ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Про основні підсумки роботи відділу ведення Державного реєстру виборців Шосткинської міської ради


Органи ведення Державного реєстру виборців Шосткинської міської ради протягом 2014 року забезпечували виконання заходів, визначених законами України «Про Державний реєстр виборців», розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 19.01.2011 № 16 «Про організацію подання відомостей про виборців органам ведення Державного реєстру виборців у Сумській області».


 

Апаратна нарада 29.12.14


Під керівництвом керуючого справами виконкому Олени Кравченко,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  29 грудня  2014  року  відбулась чергова апаратна нарада.

 

Апаратна нарада розпочалася з церемонії вручення Почесної грамоти міського голови   за активну громадську позицію, вагомий особистий внесок в розвиток благоустрою міста міському підприємцю Сергію Захожему, який  за своєю ініціативою і за власні кошти  побудував по вул.Воронезькій  каплицю.

Грамоту вручила керуючий  справами виконкому Олена Кравченко, зазначивши,що міська  влада завжди  буде підтримувати всіх, хто вносить вклад в розвиток Шостки.

 

Про  роботу відділу ведення державного реєстру виборців Шосткинської міської ради в 2014 році  доповіла начальник відділу  Ірина Шиман.

Зі  звітною інформацією про роботу на минулому тижні виступили  начальники відділів, управлінь, установ та організацій міста.


 

У Шостці відкрили головну ялинку міста + фото


26 грудня 2014 року  відбулось  урочисте відкриття  головної ялинки міста.

Присутніх  привітав міський голова Микола Нога, побажавши всім веселих  новорічних та різдвяних  свят.

Як завжди, яскраві вогні на ялинці запалили Дід Мороз та Снігуронька, а святковий настрій допомагали створити працівники Центру культури і дозвілля, які провели для дітей новорічну розважальну програму.


 

Подорож до новорічної казки


25 грудня 2014 року  для дітей-інвалідів міста у  Шосткинському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбувся святковий новорічний карнавал. У гості до дітей завітали Дід Мороз, Снігуронька та казкові герої. Із чарівного мішка Діда Мороза діти отримали цукерки за найкращі карнавальні костюми, участь у конкурсах і за виконання номерів художньої самодіяльності.


 

Про перенесення робочих днів у січні 2015 року


Відповідно до розпорядження КМУ від  12.11.2014 р.  № 1084-р  "Про перенесення робочих днів у 2015 році",  з метою створення сприятливих умов для святкування 1 січня  - Нового року та 7 січня – Різдва Христового, а також раціонального використання робочого часу рекомендувати керівникам підприємств, установ і організацій (за винятком органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Державної казначейської служби та банківських установ) перенести у порядку і на умовах, установлених законодавством, у 2015 році для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні з:

п’ятниці 2 січня – на суботу 17 січня;

четверга 8 січня – на суботу 31 січня;

п’ятниці 9 січня - на суботу 14 лютого.


 

До відома громадських організацій та благодійних фондів, що займаються волонтерською дяльністю!


З метою координації дій та налагодження механізму надання практичної допомоги по інформуванню для подальшої реєстрації громадських організацій та благодійних фондів, що займаються волонтерською діяльністю на території Сумської області, відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність», Указу Президента України від 02.09.2013 №473/2013 «Про внесення змін до деяких указів Президента України щодо волонтерської діяльності» та розуміючи важливість волонтерського руху для багатьох верств населення, що потребують допомоги, доводимо до вашого відома наступну інформацію.


 

Гаряча лінія 24.12.14


24 грудня  2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати начальник відділу містобудування та архітектури Єфремов Володимир Вікторович.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

Відбудеться презентація книги


24 грудня 2014 року о 14.00 в краєзнавчому музеї відбудеться презентація книги «Шостка початку ХХ століття очима фотохудожника». Книга налічує в собі близько 350 фотографій та документів дореволюційного та довоєнного періодів.


 

Віялковий графік аварійних відключень електроенергії в ШостцІ


До уваги шосткинців! Віялковий  графік аварійних відключень електроенергії в Шостці, розроблений Шосткинським районним відділенням  «Енергозбут».  

Завантажити Віялковий графік аварійних  відключень електроенергії

 

 


 

Анонс культурного і спортивного життя міста з 22.12.14 по 28.12.14


Працює міська виставка-конкурс новорічно-різдвяних композицій «Збережемо  зелену красуню», Центральна міська бібліотека ім. Толстого (вул. Миру, 11)

25 грудня – відкриття о 14.30, 27,28,29 грудня -  з 10.00 до 18.00, 26 грудня - вихідний.





198    199    200    201    202    203    204    205    206

 


%custom closeLinks()