ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Забезпечення санаторно-курортним лікування постраждалих учасників АТО


Механізм забезпечення постраждалих учасників АТО санаторно-курортним лікуванням визначено Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 №200.


 

Карта хімічного забрудення станом на 19.05.15


Карта хімічного забруднення міста та району станом на 19 травня 2015 року . Завантажити карту можна за посиланням https://drive.google.com/file/d/0BwS_EZx643CcbEQ4c2pXenRDUVU/view?usp=sharing


 

Гаряча лінія 20.05.15


20 травня  2015 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  начальник КП "Шосткинське  МБТІ"  Лавриненко Ольга Юріївна  з питань технічної  інвентарізації.

Прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.


 

Карта забруднень станом на 18.05.15


Надаємо карту забруднень міста та району станом на 18.05.15.  Завантажити карту можна за посиланням https://drive.google.com/file/d/0BwS_EZx643CcSF9Uck1TeXN1UTA/view


 

В школах міста розпочалась державна підсумкова атестація


12 травня  в навчальних закладах міста  розпочалась державна підсумкова атестація в початковій школі,  яка триватиме по  21 травня. 


 

Про заходи по ліквідації НС


Сьогодні під час апаратної наради, в ході обговорення питань по ліквідації НС, яка відбулась на території Шостки та Шосткинського району,  міський голова Микола Нога  повідомив, що в зв’язку з цєїю ситуацією, з 1 травня  практично всі служби виконкому   працювали без вихідних. 


 

На ліквідацію НС виділяються кошти і паливо з міського матеріального резерву


За інформацією начальника міського управління з питань надзвичайних ситуацій Ольги Ткаченко, на ліквідацію НС виділяються кошти і паливо з міського матеріального резерву.

Укладено договір на поставку тари для збору, затарювання и перевезення речовини, яка була виявлена ​​на несанкціонованому місці захоронення з подальшим знищенням цієї речовини.

Роботи по збору, затарюванню  и перевезенню хімічної речовини будуть проводитись Роменським центром рятувальних робіт підвищеного ризику Міжрегіонального центру швидкого  реагування ДСНС України.


 

Оголошені результати лабораторних досліджень ґрунту та поверхневих вод


Як повідомила начальник Шосткинського міжрайонного Управління  Держсанепідемслужби  в Сумській області Інна Баглай, 15 травня отримані результати чергових  лабораторних досліджень ґрунту та поверхневих  вод, які були взяті після дегазації забруднених ділянок дороги 8 травня .

В  пробі ґрунту  є перевищення вмісту хлорорганічних пестицидів в 1,4-5 разів.  Результати аналізів  свідчать про те, що проведені заходи по дегазації, були адекватними  та  дали позитивний результат.   

В пробах ґрунту, які були відібрані 30 квітня до початку робіт з дегазації,   перевищення вмісту хлорорганічних пестицидів  було  від 1,7- 39,93 разів на різних ділянках дороги.

Після проведених робіт по дегазації,  6 травня знову  були взяті аналізи ґрунту. Перевищення вмісту пестицидів були зафіксовані від 1,5 до 5,48 разів

Робота по дегазації ґрунту буде проводитися до тих пір, доки результати аналізів на становитимуть норму.

Є  перевищення вмісту цих  пестицидів в воді Хімреактивівського озера та маленьких водоймів,  розташованих  поруч.

В зв’язку з цим діють такі попередження для населення: заборонений  випас худоби на березі цих озер та вздовж дороги, де розлита хімічна речовина,  та  вилов  риби з цих водоймів.

 

 


 

Олег Штогрин : «Збільшення захворюваності і масового надходження хворих в лікарні немає»


Сьогодні під час апаратної наради при міському голові головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин спростував чутки,  що поширюються  останнім часом містом, щодо масового захворювання людей.  Олег Штогрин офіційно повідомив, що ніякого збільшення захворюваності і масового надходження хворих в відділення та  стаціонар дитячої та центральної районної лікарень немає. Захворюваність знаходиться на середньорічному рівні та сезонних  коливаннях.   Головний лікар ЦРЛ підкреслив, що ситуація з рівнем захворюваності в місті відстежується. 


 

До уваги непрацюючих пенсіонерів!


Управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі, в зв'язку з набранням чиннсті Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення”   з 1 квітня 2015 року частині виплати пенсії працюючим пенсіонерам в розмірі 85%,  просимо терміново з'явитися до управління непрацюючих пенсіонерів, які в квітні місяці отримали пенсію у зменшеному розмірі за адресою м. Шостка вул. Депутатська, буд 1, перший поверх кабінет № 6,10  або за телефонами: 7-05-54, 6-53-50, 7-39-54. 

195    196    197    198    199    200    201    202    203

 


%custom closeLinks()