ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

"ЮНІСТЬ" ЗНОВУ РОЗПОЧАЛА СВОЮ РОБОТУ!


Початок оздоровчого сезону для вихованців Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради розпочався. І, за доброю традицією, тематична зміна «Юність» Сумського обласного позаміського закладу відпочинку, оздоровлення та військово-патріотичного виховання – табору «Сузір’я», що знаходиться у санаторній зоні, у мальовничому куточку на березі  річки Десна, відкрила свої двері для сотні «квітів життя» позашкільників Шостки.


 

29 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ МОЛОДІ!


Надаємо план заходів міського свята «З любов’ю до України!», присвяченого Дню Молоді.


 

Управління з питань НС попереджає про погіршення погодних умов


У зв’язку з виходом Балканського циклону на Сумщині очікується погіршення погодних умов:  27 червня вночі та вранці сильні дощі, місцями дуже сильні, місцями грози, вітер північний 7-12, вдень 15-20 м/с, зниження температури повітря вночі до 8-13, вдень 13-18.


 

28–29 червня 2014 року в Тростянці (Сумська обл.) відбудеться П’ятий Відбудеться міжнародний фестиваль історичної реконструкції «Стара фортеця. Подорож крізь століття»


28–29 червня 2014 року в Тростянці (Сумська обл.) відбудеться П’ятий міжнародний фестиваль історичної реконструкції «Стара фортеця. Подорож крізь століття».


 

ТРИВАЄ СОЦІАЛЬНО-ПРОСВІТНИЦЬКА РОБОТА З ДІТЬМИ ПІД ЧАС ЛІТНІХ КАНІКУЛ


24 червня 2014 року спеціалісти Шосткинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували та провели зустрічі з дітьми та підлітками у обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.


 

В ШОСТЦІ ВШАНУВАЛИ ПАМЯТЬ ЗАГИБЛИХ У РОКИ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ


22 червня в Шостці біля Меморіалу Слави з Вічним вогнем відбувся мітинг з нагоди Дня скорботи і пам'яті жертв Великої Вітчизняної війни.
Вшанувати пам'ять загиблих прийшли керівництво міста та представники громадськості.
Перед присутніми виступили міський голова Микола Нога та голова міської ветеранської організації Євген Червонний. В свої промовах вони наголосили на необхідності збереження миру та спокою в нашій державі.
Пам'ять жертв Великої Вітчизняної війни присутні вшанували хвилиною мовчання. До Вічного вогню були покладені квіти.


 

Гаряча лінія 18.06.14


18 червня   2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  начальник Шосткинського МБТІ Лавриненко Ольга Юріївна  з питань технічної  інвентаризації нерухомості.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

Микола Нога: "Наші військові потребують зараз особливої підтримки"


Сьогодні під час апаратної наради міський голова  Микола Нога наголосив на необхідності допомоги військовим.

" Ситуація в державі,  пов’язана с подіями на півдні та сході країни, залишається складною. Особливої підтримки зараз потребують наші військові. Тому я звертаюся до всіх з проханням надавати посильну  матеріальну допомогу збройним силам і, насамперед, нашій військовій частині. Такий рахунок відкрито.  Ця допомога надзвичайно важлива та потрібна зараз.- зазначив  міський голова.

 

Нагадуємо,   для надання адресної допомоги військовій частині 3022 міською організацією Товариства Червоного Хреста України відкрито банківський рахунок.

Реквізити для перерахування коштів:


 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРОВІВ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН З ОСОБИСТИХ ПИТАНЬ


16 червня 2014 року  в приміщенні міськвиконкому відбувся  особистий прийом громадян міським головою. На прийом до міського голови звернулося 42 громадян.


 

Робота управління праці та соціального захисту населення


Управлінням праці та соціального захисту населення розпочато видачу талонів на оформлення субсидії. Протягом минулого тижня видано 2 тисячі талонів.

Начальник управління Антоніна Наймитенко  повідомляє, що зараз велика увага приділяється  роз’яснювальній  роботі серед населення міста щодо нарахувань компенсації при підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги з 1 липня 2014 року

Постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 року № 83 передбачено, що сім’ї, у яких середньомісячний сукупний дохід за попередні шість місяців не перевищував величини прожиткового мінімуму для сім’ї, матимуть право на отримання компенсації додаткових витрат на оплату послуг газопостачання, централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води у зв’язку з підвищення цін і тарифів на послуги.

Таким чином, зазначені сім’ї не будуть платити більше, ніж платили до підвищення цін і тарифів на природний газ і теплову енергію. Для визначення права на компенсацію сім’я має порахувати свій середньомісячний дохід і порівняти його з величиною прожиткового мінімум сім’ї.


195    196    197    198    199    200    201    202    203

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)