 3 грудня весь світ відзначає Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. Суспільство солідаризується із людьми з порушенням здоров’я, задумується над їхніми проблемами, шукає шляхи їх вирішення.

Шосткинський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів також не стоїть осторонь у цьому процесі.

Зі словами привітання та подарунками 2 грудня до Центру завітали чисельні гості, спонсори та меценати. 


 

Людська гідність – найважливіша цінність: в міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів проведено заходи в рамках щорічної акції «16 днів проти насильства»


 Першого грудня в Шосткинському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулася година спілкування «Людська гідність – найважливіша цінність», присвячена щорічній акції «16 днів проти насильства».

Другого грудня  у рамках щорічної акції «16 днів проти насильства» у центріпроведено конкурс малюнків «Життя в радість». Організувала та провела виставку викладач з трудового навчання М.В.Краснова.


 

16 днів проти насильства


В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» на базі гуртожитків професійно-технічних навчальних закладів та хіміко-технологічного коледжу м. Шостка було проведено чотири відео-лекторії з елементами тренінгу на тему «Насильство в сім’ї або жорстоке поводження в сім’ї».


 

В УКРАЇНІ СТВОРЕНО ІНСТИТУТ УПОВНОВАЖЕНОГО З ПРАВ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ


Відповідний Указ підписав Петро Порошенко

Посада запроваджується відповідно до вимоги Конвенції ООН про права інвалідів та відповідно до пункту 28 частини першої статті 106 Конституції України. Серед пріоритетних завдань роботи Уповноваженого — впровадження міжнародних стандартів інтеграції людей з інвалідністю у життя суспільства, виховання поваги до особливостей цих людей.


 

Гаряча лінія 03.12.14


3 грудня  2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати начальник юридичного відділу Скляр Алла Григорівна з юридичних питань.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

Робота управління житлово-комунального господарства


За словами начальника управління житлово-комунального господарства Віталія Могильного, з  28 листопада 2014 року в місті  проводиться  обробка доріг протиожеледним матеріалом.

29 листопада завершено ремонт серця на «Алеї закоханих», продовжуються роботи по відновленню пішохідної доріжки  алеї.

Віталій Могильний  звернувся  до мешканців міста з проханням бережно ставитись до міського майна, яке прикрашає наше місто  та не руйнувати його, як це періодично відбувається.

Управлінням здійснюється щоденний моніторинг споживання природного газу та контроль температурного режиму на міських об’єктах.

Міський голова звернув увагу, що деякі квартири в місті досі залишаються в незадовільному становищі по опаленню та доручив комісійно обстежити ці квартири.

 


 

Триває робота з військовослужбовцями, що проходять службу в зоні проведення АТО


За інформацією начальника управління праці та соціального захисту населення  Антоніни Наймитенко, в місті триває робота з військовослужбовцями, що проходять службу в зоні проведення АТО. На минулому тижні прийнято рішення виконкому  щодо надання одноразової матеріальної допомоги в розмірі 500 грн. 48 військовослужбовцям. За останні 2 місяці 129 військових  отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету та  звільнені від оплати за житлово-комунальні послуги.

З нагоди Міжнародного Дня інваліда 29 листопада 2014 року   в Центрі естетичного виховання відбувся благодійний показ вистави народного театру для інвалідів міста. 

Управлінням праці та соціального захисту населення всього видано 15300 талонів для оформлення субсидії на відшкодування витрат за житлово-комунальні послуги. По талонам  прийнято 12 тисяч осіб, з них 50% вже отримали субсидію.

В свою чергу міський голова наголосив на наобхідності посилення інформаційно-розяснювальної роботи серед населення щодо оформлення субсидії на відшкодування витрат за житлово-комунальні послуги .


 

Про хід виконання міської цільової соціальної програми протидії захворювання на туберкульоз у 2013 - 2016 роках


29 серпня 2013 року було прийняте рішення сесії міської ради «Про міську цільову соціальну програму протидії захворюванню на туберкульоз у 2003-2016 роках». Основною метою програми є подальше поліпшення епідемічної ситуації у напрямку зменшення загальної кількості хворих на туберкульоз, зниження захворюваності та смертності від туберкульозу, від коінфекції туберкульоз/ВІЛ, зниження темпів поширення мультирезистентного туберкульозу.

За 9 місяців 2014 року захворюваність на туберкульоз органів дихання по м.Шостка склала 47,07 на 100 тис. населення (37 чоловік) проти 29,06 на 100 тис. населення в минулому році, обласний показник по районам області -42,2. Захворюваність на деструктивні форми туберкульозу зменшилась з 8,84 на 100 тис. нас. до 6,36 (обл. показник - 10,4). Смертність від туберкульозу зменшилась з 5,06 на 100 тис. нас. до 2,55 (обл. показник - 13,8).

205    206    207    208    209    210    211    212    213

 


%custom closeLinks()