ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Апаратна нарада 12 січня 2015 року


Під керівництвом в.о. міського голови  Ніни Сиваєвої,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  12 січня  2015  року  відбулась чергова апаратна нарада.


 

"ВЕЛИКА КОЛЯДА": 9 СІЧНЯ КОЛЯДУВАЛИ КОЛЕКТИВИ ЗІ ЛЬВОВА, КИЄВА, НІЖИНА І ШОСТКИ!


9 січня, у Львові у храмі Пресвятої Євхаристії пройшов третій день XVI Різдвяного фестивалю «Велика коляда». Публіка мала змогу почути виступи колективів зі Львова, Києва, Ніжина та Шостки.


 

Анонс культурного і спортивного життя міста з 12.01.15 по 18.01.15


Шоу-програма «Новорічна фантазія», 14 січня, центр естетичного виховання (вул. К.Маркса, 38), 17.00


 

Новорічні дива у бібліотеці


  Новий рік – це світле, добре і радісне свято, яке об`єднує людей, дарує їм радість спілкування, надію на краще майбутнє. Для дітей, насамперед, це подарунки, піднесений настрій і очікування дива, а ще  зимові канікули.


 

Підведено підсумки виставки - конкурсу "Збережемо зелену красуню"


Уже традиційно у центральній міській бібліотеці ім. Л.Толстого напередодні новорічних і різдвяних свят проходить виставка-конкурс новорічно-різдвяних композицій «Збережемо зелену красуню».


 

Зимові розваги для дітей у бібліотеці!


Низка  зимових розваг  - це відмінний привід для того, щоб урізноманітнити  дозвілля.
Якщо ви  досі вагаєтесь як розважитися на новорічні свята – поспішіть до Центральної дитячої бібліотеки. Працівники бібліотеки підготували  чимало веселих,розважальних заходів  для дітей на зимових канікулах.


 

Завдання від Діда Мороза


Новий рік – свято, на яке більшість, а особливо малеча, з нетерпінням чекають впродовж усього року. З останніми числами грудня, воно прийшло і в Шосткинський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Веселі хороводи, казкові персонажі , пісні, жарти - це не повний перелік веселощів, що поселились у стінах Центру.

Початок нового 2015 року дітлахи розпочали веселими конкурсами та вікторинами, які провели  педагоги Центру. 5 січня відбувся конкурс на кращу загадку під назвою «Завдання Діда Мороза». 


 

Про роботу архівного відділу Шосткинської міської ради в 2014 році


Протягом 2014 року архівний відділ міської ради здійснював свою діяльність на виконання Плану розвитку архівної справи на 2014 рік, наказів і доручень Державного архіву Сумської області та рішень і розпоряджень міської ради та її виконавчого комітету.


 

Апаратна нарада 5 січня 2015 року


Під керівництвом в.о. міського голови  Ніни Сиваєвої,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  05 січня  2015  року  відбулась чергова апаратна нарада.

Про  роботу архівного відділу Шосткинської міської ради в 2014 році доповіла начальник відділу Маргарита Харченко

Зі звітною інформацією про роботу на минулому тижні  виступили  начальники відділів, управлінь, установ та організацій міста.


 

Анонс культурного і спортивного життя міста з 05.01.15 по 11.01.15


Працює міська виставка-конкурс новорічно-різдвяних композицій «Збережемо  зелену красуню», Центральна міська бібліотека ім. Толстого (вул. Миру, 11), 5,6,8,10,11 січня -  з 10.00 до 18.00

7,9 січня - вихідні

201    202    203    204    205    206    207    208    209

 


%custom closeLinks()