ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Обговорено проект внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади


Саме на перевагах децентралізації влади було наголошено у ході обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади, яке  відбулося 29 травня 2014 року  у виконкомі Шосткинської міської ради. У обговоренні  взяли участь  міський голова Микола Нога, керуючий справами виконкому Олена Кравченко, керівники підприємств, установ та організацій міста.
Зі змінами до Конституції України  ознайомила керуючий справами виконкому Олена Кравченко.


 

Відбулись громадські слухання


29 травня  2014 року  в приміщенні  Центру культури і дозвілля о 16.00 відбулись громадські слухання з питання обговорення проекту регуляторного акту «Про тариф на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху».

Слухання ініціювало  управління економіки  Шосткинської міської ради. З інформацією щодо  зазначеного проекту перед присутніми виступила   начальник управління економіки Даря Гребенюк.


 

Виконком затвердив основні заходи щодо підготовки житлово-комунальних підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років


29 травня  виконкомом було розглянуто звіт про про підсумки роботи житлово-комунальних служб міста в осінньо-зимовий період 2013-2014 років та завдання на осінньо-зимовий період 2014-2015 років. Доповідав з цього питання в.о. начальнику управління житлового господарства Віталій Могильний.  Також були заслухані інформації керівників обслуговуючих підприємств директора  ПП "Івушка-Шостка" Крижанівського А.Ф., директора  ТОВ "Шостка-тепло" Чичака  Д.Д., директора  ТОВ “Шосткажитлосервіс” Строкача  А.М., директора   КП “Укржилкомфорт” Карпенка Г.А. 

За результатами рогляду звіт про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства в осінньо-зимовий період 2013-2014 років  взято до відома.Затверджені  основні заходи щодо підготовки житлово-комунальних підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.


 

Відбулось чергове засідання виконкому


29 травня   2014 року під головуванням міського голови Миколи Ноги   відбулось чергове  засідання виконкому Шосткинської міської ради. В засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів  міської ради, підприємств, установ та закладів міста. Згідно з порядком роботи  членами виконкому було розглянуто 25  питань. З обговорюваних питань  прийняті відповідні рішення.

 


 

Відбулось нагородження учасників та переможців ІІІ міського конкурсу «Відкритий конкурс з інформаційних технологій»


Конкурс інформаційних технологій серед учнівської та студентської молоді в місті проходить вже третій рік поспіль за ініціативи міського голови Миколи Ноги.

28 травня  в приміщенні Молодіжного центру соціального партнерства і творчості відбулось нагородження  лауреатів і переможців ІІІ  міського конкурсу «Відкритий конкурс з інформаційних технологій». Цього року конкурс  був присвячений 275-річчю міста Шостка.

Відкриваючи церемонію нагородження, методист методкабінету управління  освіти Любов Ходькова повідомила, що  на заочний тур конкурсу було надіслано 61 роботу. Найбільше робіт було представлено у старшій віковій категорії  - 44 роботи. До участі в очному етапі було допущено 25 робіт у номінаціях: «Статична 2Д-графіка», «2Д-анімація», «Статична 3Д-графіка», «Краща потокова презентація або відео», «Кращий веб-сайт».

Привітати та нагородити  учасників конкурсу прийшли міський голова Микола Нога, керуючий справами виконкому Олена Кравченко, начальник управління освіти  Наталія Сергейко, головний архітектор міста Володимир Єфремов.

«Я задоволений і вдячний вам всім, що ви вибрали цей напрямок, добре попрацювали над конкурсними роботами та не посоромилися винести їх на конкурс. Це ваша перша  перемога.  Якщо ви підете далі по цьому шляху, ви будете отримувати перемогу далі. Перемогу над собою, над своїми колегами, в своєму колективі. Перемогу не тільки в Україні, а і в інших державах. Сьогодні в світі їде конкурентна боротьба і пік цієї боротьби знаходиться саме в сфері АйТі- технологій » - зазначив, вітаючи конкурсантів  міський голова Микола Нога  та побажав всім миру та єдності.


 

ГАРЯЧА ЛІНІЯ 28.05.14


28 травня 2014 року   відбувся сеанс  прямої телефонної лінії міськвиконкому. На запитання шосткинців відповідала начальник архівного відділу  Маргарита Харченко. 

Сьогодні на «гарячу лінію» надійшли   звернення  щодо отримання документів для оформлення пенсій. На звернення були надані роз’яснення.

Нагадуємо, в архівному відділі Шосткинської міської ради можна отримати архівні довідки соціально-правового характеру,  з майнових питань та інші. Довідки видаються безкоштовно та  при наявності паспорта.

Прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51


 

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ МІСТА! ШОСТКИНСЬКЕ УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ПОПЕРЕДЖАЄ ПРО ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД!


В зв’язку зі збереженням  високої температури повітря, на території міста останнім часом збільшилася кількість пожеж.

Протягом 10 днів пожежі сталися на підприємствах міста – КП ШКЗ «Зірка», «Імпульс», приватному підпрємстві «Грант-сервіс» та в Шосткинському районі – горіла будівля Чапліївської сільської ради.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Ольга Ткаченко звертається до керівників підприємств, установ, організацій міста та шосткинців дотримуватися  правил пожежної бпезпеки у пожежонебезничний період.

Відповідно до рішення міської комісії з питань техногенно- екологічної безпеки від 16 травня 2014 року забороняється користуватися відкритим вогнем

на території лісів, торховищ, лісопаркових зон, підприємств, установ, організацій, приватному секторі міста, присадибних ділянках та садово –городніх товариствах!


 

В Шостці очікується погіршення погодних умов


За інформацією Сумського обласного центру з гідрометереології, 29 травня  в  Шостці очікуються грози, шквали 15-20 м/с, місцями сильний дощ, місцями град. 

29 травня  вночі та вдень очікується мінлива хмарність, короткочасний дощ, місцями сильний, гроза, місцями град. Вітер південний 5-10, під час грози шквали 15-20 м/с. Температура повітря  вночі 13-180, вдень 26-31.


 

Міське управління з питань надзвичайних ситуації закликає шосткинців бути обережними під час спеки


Міське управління з питань надзвичайних ситуації закликає шосткинців бути обережними під час спеки та надає рекомендації щодо правил поведінки у спекотну погоду:


 

Запрошуємо до обговорення змін до Конституції України


На виконання листа Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.04.2014 №7/19-4905, розпорядження Кабінету Міністрів України, прийнятого на засіданні Кабінету Міністрів України 17.04.2014 «Про організацію проведення обговорення положень змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади» виконавчий комітет Шосткинської міської ради пропонує всім шосткинцям  долучитися до обговорення пропозицій щодо внесення змін до Конституції України стосовно  децентралізації влади.

Порівняльна таблиця до проекту Закону України, презентаційні матеріали, роз’яснення щодо змін до Конституції України на реалізацію Реформи місцевого самоврядування та курсу Уряду на децентралізацію влади в Україні  розміщені  на офіційному сайті Шосткинської міської ради.

Пропозиції і зауваження до проекту Закону України просимо надсилати на електронну адресу: domesticpol@ukr.net  або за телефоном: (05449) 7-59-37 (сектор з питань внутрішньої політики).

200    201    202    203    204    205    206    207    208

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)