ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Гаряча лінія 10.12.14


10 грудня  2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати начальник організаційного  відділу Трубачова Надія Федорівна.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

Про роботу управління статистики у Шосткинському районі


Управління статистики у Шосткинському районі є відокремленим підрозділом Головного управління статистики у Сумській області, що в межах наданих повноважень здійснює реалізацію державної політики в сфері статистики, а саме збір, обробку, аналіз поширення статистичної інформації та вивчення первинного обліку, збереження інформації.


 

АПАРАТНА НАРАДА 8 ГРУДНЯ 2014 РОКУ


Під керівництвом  міського голови  Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  8 грудня  2014  року  відбулась чергова апаратна нарада.

Про роботу управління статистики доповіла   начальник управління статистики в Шосткинському районі Лариса Котлярова.

Зі  звітною інформацією про роботу на минулому тижні виступили  начальники відділів, управлінь, установ та організацій міста.

За результатами апаратної наради міський голова надав  доручення:

-Керівнику управління житлово-комунального господарства (Могильному В.В.) провести обстеження квартир громадян, які звернулися на особистий прийом до міського голови зі скаргами на незадовільний температурний режим у квартирах.

-Завідувачу сектору фізичної культури та спорту (Доценко А.В.) організувати найближчим часом залиття ковзанки біля міської новорічної ялинки.

-Керівникам структурних підрозділів міської ради та  бюджетних установ міста ознайомитися з Концепцією державного бюджету на 2015 рік , підготувати пропозиції до місцевого бюджету м.Шостка на 2015 рік та вживати заходи максимальної економії енергоресурсів.


 

В центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулося казкове свято «Добро завжди перемагає зло»


Однією з головних методик соціальної реабілітації дітей-інвалідів є казко терапія. Саме казка  є засобом емоційно-психологічного, педагогічного впливу, соціально-морального формування, який передбачає активізацію творчого потенціалу, розвиток асоціативного образного мислення.

5 грудня в Шосткинському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулося казкове свято «Добро завжди перемагає зло».


 

Анонс культурного і спортивного життя міста з 08.12.14 по 15.12.14


Працює фотовиставка Сумського об'єднання «Позитив»,  Краєзнавчий музей (вул. К.Маркса, 53) 8,9,10,11,12 грудня – з 9.00 до 16.45 14 грудня – вихідний.


 

В Шосткинському міському товаристві допомоги дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства "Турбота" відбувся захід для родин дітей-інвалідів та осіб з розумовою відсталістю


Кожного року до Міжнародного дня інвалідів наша країна проводить заходи присвячені людям з особливими потребами.

В Шостці на базі Шосткинського міського товариства допомоги дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства "Турбота" відбувся захід для родин дітей-інвалідів та осіб з розумовою відсталістю.


 

Їх покликання – дарувати турботу. 5 грудня відзначається міжнародний день волонтера


5 грудня 2014  року в територіальному центрі по соціальному обслуговуванню інвалідів та одиноких непрацездатних громадян відбулося вшанування  волонтерів Шостки, які  приймають активну участь у волонтерській роботі з соціального захисту інвалідів,  ветеранів та інших потребуючих  допомоги громадян.

Почесні грамоти волонтерам  вручили міський голова Микола Нога, заступник міського голови Ніна Сиваєва, голова  міської ветеранської   організації Євген Червонний.

На адресу активістів волонтерського руху прозвучало   багато теплих слів подяки за невтомну  безкорисливу працю та щирих побажань всього найкращого.

Міські артисти подарували волонтерами чудовий музичний концерт. 


 

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА! У ШОСТЦІ ПРАЦЮЮТЬ ПУНКТИ ОБІГРІВУ


Пункти обігріву розташовані:

- приміщення центральної районної лікарні (вул. Щедрина,1 ),

- приміщення інфекційного відділення центральної районної лікарні (вул. Паризької Комуни, 83)

- приміщення дитячої лікарні (вул. Марата, 23),

- приміщення стоматологічної поліклініки (вул. Марата, 21),

- приміщення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)(вул. Халтуріна, 4),

- приміщення територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг) вул.  Горького, 4 а),

- приміщення поліклініки № 1 (вул. 9-го Січня),

- приміщення поліклініки № 2 (вул. Комуністична, 6-а),

- приміщення поліклініки № 3 (вул. Бабушкіна, 12 ).


 

Відбудеться Інтернет - конференція і заступником начальника Шосткинської ОДПІ


Увага! Шосткинська ОДПІ повідомляє, що  10 грудня 2014 року з 11.00 до 12.00 відбудеться Інтернет - конференція із заступником начальника Шосткинської ОДПІ Єрмаковою Мариною Олександрівною на тему: «Деклараційна кампанія закінчується! Отримання податкової знижки».

Питання приймаються до 10.00 години  10 грудня 2014 року на адресу: 1817mgni@mail.ru


 

Відбулось чергове засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій


3 грудня  2014 року   у приміщенні виконкому під керівництвом  секретаря міської ради,  голови комісії   Олексія Пікульова  відбулось чергове засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На комісії були розглянуті питання щодо:

-покращення стану протипожежної та техногенної безпеки стратегічних для держави об’єктів у місті Шостка;

-функціонування систем життєзабезпечення, посилення заходів щодо запобігання випадків обмороження та переохолодження мешканців міста в умовах погіршання погодних умов;

-підсумків  роботи міської інвентаризаційної комісії за 2014 рік щодо проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту міста.

204    205    206    207    208    209    210    211    212

 


%custom closeLinks()