ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Про заходи щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій під час грози


Сьогодні, під час щопонеділкової апаратної наради, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Ольга Ткаченко  повідомила  про заходи щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій  під час грози.

Зокрема, щоб запобігти ураження блискавкою,  необхідно уникати відкритої місцевості та зайти в приміщення. Якщо немає можливості сховатися в приміщенні,  пам’ятайте про те, що  ховатися під деревами досить небезпечно. Не можна під час грози знаходитися біля лінії електропередач. Електрика в будь-якому виді притягує блискавку.  Потрібно закрити вікна  та відключити електроприлади, ні в якому разі не можна розмовляти по мобільному телефону, його необхідно вимкнути.

За словами Ольги Ткаченко, поки що повідомлення про  штормове попередження немає. В разі його надходження мешканців міста буде сповіщено.

 


 

АПАРАТНА НАРАДА 21.07.14


Під керівництвом керуючого справами виконкому  Олени  Кравченко, за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 21 липня 2014 року відбулась чергова апаратна нарада.
Про стан пожежної безпеки на території міста Шостка  доповів начальник ШМРВ Управління ДСНС України в Сумській області Олександр Шалда.

 


 

Інформація Шосткинської міської ради Сумської області про проведення конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою


1. Мета проведення робіт.

Виготовлення та погодження в установленому законодавством порядку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, право оренди яких  пропонується для продажу на земельних торгах.

 


 

Рішення XXIV cесії VІ скликання "Про обрання секретаря міської ради " від 15.07.14


Заслухавши пропозицію міського голови щодо обрання секретаря міської ради, розглянувши протокол лічильної комісії про підсумки таємного голосування по обранню секретаря міської ради, відповідно до ст. 11 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», п. 4 ч. 1 ст. 26 п.4 ч.4 ст.42, частин 2, 3 ст.59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Указу Президента України від 25.01.2012 року № 33/2012 “Про Порядок проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування ”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Обрати секретарем Шосткинської міської ради VІ скликання      Пікульова Олексія Григоровича.

2. Дане рішення набирає чинності після отримання результатів спеціальної перевірки щодо Пікульова Олексія Григоровича, які не перешкоджають зайняттю ним посади, пов’язаної з виконанням функцій місцевого самоврядування.

3. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

 

 


 

Анонс культурного і спортивного життя міста з 21.07.14 по 27.07.14


Щонеділі! Виступ народного духового оркестру під керівництвом Віктора Ларіна, 20 липня,  вул. Леніна (біля фонтанів), з 18.00 до 19.00

Протягом тижня!  Розважальні заходи для молоді та дітей!  Турнір з міні-футболу, Концертно-розважальна програма «Ми – молоді!!!»,Турнір з армреслінгу. Турнір з настільного тенісу, Розважально-ігрова програма для дітей молодшого та середнього шкільного віку «Грай з нами», Малюнок на асфальті.


 

Продовжуємо відпочивати з книгою.


В Центральні дитячій бібліотеці для відвідувачів  оздоровчого табору відпочинку при міській дитячій лікарні були проведені два креативні заходи. Для дітей молодшого шкільного віку - бібліостайня «Веселі коники» та для дітей середнього шкільного віку пленер-читання «Літо книжкове,будь зі мною». 


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


14 липня 2014 року в приміщенні міськвиконкому міський голова провів особистий прийом громадян. 


сесія міськради

 

Відбулась XXV-та сесія 6-го скликання


Сьогодні, 15.07.2014р.відбулась 25 сесія шостого скликання, на якій були розглянуто 16 питань та прийнято відповідні рішення.


 

Анонс культурного і спортивного життя міста з 14.07.14 по 16.07.14


Працює персональна мистецька виставка Віктора Рубцова, Центральна міська бібліотека ім. Толстого (вул. Миру, 11), 14,15,16,17,19,20 липня – з 10.00 до 18.00

18 липня - вихідний

Щонеділі! Виступ народного духового оркестру під керівництвом Віктора Ларіна, 20 липня,  вул. Леніна (біля фонтанів), з 18.00 до 19.00


 

Робінзонада «Поклик джунглів»


Працівники Центральної дитячої бібліотеки  для  дітей оздоровчого табору «Нехворійка» міської дитячої лікарні провели  Робінзонаду «Поклик джунглів». 

196    197    198    199    200    201    202    203    204

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)