ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Відбулось чергове засідання виконкому


31  грудня  2014 року під головуванням міського голови Миколи Ноги   відбулось чергове  засідання виконкому Шосткинської міської ради.

В засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів  міської ради, підприємств, установ та закладів міста. 

Згідно з порядком роботи  членами виконкому було розглянуто 18  питань.

З обговорюваних питань були прийняті відповідні рішення.


 

Очікується погіршення погодних умов


В останні два дні в України  спостерігається суттєве погіршання погодних умов – сильний та мокрий сніг, хуртовини, посилення вітру, на дорогах – ожеледиця.  Така погода за прогнозам Гідрометцентру буде спостерігатись і з 27 по 31 грудня 2014 р.

29 грудня та вночі 30 грудня черговий циклон зумовить в Україні сильний сніг, сильні хуртовини, снігові замети у центральних та Одеській областях місцями дуже сильні снігопади, у південній частині сильний мокрий сніг та дощ, налипання мокрого снігу, ожеледь. Швидкість вітру посилюватиметься до 17-22 м/с, у південних та центральних областях 25-30 м/с.

На більшій частині території утвориться сніговий покрив висотою 10-40 см, на дорогах ожеледиця.


 

Анонс культурного і спортивного життя міста з 29.12.14 по 04.01.15


Новорічний концерт «Пісня року 2015».Спортивне свято. 1 січня, біля міської ялинки (вул. Леніна), 14.00.


 

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА! У ШОСТЦІ ПРАЦЮЮТЬ ПУНКТИ ОБІГРІВУ


Пункти обігріву розташовані:

- приміщення центральної районної лікарні (вул. Щедрина,1 ),

- приміщення інфекційного відділення центральної районної лікарні (вул. Паризької Комуни, 83)

- приміщення дитячої лікарні (вул. Марата, 23),

- приміщення стоматологічної поліклініки (вул. Марата, 21),

- приміщення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)(вул. Халтуріна, 4),

- приміщення територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг) вул.  Горького, 4 а),

- приміщення поліклініки № 1 (вул. 9-го Січня),

- приміщення поліклініки № 2 (вул. Комуністична, 6-а),

- приміщення поліклініки № 3 (вул. Бабушкіна, 12 ).


 

Віійськовослужбовцям-шосткинцям в зоні АТО доставлено новорічні подарунки


Начальник  управління з надзвичайних ситуацій Ольга Ткаченко під час апаратної наради повідомила, що  всім військовослужбовцям - шосткинцям, які несуть службу  в зоні проведення АТО,  доставлені гуманітарна допомога та новорічні подарунки , зібрані  трудовими коллективами підприємств, установ та організацій міста, приватними підприємцями, школярами,  мешканцями міста.

 


 

Про основні підсумки роботи відділу ведення Державного реєстру виборців Шосткинської міської ради


Органи ведення Державного реєстру виборців Шосткинської міської ради протягом 2014 року забезпечували виконання заходів, визначених законами України «Про Державний реєстр виборців», розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 19.01.2011 № 16 «Про організацію подання відомостей про виборців органам ведення Державного реєстру виборців у Сумській області».


 

Апаратна нарада 29.12.14


Під керівництвом керуючого справами виконкому Олени Кравченко,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  29 грудня  2014  року  відбулась чергова апаратна нарада.

 

Апаратна нарада розпочалася з церемонії вручення Почесної грамоти міського голови   за активну громадську позицію, вагомий особистий внесок в розвиток благоустрою міста міському підприємцю Сергію Захожему, який  за своєю ініціативою і за власні кошти  побудував по вул.Воронезькій  каплицю.

Грамоту вручила керуючий  справами виконкому Олена Кравченко, зазначивши,що міська  влада завжди  буде підтримувати всіх, хто вносить вклад в розвиток Шостки.

 

Про  роботу відділу ведення державного реєстру виборців Шосткинської міської ради в 2014 році  доповіла начальник відділу  Ірина Шиман.

Зі  звітною інформацією про роботу на минулому тижні виступили  начальники відділів, управлінь, установ та організацій міста.


 

У Шостці відкрили головну ялинку міста + фото


26 грудня 2014 року  відбулось  урочисте відкриття  головної ялинки міста.

Присутніх  привітав міський голова Микола Нога, побажавши всім веселих  новорічних та різдвяних  свят.

Як завжди, яскраві вогні на ялинці запалили Дід Мороз та Снігуронька, а святковий настрій допомагали створити працівники Центру культури і дозвілля, які провели для дітей новорічну розважальну програму.


 

Подорож до новорічної казки


25 грудня 2014 року  для дітей-інвалідів міста у  Шосткинському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбувся святковий новорічний карнавал. У гості до дітей завітали Дід Мороз, Снігуронька та казкові герої. Із чарівного мішка Діда Мороза діти отримали цукерки за найкращі карнавальні костюми, участь у конкурсах і за виконання номерів художньої самодіяльності.


 

Про перенесення робочих днів у січні 2015 року


Відповідно до розпорядження КМУ від  12.11.2014 р.  № 1084-р  "Про перенесення робочих днів у 2015 році",  з метою створення сприятливих умов для святкування 1 січня  - Нового року та 7 січня – Різдва Христового, а також раціонального використання робочого часу рекомендувати керівникам підприємств, установ і організацій (за винятком органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Державної казначейської служби та банківських установ) перенести у порядку і на умовах, установлених законодавством, у 2015 році для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні з:

п’ятниці 2 січня – на суботу 17 січня;

четверга 8 січня – на суботу 31 січня;

п’ятниці 9 січня - на суботу 14 лютого.

201    202    203    204    205    206    207    208    209

 


%custom closeLinks()