ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

У святкові дні медичні заклади Шостки працюватимуть у звичайному режимі


З метою  забезпечення  необхідної медичної допомоги населенню у  святкові дні міські медичні заклади  працюватимуть у звичайному  режимі без переноса робочих днів. 1 та 7 січня будуть вихідними днями  – про це сьогодні під час апаратної наради  розповів головний лікар Центральної районної лікарні Олег Штогрин.  


 

Апаратна нарада 22 грудня 2014 року


Під керівництвом  міського голови  Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  22 грудня  2014  року  відбулась чергова апаратна нарада.

Про  проведення  міських культурно-масових заходів  в  2014 році   доповів начальник відділу культури і туризму Ігор Фатун.

Зі  звітною інформацією про роботу на минулому тижні виступили  начальники відділів, управлінь, установ та організацій міста.

За результатами апаратної наради міський голова надав  доручення:

Керівникам структурних підрозділів міської ради та  бюджетних установ міста  внести пропозиції  до місцевого бюджету м.Шостка на 2015 рік,  вживати заходи максимальної економії енергоресурсів та забезпечити установи, організації, підприємства автономними  джерелами енергопостачання.


 

Вихованці центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів відствяткували День Святого Миколая


«Ми Святого Миколая, Дуже-дуже добре знаєм.  Він на свято в чобіток для слухняних діточок має у своїй торбинці найприємніші гостинці!». Саме такими рядками  вихованці центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів вітали мера нашого міста Миколу Петровича Ногу у день Святого Миколая.

Несподіваним гостям Микола Петрович дуже зрадів, але це не застало його зненацька. На дітлахів він чекав, і подивившись святкову інсценівку, обдарував юних артистів подарунками. Радості у дітей не було меж, бо по поверненню до Центру на них також чекали приємні сюрпризи. Їх вітали цікавою виставою учні школи №1 і обдаровували солодощами представники медичного училища та управління Пенсійного фонду. Також літературно-драматичний гурток «Галатея» КДЮТ «Орлятко» порадував дітей-інвалідів виставою «Рукавичка».

Діти – вихованці Центру пообіцяли, що і далі будуть слухняними та чемними, щоб Святий Миколай і в наступному році завітав у гості.


 

Анонс культурного і спортивного життя міста з 15.12.14 по 21.01.14


Працює фотовиставка Сумського об'єднання «Позитив», Краєзнавчий музей (вул. К.Маркса, 53) 15,16,17,18,19 грудня – з 9.00 до 16.45, 20 грудня – з 9.00 до 16.45 (працює виставковий зал)

21 грудня – вихідний.

Чемпіонат Північного регіону з футзалу, 20 грудня, спорткомплекс «Імпульс» (вул. Куйбишева, 30а), 10.00.

 


 

Гаряча лінія 17.12.14


17 грудня  2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати головний спеціаліст управління економіки Сахарова Валентина Василівна з питань координації державних закупівель.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

Міський голова прокоментував ситуацію з щоденними відключеннями електроенергії


Сьогодні під час апаратної наради міський голова Микола Нога приділив увагу ситуації з щоденними відключеннями електроенергії.    

Очільник міста повідомив,  що міська влада робить все можливе щоб забезпечити оптимальну життєдіяльність міста в умовах відключення  електроенергії.

Для вирішенням цього питання з боку міської влади направлені  звернення  в Кабінет Мінстрів України, Міністерство енергетики та «Сумиобленерго». Такі звернення будуть направлятися і надалі.

Також були проведені наради щодо зменшення  відключень електрики  в місті.

Міський голова підкреслив, що  в зв’язку з постійним відключенням електроенергії, забезпечення стабільного функціонування систем життєзабезпечення міста проходить в надзвичайно складних  умовах та зазначив, що  вирішення  цієї  проблеми  знаходиться   на  державному рівні.

         


 

Здійснення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю Шосткинським міським центром соціальних служб для cім’ї, дітей та молоді у 2014 році


Діяльність Шосткинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спрямована на реалізацію державної молодіжної соціальної політики шляхом надання  допомоги особистості та соціальним групам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, розвиток у них техніки подолання труднощів і вироблення навичок самодопомоги.

Пріоритетним напрямком у діяльності центру соціальних служб є соціальна робота з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах, раннє виявлення, облік та здійснення соціального супроводу  різних категорій сімей і осіб та укріплення інституту сім’ї, виховання  дітей  в сім’ях.

На даний час центр працює у складі 4 чоловік, а саме: директор, бухгалтер та 2 спеціалісти. 

За 2014 рік  охоплено  індивідуальною роботою 4150 чоловік, надано 13640 послуг  .

Відвідано 4900 сімей, проінспектовано 2656 сімей.

 


 

АПАРАТНА НАРАДА 15 ГРУДНЯ 2014 РОКУ


Під керівництвом  міського голови  Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  15 грудня  2014  року  відбулась чергова апаратна нарада.

Про роботу Шосткинського  Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді в 2014  доповіла  директор центру Тетяна Гурба.

Зі  звітною інформацією про роботу на минулому тижні виступили  начальники відділів, управлінь, установ та організацій міста.

За результатами апаратної наради міський голова надав  доручення:

Керівникам структурних підрозділів міської ради та  бюджетних установ міста надано доручення внести пропозиції  до місцевого бюджету м.Шостка на 2015 рік та вживати заходи максимальної економії енергоресурсів.


 

Вихованцям центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів розповіли про традиції українського народу


У Шосткинському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів 9 грудня в рамках  Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» проведено групову бесіду-диспут на тему: «Традиції, звичаї та обряди українців у давнину і сьогодні».


 

Відбулось засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій


9 грудня  2014 року   у приміщенні виконкому під керівництвом  секретаря міської ради,  голови комісії   Олексія Пікульова  відбулось чергове засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На комісії було розглянуто питання щодо вжиття невідкладних заходів по  енергозбереженню в м. Шостка.

203    204    205    206    207    208    209    210    211

 


%custom closeLinks()