ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Новорічні дива у бібліотеці


  Новий рік – це світле, добре і радісне свято, яке об`єднує людей, дарує їм радість спілкування, надію на краще майбутнє. Для дітей, насамперед, це подарунки, піднесений настрій і очікування дива, а ще  зимові канікули.


 

Підведено підсумки виставки - конкурсу "Збережемо зелену красуню"


Уже традиційно у центральній міській бібліотеці ім. Л.Толстого напередодні новорічних і різдвяних свят проходить виставка-конкурс новорічно-різдвяних композицій «Збережемо зелену красуню».


 

Зимові розваги для дітей у бібліотеці!


Низка  зимових розваг  - це відмінний привід для того, щоб урізноманітнити  дозвілля.
Якщо ви  досі вагаєтесь як розважитися на новорічні свята – поспішіть до Центральної дитячої бібліотеки. Працівники бібліотеки підготували  чимало веселих,розважальних заходів  для дітей на зимових канікулах.


 

Завдання від Діда Мороза


Новий рік – свято, на яке більшість, а особливо малеча, з нетерпінням чекають впродовж усього року. З останніми числами грудня, воно прийшло і в Шосткинський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Веселі хороводи, казкові персонажі , пісні, жарти - це не повний перелік веселощів, що поселились у стінах Центру.

Початок нового 2015 року дітлахи розпочали веселими конкурсами та вікторинами, які провели  педагоги Центру. 5 січня відбувся конкурс на кращу загадку під назвою «Завдання Діда Мороза». 


 

Про роботу архівного відділу Шосткинської міської ради в 2014 році


Протягом 2014 року архівний відділ міської ради здійснював свою діяльність на виконання Плану розвитку архівної справи на 2014 рік, наказів і доручень Державного архіву Сумської області та рішень і розпоряджень міської ради та її виконавчого комітету.


 

Апаратна нарада 5 січня 2015 року


Під керівництвом в.о. міського голови  Ніни Сиваєвої,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  05 січня  2015  року  відбулась чергова апаратна нарада.

Про  роботу архівного відділу Шосткинської міської ради в 2014 році доповіла начальник відділу Маргарита Харченко

Зі звітною інформацією про роботу на минулому тижні  виступили  начальники відділів, управлінь, установ та організацій міста.


 

Анонс культурного і спортивного життя міста з 05.01.15 по 11.01.15


Працює міська виставка-конкурс новорічно-різдвяних композицій «Збережемо  зелену красуню», Центральна міська бібліотека ім. Толстого (вул. Миру, 11), 5,6,8,10,11 січня -  з 10.00 до 18.00

7,9 січня - вихідні


 

Привітання міського голови з Новим 2015 роком та Різдвом Христовим


Шановні шосткинці!

Щиро і сердечно   вітаю усіх вас з  Новим 2015 роком та Різдвом Христовим!

  

Підводячи підсумки 2014 року, слід відзначити, що, незважаючи на всі складнощі, нам  вдалося зберегти позитивні тенденції розвитку Шостки  та забезпечити її стабільну соціально-економічну ситуацію. Така робота була можлива  завдяки  спільній  та злагодженій діяльності усіх гілок представницької і виконавчої влади, громадськості міста,  трудових колективів підприємств, установ та організацій.

Впевнений, що і в наступному  2015 році  буде продовжуватися  плідна робота по забезпеченню потреб жителів міста  та розвитку міської інфраструктури.

Події останнього року довели, що шосткинці є справжніми патріотами України, проявляють   активну громадянську позицію,  захищають  рідну землю,  допомагають  захисникам нашої Вітчизни. 

З Новим 2015  роком та Різдвом Христовим вас, дорогі шосткинці!

Хай ці свята принесуть  мир, радість, щастя та добробут,  а новий 2015 рік стане роком  злагоди і процвітання нашого міста та  Батьківщини!

  

З повагою

Шосткинський міський голова М.П. НОГА.

 


 

Відбулась чергова сесія міської ради


31 грудня  2014 року  під головуванням міського голови Миколи Ноги відбулось засідання 29  сесії Шосткинської міської ради VІ скликання.   


 

Міський голова вручив почесні грамоти


Сьогодні під час засідання виконкому  міський голова вручив Почесні грамоти міського голови  заступнику начальника фінансового управління Єлькіній Л.С. та директору Шосткинсього міського центру для сім'ї, дітей та молоді Гурбі Т.А.  за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування.

200    201    202    203    204    205    206    207    208

 


%custom closeLinks()